Club chairmen participating club list



Download 80 Kb.
Sana09.09.2017
Hajmi80 Kb.

COWBOY COUNTRY YOUTH EXCHANGE

CLUB CHAIRMEN –PARTICIPATING CLUB LIST



Revised August 25, 2009

_________________________________________________________________________

Buffalo Rotary Club


Steve Adami

P.O. Box G

Buffalo, WY 82834

307-684-5339 Home

307-684-5557 Office

307-217-1557 Cell



adamicpa@vcn.com

Casper 5 Trails Rotary Club


Dick Dresang

6658 Sharrock Rd

Casper  WY   82604

307-577-5718 (work)

307-333-5137 (home)

307-577-5716 (fax)



ddresang@bresnan.net


Casper Rotary Club


Valarie Roberts – International Chm.

2060 Manor Drive

Casper, WY 82609

307-235-1403 Home

307-265-8494 Office

Val_sprech@hotmail.com
Clarke Turner – Inbound Chm.

Casper Mtn. Road

Casper, WY 82601

307-235-5263 (home)

307-233-4848 (Office)

clarke.turner@rmotc.doe.gov

Cheyenne Rotary Club


Anne Miller - Inbound

413 W. 6th Ave.

Cheyenne, WY 82001

307-778-0382 Home

307-634-2020 Office

307-630-1158 Cell



kyliescoob@aol.com
Beth Van Dewege – Outbound

515 East 22nd Street

Cheyenne, WY 82001

307-638-1273 (home)

307-630-2441 (cell)

dayfam2@msn.com

Cheyenne Sunrise


James A. Hastings

708 Skyline Drive

Cheyenne, Wy 82009

307-632-4274 Home

307-637-3930 Office

307-637-3589 Fax

307-421-3658 Cell


JAHastings@aol.com

Craig Rotary Club


Randal Looper

%Elk Run Inn

627 West Victory Way

Craig, CO 81625

970-826-2930 Home

970-826-4444 Office

970-824-5678 Fax

elkruninn@yahoo.com

Douglas Rotary Club


René Kemper

920 South 5th Street

Douglas, WY 82633

307-358-5946 Home

307-358-4402 Office Direct Line

307-358-4352 Office Main Desk

307-358-4847 Fax

307-351-0470 Cell



kemper@communicomm.com

Estes Park Rotary Club


Rick Life

2449 Long View Dr.

Estes Park, CO 80517

970- Home

970- Office

Email



Evanston Rotary Club


Jim Wise

141 Toponce Drive

Evanston, WY 82930

307-789-7109

jbhwise@allwest.net

Fort Collins Rotary Club

Dan Mackey

1013 Hinsdale Drive

Fort Collins, CO 80526

970-225-9761 Home

970-223-6610 Office

970-223-2615 Fax

970-214-4656 Cell



danmackey@aol.com
Fort Collins Breakfast Rotary Club

John Trewartha

3915 Sunstone Way

Fort Collins, CO 80525

970-225-2121 Home

970-461-1860 Office

970-461-1861 Fax

970-412-2403 Cell



trewartha1@msn.com
Fort Collins Foothills Rotary Club

Linda Vomaske

311 E. Magnolia Street

Fort Collins, CO 80524

970-498-0969 Home

970-212-2940 Work

970-222-5305 Cell

970-212-2950 Fax

linda.vomaske@vistasolutions.net

Fort Collins After Work RC


Tara Porter

1901 Sharp Point Drive

Ft. Collins, CO 80525

everestchick@hotmail.com

Gillette Rotary Club


Ann Franscell

P.O. Box 3006

Gillette, WY 82717

307-686-2801 Home

307-682-9306 Office

publisher@gillettenewsrecord.com

Greeley Centennial Rotary Club


Mark Larson

4895 W 10th St #C

Greeley, CO 80634

(H) 970-330-4430

(W) 970-356-8700

(F) 970-356-8875



Mlarson356@aol.com

High Plains Eaton

Judy Tormey


970-304-1461

3520 Diane Place

Greeley, CO 80631

judylynn80631@yahoo.com




Jackson Hole Rotary Club


Jack Swann

P.O. Box 4732



Jackson, WY 83001

307-734-0597 Home

307-413-9240 Cell

revjhswann@bresnan.net

Jackson Hole Breakfast Rotary Club


Jim Ryan
P.O. Box 1788
Jackson, WY 83001
307-733-5604 Home
307-739-3894 Work
jryan@jsbt.com
Jackson Hole Supper Rotary Club

