Washington Aegis of Bellevue-al, mc 148 102 nd



Download 128.5 Kb.
Sana27.06.2017
Hajmi128.5 Kb.



Washington
Aegis of Bellevue-AL, MC

148 102nd Avenue SE

Bellevue, WA 98004

888-252-3447 phone



Bellevue@aegisliving.com
Áegis of Issaquah- AL, MC

780 N. Juniper Street

Issaquah, WA 98027

425.392.8100 phone



issaquah@aegisliving.com
Áegis of Kent-MC only

10421 SE 248th Street

Kent, WA 98030

253.520.8400 phone



kent@aegisliving.com
Áegis of Kirkland-AL, MC

13000 Totem Lake Boulevard NE

Kirkland, WA 98034

425.823.7272 phone



kirkland@aegisliving.com
Áegis Lodge-AL, MC

12629 116th Avenue NE

Kirkland, WA 98034

425.814.2841 phone



aegislodge@aegisliving.com
Áegis of Lynnwood-AL, MC

18700 44th Avenue West

Lynnwood, WA 98037

425.712.9999



lynnwood@aegisliving.com
Áegis of Redmond-AL, MC

7480 W. Lake Sammamish Pkwy

Redmond, WA 98052

425.883.4000 phone



redmond@aegisliving.com

Aegis at Callahan House

(Shoreline) – MC only

15100 First Avenue NE

Shoreline, WA 98155

206.417.9747 phone



callahan@aegisliving.com
Aegis of Shoreline – AL

14900 First Avenue NE

Shoreline, WA 98155

206.367.6700 phone



shoreline@aegisliving.com
Áegis at Marymoor – AL, MC

4585 West Lake Sammamish Pkwy NE, Redmond, WA 98052

425.497.0900 phone

marymoor@aegisliving.com
Áegis on Madison- AL, MC

2200 E. Madison Street

Seattle, WA 98112

206.325.1600 phone



madison@aegisliving.com
Áegis of Queen Anne on Galer- AL, MC

223 West Galer Street

Seattle, WA 98119

206.285.1106 phone



galer@aegisliving.com
Aegis of Queen Anne at Rodgers Park AL, MC

2900 3rd Ave Seattle, WA 98119

206-387-4134

rodgerspark@aegisliving.com
California
Áegis Gardens (Asian) -AL, MC

36281 Fremont Boulevard

Fremont, CA 94536

510.739.0909 phone

aegisgardens@aegisliving.com


Áegis of Aptos- AL, MC

125 Heather Terrace

Aptos, CA 95003

831.684.2700 phone



aptos@aegisliving.com
Áegis of Carmichael--AL, MC

4050 Walnut Avenue

Carmichael, CA 95608

916.972.1313 phone



carmichael@aegisliving.com
Áegis of Corte Madera-AL, MC

5555 Paradise Drive

Corte Madera, CA 94925

415.927.4200 phone



cortemadera@aegisliving.com
Áegis of Dana Point-AL, MC

26922 Camino de Estrella

Dana Point, CA 92624

949.488.2650 phone



danapoint@aegisliving.com
Áegis of Fremont-AL MC

3850 Walnut Avenue

Fremont, CA 94538

510.739.1515 phone



fremont@aegisliving.com
Áegis of Granada Hills-AL, MC

10801 Lindley Avenue

Granada Hills, CA 91344

818.363.3373 phone



granadahills@aegisliving.com
Áegis of Laguna Niguel-AL, MC

32170 Niguel Road

Laguna Niguel, CA 92677

949.496.8080 phone



lagunaniguel@aegisliving.com
Áegis of Moraga- AL, MC

950 Country Club Drive

Moraga, CA 94556

925.377.7900 phone



moraga@aegisliving.com
Áegis of Napa- AL, MC

2100 Redwood Road

Napa, CA 94558

707.251.1409 phone



napa@aegisliving.com
Áegis of Pleasant Hill-AL, MC

1660 Oak Park Boulevard

Pleasant Hill, CA 94523

925.939.2700 phone



pleasanthill@aegisliving.com
Áegis at Shadowridge-AL, MC

1440 South Melrose Drive

Oceanside, CA 92056

760.806.3600 phone



shadowridge@aegisliving.com
Áegis of San Francisco-AL, MC

2280 Gellert Boulevard

South San Francisco, CA 94080

650.952.6100 phone



sosanfrancisco@aegisliving.com
Áegis of Ventura-AL, MC

4964 Telegraph Road

Ventura, CA 93003

805.650.1114 phone



ventura@aegisliving.com
Nevada
Áegis of Las Vegas- MC only

9100 West Desert Inn Road

Las Vegas, NV 89117

702.240.3070 phone



lasvegas@aegisliving.com



KEY:

AL – Assisted Living

MC – Memory Care

7 additional communities in development in the Washington region






Download 128.5 Kb.

Do'stlaringiz bilan baham:




Ma'lumotlar bazasi mualliflik huquqi bilan himoyalangan ©hozir.org 2020
ma'muriyatiga murojaat qiling

    Bosh sahifa
davlat universiteti
ta’lim vazirligi
O’zbekiston respublikasi
maxsus ta’lim
zbekiston respublikasi
o’rta maxsus
davlat pedagogika
axborot texnologiyalari
nomidagi toshkent
pedagogika instituti
texnologiyalari universiteti
navoiy nomidagi
samarqand davlat
guruh talabasi
ta’limi vazirligi
nomidagi samarqand
toshkent axborot
toshkent davlat
haqida tushuncha
Darsning maqsadi
xorazmiy nomidagi
Toshkent davlat
vazirligi toshkent
tashkil etish
Alisher navoiy
Ўзбекистон республикаси
rivojlantirish vazirligi
matematika fakulteti
pedagogika universiteti
таълим вазирлиги
sinflar uchun
Nizomiy nomidagi
tibbiyot akademiyasi
maxsus ta'lim
ta'lim vazirligi
махсус таълим
bilan ishlash
o’rta ta’lim
fanlar fakulteti
Referat mavzu
Navoiy davlat
umumiy o’rta
haqida umumiy
Buxoro davlat
fanining predmeti
fizika matematika
universiteti fizika
malakasini oshirish
kommunikatsiyalarini rivojlantirish
davlat sharqshunoslik
jizzax davlat