Rawlins High School girls basketball starting date: November 28, 2016



Download 15.21 Kb.
Sana14.03.2017
Hajmi15.21 Kb.
Rawlins High School

GIRLS BASKETBALL
STARTING DATE: November 28, 2016
DATE OPPONENT LEVEL SITE TIME

Fri-Sat., Dec. 9-10 3A East/West Challenge JV/V Cody TBA


Sat., Dec. 10 9th Rawlins Invite 9 RAWLINS 8:30 a.m.
Thur-Sat, Dec. 15-17 Flaming Gorge Tournament JV/V Green River TBA
Thurs., Jan 5 Lander 9 RAWLINS 4:30 p.m.
Fri., Jan. 6 Mountain View 9/JV/V RAWLINS 2:30/4/5:30
Sat., Jan. 7 Star Valley 9/JV/V RAWLINS 12/1:30/3
Tues., Jan. 10 Hanna 9/10 RAWLINS 5:00 p.m.
Fri., Jan. 13 Douglas 9/JV/V RAWLINS 2:30/4/5:30
Sat., Jan. 14 Lander JV/V RAWLINS 2:30/4 p.m.
Fri., Jan. 20 Worland 9/JV/V RAWLINS 2:30/4/5:30
Sat., Jan. 21 Buffalo 9/JV/V Buffalo 4/1/2:30
Fri., Jan. 27 Thermopolis 9/JV/V Thermopolis 2:30/4/5:30
Fri., Feb. 3 Douglas 9/JV/V Douglas 4/2:30/5:30
Sat., Feb. 4 Newcastle 9/JV/V RAWLINS 12/1:30/3
Fri., Feb. 10 Worland 9/JV/V Worland 7/4/5:30
Sat., Feb. 11 Buffalo 9/JV/V RAWLINS 1/2:30/4
Fri., Feb. 17 Thermopolis 9/JV/V RAWLINS 2:30/4/5:30
Sat., Feb. 18 Torrington 9/JV/V Torrington 12/1:30/3
Fri., Feb. 24 Wheatland JV/V Wheatland 2:30/5:30

Sat., Feb. 25 Worland 9 Worland 9:00 a.m.


Thur-Sat., March 2-4 3 East Regionals V Buffalo TBA
Thur-Sat., March 9-11 3A State Tournament V Casper TBA

9th Invite Teams: Lander, Riverton, Evanston, Green River, Douglas, Rawlins, KW


Do'stlaringiz bilan baham:


Ma'lumotlar bazasi mualliflik huquqi bilan himoyalangan ©hozir.org 2019
ma'muriyatiga murojaat qiling

    Bosh sahifa