Kantonsschule Aarau, Oberreal Klasse a 1957 60 08. 04. 07 Aeschlimann Jürg



Download 17.02 Kb.
Sana21.01.2017
Hajmi17.02 Kb.
1Kantonsschule Aarau, Oberreal Klasse A 1957 - 60 08.04.07


Aeschlimann Jürg, Hübelweg 375, 5106 Veltheim; Sorry

Dipl.Betriebsing.ETHZ; TP 056 443 22 72 - FP 056 443 22 77


Baer-Wagner Hanspeter, Römerweg 4, 5600 Lenzburg; Boy

Betriebswirtschafter; TP 062 892 06 77 - FP 062 891 29 80


Betschon Franz, Schützengasse 38, 9410 Heiden; Climb

Dipl.Masching.ETHZ, Dr.sc.tech. Harvard Business School

TP 071 891 36 85 - FP 071 891 66 69 - 079 631 24 04

franz.betschon@bluewin.ch


Degoumois-Burkhard Jacques, Tulpenweg 13, 2575 Täuffelen; gestorben am 5.5.2002 Biondo;

Dipl.El'Ing.ETHZ; TP 032 396 26 53


Frey Christian, Selbstelenweg 10, 2544 Bettlach; Schogg

lic.oec.HSG; T/FP 032 645 21 34 – 079 519 78 34 - christian.frey@gmx.ch





Gygi Martin, Stümelweg, 8914 Aeugst am Albis; Kubus

Dipl.Masch.Ing.ETHZ; T/FP 044 761 91 12 – gygi.bitag@bluewin.ch


Killer Walter, Bolleystr. 29, 8006 Zürich; Smoke

Dipl.Chem.ETHZ, Dr.Betriebsing.; T/FP 044 261 34 42


Kühn Kurt, Sandstr. 3, 8003 Zürich; Speed

Dipl.Arch.ETHZ; TP 044 462 83 80; kurt.kuehn@freesurf.ch


Luchsinger Hans, Avenida Atlantica 2388, 22041-001 Rio de Janeiro Brazil Luchs
Meier-Currat Gustavo, Chemin Grands-Prés 7, 1295 Tannay; Rio

Dipl.Ing.EPF; mc HB/mc tech sa; TP/G 022 776 44 83 - FP/G 022 776 03 78 - 079 406 46 20 - rio.meier@bluewin.ch


Meier-Ratcliffe Otto, Niggitalstr. 73, 8639 Rüti; Pol

dipl.El'Ing.ETHZ, M.A.Sc.UBC/Canada;

TP 055 240 62 60 - 076 320 62 60 - meier-family@dplanet.ch
Meyer Kurt, Eichtalhöhe 11, 5400 Baden; Split

lic.oec.publ.; TP 076 327 24 06 - k.meyer@dplanet.ch


Nüsperli Bruno, Halde 52, 5000 Aarau; Till

Dipl.Betriebsing.ETHZ; TP 062 824 26 28 - FP 062 824 26 47 - 079 314 80 66 - tillux@gmx.ch


Nussbaum Robert, Rütiweg 602, 5616 Meisterschwanden; Schlegel

Dipl.Ing.ETHZ, Dr.sc.techn.; TP 056 667 27 83 - nussbaumroberto@swissonline.ch


Peterhans Willi, Tschampani 27, 5643 Sins; Tiny

Dipl.Ing. ETHZ/SIA; TP 041 787 19 59 - FP 041 780 73 23 - TG 041 780 73 23 - FG 041 780 73 23 wpeterhans@datazug.ch.ch


Schaer Werner, 903 Malaga Street, CA 94018 El Granada Dag

TP +1 703 620-4792 - Cell +1 703 477-9017 – wschaer@sprintmail.com


Schenk-Keller Christian, Bahnhofstr. 20, 8942 Oberrieden; Bambus

Dipl.Ing.ETHZ; T/FP 044 720 99 14 - TG 052 224 54 10 - FG 052 224 54 74 - christian.schenk@snv.ch


Schenker Walter, Bantigerstr. 14b, 3052 Zollikofen; Wädi

Dipl.Ing.Agr.ETHZ; TP 031 911 18 75 - Walter.Schenker@switzerland.org


Schröder Peter, Dipl.Ing.ETHZ; gestorben am 5.4.94; Kodak

Schwaller-Käsermann Peter, Lägernweg 6, 5304 Endingen; Clown

Dipl.Phys.ETHZ, Dr.sc.nat.; TP 056 242 15 10; peter.schwaller@bluewin.ch


Tinturier André, Route de Grandvaux 20, 1096 Cully; Kick

Dr.phil.I; TP 021 799 29 66 – andre.tinturier@freesurf.ch


Villiger Kaspar, Eichholzweg 36, 3074 Muri bei Bern; TG 031 952 61 00 Micky

Dipl.Masch.Ing.ETHZ; kasvil@bluewin.ch


Vogt Peter, Ottenbergstr. 10, 8049 Zürich; Voice

Dipl.Ing.Chem.ETHZ, Dr.sc.techn.; TP 044 341 18 05 - peter.vogt4@bluewin.ch


Wettler Manfred, Universität Paderborn, Rau, D-33098 Paderborn; Glatz

Dr.phil; wettler@psycho.uni-paderborn.de


Willi Peter, Schönenberg ZH; Dr. med; tödlich verunfallt am 5.3.94 (Lawine); Bäschteli
Zaugg-Borner Johannes, Reinerstr. 2, 4515 Oberdorf; jzaugg@zauggconsult.ch Poly

Dipl.El'Ing ETHZ; TP 032 623 36 66 - FP 032 623 36 83 - 079 222 79 49 - www.zauggconsult.ch


Zobrist Jürg, Herrenacherweg 103, 8610 Uster; Hassan

Dr.sc.nat.ETHZ; TP 044 940 18 60 - TG 044 823 51 02 - FG 044 823 51 10 - zobrist@eawag.ch

Do'stlaringiz bilan baham:


Ma'lumotlar bazasi mualliflik huquqi bilan himoyalangan ©hozir.org 2017
ma'muriyatiga murojaat qiling

    Bosh sahifa