No One Appointed



Kemmerer Rotary Club


Joe Bluemel

P.O. Box 47

Kemmerer, WY 83101-0247


      1. Home

      1. Office

      2. Fax

jbluemel@hamsfork.net

Lander Rotary Club


Pat Trautman

427 Main


Lander, WY 82520

307-332-3235 Home

307-332-3394 Office

307-332-5168 Fax



ptrautma@cwc.edu

Laramie Rotary Club


Neil Harrison

1711 Beaufort Street

Laramie, WY 82072-1944

307-745-9088 Home, Office, Fax


neil_e_harrison@yahoo.com




Loveland Rotary Club


Moofie A. Miller

375 W. 37th St.

Loveland, CO 80538

Home 970-667-3261

Work 970-667-3232

Fax 970-667-2860



MMill@Lovelandhsg.org
Loveland Thompson Valley Rotary Club

Kathy Weinmeister

1205 Loch Mount Dr

Loveland, CO 80537

970-667-2173 Home

970-667-2173 Fax

970-689-5101 Cell

kathyw0712@msn.com

Powell Rotary Club


Terry Collins

1078 Road 22

Powell, WY 82435

307-754-9258 Home

307-754-2272 Office

307-754-9577 Fax

307-254-3914 Cell

terryc@wir.net

Riverton Rotary Club


Lori Ridgway

Workforce Community Development Trainer

2660 Peck PTC 147

Riverton, WY 82501

307-855-2325 Work
307-850-7803 Cell

lori@cwc.edu
Dan McDonald

(use Lori’s address for all mailings)



mcdonalddan@hotmail.com

Scottsbluff-Gering Rotary Club


First State Bank

c/o Mike Downey

P.O. Box 1267

Scottsbluff, NE 69361



      1. Home

308-632-4158 x3108 Work

mdowney@fsbcentral.com

Sheridan Rotary Club

Ada Kirven



      1. Work

akirven@sheridanhospital.org
Sasha Johnston

      1. Work

      1. Cell

sashajoh@gmail.com

Steamboat Springs Rotary Club


Club YE Officer

John Weibel

PO Box  771262

Steamboat Springs, CO 80477



john@rockinjcattle.com 

(303) 859-6148


International Services Team

Winnie DelliQuadri

PO Box 776104

Steamboat Springs, CO 80477

970-846-4705 Home

970-879-2060 Work

970-879-8851 Fax

winniedq@yahoo.com

Outbound Students

Donna Weinman

1840 Hunters Drive

Steamboat Springs, CO 80487

970-879-3967 Home

970-736-2276 Office

970-846-6086 Cell

dj_weinman@hotmail.com


Teton Valley Rotary Club


Jeff Naylor

543 W. 1050 N.

Felt, ID 83424

Home


307-353-8900 x 1311 Office

Fax


      1. Cell

jnaylor@grandtarghee.com

Thermopolis Rotary Club


Travis Homi

P.O. Box 1232

Thermopolis, WY 82443

307-864-4207

307-921-0143

307-864-9326



thomi@myfriendlybank.com

Melanie Valentine

735 Clark St.

Thermopolis, WY 82443

307- Home

307- Office

307- Fax

307-921-1798 Cell



mvalentine@myfriendlybank.com

Torrington Rotary Club


Lynda Baumgardner

358 Linda Vista Road

Torrington, WY 82240-1743

307-532-2918 Home

307-532-4091 Office

307-532-4450 Fax

307-575-0936 Cell

Lynda_baumgardner@hotmail.com

Worland Rotary Club


Claire Dunne

1405 Wilson Dr.

Worland, WY 82401

307-347-8717 (home)

307-347-8717 (fax)

307-388-0464 (mobile)



claire@rtconnect.net



Download 80 Kb.

Do'stlaringiz bilan baham:




Ma'lumotlar bazasi mualliflik huquqi bilan himoyalangan ©hozir.org 2020
ma'muriyatiga murojaat qiling

    Bosh sahifa
davlat universiteti
ta’lim vazirligi
O’zbekiston respublikasi
maxsus ta’lim
zbekiston respublikasi
o’rta maxsus
davlat pedagogika
axborot texnologiyalari
nomidagi toshkent
pedagogika instituti
texnologiyalari universiteti
navoiy nomidagi
samarqand davlat
guruh talabasi
ta’limi vazirligi
nomidagi samarqand
toshkent axborot
toshkent davlat
haqida tushuncha
Darsning maqsadi
xorazmiy nomidagi
Toshkent davlat
vazirligi toshkent
tashkil etish
Alisher navoiy
Ўзбекистон республикаси
rivojlantirish vazirligi
matematika fakulteti
pedagogika universiteti
таълим вазирлиги
sinflar uchun
Nizomiy nomidagi
tibbiyot akademiyasi
maxsus ta'lim
ta'lim vazirligi
махсус таълим
bilan ishlash
o’rta ta’lim
fanlar fakulteti
Referat mavzu
Navoiy davlat
umumiy o’rta
haqida umumiy
Buxoro davlat
fanining predmeti
fizika matematika
universiteti fizika
malakasini oshirish
kommunikatsiyalarini rivojlantirish
davlat sharqshunoslik
jizzax davlat