Curriculum Vitae Informatat personaleDownload 29.51 Kb.
Sana08.09.2017
Hajmi29.51 Kb.

Europass

Curriculum Vitae

Informatat personale
Emri / Mbiemri

Erind Jasini

Adresa

Rajoni 4, Rruga Koplikej, Nr.25, 4001, Shkoder, Albania

Telefoni

+355 60 61 93 201

Celular:

+355 69 61 93 201

E-mail

erindjasini@hotmail.comKombësia

ShqiptarDatëlindja

17.09.1991Gjinia

MashkullPunësimi i dëshiruar /

Fusha e interesit

Operator Turistik, Guide Turistike, Menaxhim TurizemEksperiencat e punësimit

Data


Roli ose pizicioni i punës

Aktivitetet dhe përgjegjësite kryesore

Emri dhe adresa e punëdhënesit

Lloji i biznesit apo sektori

Data

03/2011- 03/2012

Vullnetar

Vullnetarizem, aktivitete studentore

NGO “Lëvizja studentore”, Sheshi Skenderbeu pranë Kinema Millenium

Organizatë joqeveritare


01/2012-03/2012Roli ose pozicioni i punës

Kamrier/ Banakier

Aktivitetet dhe përgjegjësitë kryesore

Sherbim

Emri dhe adresa e punëdhënësit

Adnad Mashi, Ridvan Mashi, Perballe Bankes Credins

Shkoder, AlbaniaLloji i biznesit apo sektori

Bar, Restorant
Data

04/2012 – 08/2012

Roli ose pozicioni i punës

Operator turistik

Aktivitetet dhe përgjegjësitë kryesore

Shitja e paketave turistike

Emri dhe adresa e punëdhënësit

Rruga “Kardinal Mikel Koliqi” (Perballe Shkolles “Scutari”), 4001, Shkoder, Albania

Lloji i biznesit apo sektori

Agjenci TuristikeData

09/2012 – 10/2012

Roli ose pozicioni i punës

Perkthyes

Aktivitetet dhe përgjegjësitë kryesore

Perkthim online

Emri dhe adresa e punëdhënësit

Online

Lloji i biznesit apo sektori

Online


Data

06/2013 – 08/2013


Roli ose pozicioni i punës

Recepsionist

Aktivitetet dhe përgjegjësitë kryesore

Hedhja e te dhenave, Dhenia e informacionit

Emri dhe adresa e punëdhënësit

Perballer Kinema “Millenium”, 4001, Shkoder, Albania

Lloji i biznesit apo sektori

Hostel “Mi Casa Es Tu Casa”Data

Roli ose pozicioni i punës

Aktivitet dhe përgjegjësite kryesore

Emri dhe adresa e punëdhënesit

Lloji i biznesit apo sektori

Data


Roli ose pozicioni i punës

Aktivitet dhe përgjegjësite kryesore

Emri dhe adresa e punëdhënesit

Lloji i biznesit apo sektori
31/10/2014 – 31/12/2014

Operator Telefonik

Kontaktimi i klienteve, shitje

Afer “Piaca Park”

Call Center

07/09/2015

Operator

Konatkitimi i klinenteve

Prane Bar Chicago ,Kati i II,Genc Salihi

Call Center, Allan Lloyds GroupEdukimi dhe trajnimet
Data

09/2009-06/2012

Titulli i kualifikimit të fituar

Baçelor Menaxher Turizem

Lëndët kryesore/aftësitë e mbuluara


Menaxhim Turizmi

Emri dhe lloji i organizatës që ofron edukimin dhe trajnimin

Universiteti “Luigj Gurakuqi” Shkoder, AlbaniaData

09/2005 – 06/2009

Titulli i kualifikimit të fituar

Diploma e shkollës së mesme

Lëndët kryesore/aftësitë e mbuluara


Gjuhe Angleze

Emri dhe lloji i organizatës që ofron edukimin dhe trajnimin

Shkolla e Mesme e Gjuheve te Huaja “ Shejnaze Juka”, Shkoder, AlbaniaData

2/2014

Titulli i kualifikimit të fituar

TOEFL

Lëndët kryesore/aftësitë e mbuluara


Gjuhe Angleze

Emri dhe lloji i organizatës që ofron edukimin dhe trajnimin

TOEFL


Aftësitë personale dhe kompetencat
Gjuha amtare

Gjuhët tjeraShqip

Vetëvlerësim
Të kuptuarit

Të folurit

Të shkruarit

Niveli Evropian (*)
Dëgjim

Lexim

Ndërveprim folës

Prodhim folës
Anglisht
C2

Përdorues i aftë

C2

Përdorues i aftë

C1

Përdorues i aftë

C1

Përdorues i aftë

C2

Përdorues i aftë

Italisht
C2

Përdorues i aftë

C2

Përdorues i aftë

C1

Përdorues i aftë

C1

Përdorues i aftë

C2

Përdorues i aftë

Gjermanisht
A2

Përdorues bazik

A2

Përdorues bazik

A2

Përdorues bazik

A2

Përdorues bazik

A2

Përdorues bazik

Frengjisht
A2

Përdorues bazik

A2

Përdorues bazik

A2

Përdorues bazik

A2

Përdorues bazik

A2

Përdorues bazikAftësi dhe kompetenca sociale

 • Aftesi per pune ne grup

 • Aftesi te mira komunikuese

 • Aftesi pershtatjeje e larte me vendin e punes dhe me ambjentin e punes

 • Aftesi te mira organizimi

 • Aftesi per te zgjidhur problem te ndryshme qe krijohen

 • Aftesi krijueseAftësi dhe kompetenca organizativeAftësi dhe kompetenca kompjuterike

 • Perdorues i mire i Microsoft Office 2007, Word, Exel, Power Point, One Note

 • Perdorues i programit Alfa

 • Perdorues i Adobe Photoshop, Adobe Photo Deluxe, Adobe Image Ready

 • Perdorues shume i mire i sistemeve operative Windows 2000, XP, Vista, 7 si dhe i sistemit operativ Linux

 • Aftesi per te punuar me shumicen e programeve te sistemit operativ Windows

 • Njohës i HTML5 + CSSAftësi dhe kompetenca tjera

 • Perkushtim ne vendin e punes dhe arritja e rezultateve te kerkuaraPatentë shoferi

 • Leje drejtimi automjeti per kategorine BAnekse

 • Pjesmarres ne konferencën ndërkombëtare “Sfidat e zhvillimit të turizmit të qëndrueshëm, 2011”

Universiteti “Luigj Gurakuqi” ,Shkoder

 • Pjesmarres I panairit te punes te organizuar nga Universiteti “Luigj Gurakuqi”, Shkoder, 2012Page / - Curriculum vitae of

Erind Jasini


Download 29.51 Kb.

Do'stlaringiz bilan baham:
Ma'lumotlar bazasi mualliflik huquqi bilan himoyalangan ©hozir.org 2020
ma'muriyatiga murojaat qiling

    Bosh sahifa
davlat universiteti
ta’lim vazirligi
O’zbekiston respublikasi
maxsus ta’lim
zbekiston respublikasi
axborot texnologiyalari
o’rta maxsus
davlat pedagogika
nomidagi toshkent
guruh talabasi
pedagogika instituti
texnologiyalari universiteti
toshkent axborot
xorazmiy nomidagi
rivojlantirish vazirligi
samarqand davlat
navoiy nomidagi
haqida tushuncha
toshkent davlat
ta’limi vazirligi
nomidagi samarqand
vazirligi toshkent
Darsning maqsadi
Toshkent davlat
tashkil etish
kommunikatsiyalarini rivojlantirish
Ўзбекистон республикаси
Alisher navoiy
matematika fakulteti
bilan ishlash
Nizomiy nomidagi
pedagogika universiteti
sinflar uchun
fanining predmeti
таълим вазирлиги
vazirligi muhammad
maxsus ta'lim
o’rta ta’lim
fanlar fakulteti
ta'lim vazirligi
tibbiyot akademiyasi
Toshkent axborot
махсус таълим
haqida umumiy
Referat mavzu
umumiy o’rta
pedagogika fakulteti
ishlab chiqarish
fizika matematika
universiteti fizika
Fuqarolik jamiyati