Arts Educator 0 Participants List Ms. Leslie Gates



Download 7.04 Kb.
Sana14.03.2017
Hajmi7.04 Kb.
Arts Educator 2.0 - Participants List

Ms. Leslie Gates
(visual arts mentor)  lesliegates@hotmail.com lgates@umd.edu
707 Lesher Ave., Waynesboro, PA 17268, 717-375-8036 (c), 717-762-9659

Albert Gallatin School District
Mrs. Ann Cehula, (visual art)  a.cehula@atlanticbb.net  acehula@albertgallatink12.pa.us
- Albert Gallatin South Middle School, New Geneva Road, Point Marion PA 15474, (724)-725-5241,  (724)-725-5400
Mr. Kenneth Musko, (visual art)  kmusko79@yahoo.com  kmusko@albertgallatin.k12.pa.us
- Albert Gallatin High School, 1119 Township Drive, Uniontown, PA. 15401, (724)564-2024
Ms. Sharon Sementa-Bunyan, (visual art)   sharon.bunyan@albertgallatin.k12.pa.us
- Albert Gallatin High School, 1119 Township Drive, Uniontown, PA 15401, (724)-564-2024

Carmichaels Area School District
Mrs. Randi Knizner, (visual art) rknizner@carmarea.org,  rknizner@atlanticbb.net
- Carmichaels Area Elementary Center, 225 North Vine Street, Carmichaels, PA 15320, (724)966-5045

Connellsville Area School District

Ms. Antoinette Dues, (visual art) adues@casdfalcons.org

- Connellsville Senior High, 201 Falcon Dr., Connellsville,PA 15425, (724)-628-1350 ext. 1135


Ms. Jennifer Haun, (visual art)  jhaun@casdfalcons.org
- Connellsville Jr. High East, 710 Locust Street Ext., Connellsville,PA 15425, (724) 628-8910

Laurel Highlands School District
Mrs. Amanda Barber, (visual art) barbera@lhsd.org
- Hutchinson Elementary, 213 Mountainview Rd., Uniontown, PA 15401, (724) 437-6208
Mrs. Brenda Christeleit, (visual art) chrib@lhsd.org
- R.W. Clark Elementary, 200 Water Street, Uniontown, PA  15401, (724)437-9600
- General George C. Marshall Elementary, 335 Park Street, Uniontown, PA  15401, (724)438-5851
Mrs. Rachael Zenobi, (music) zenobir@lhsd.org
- Marshall Elementary,  335 Park Street, Uniontown, PA  15401, (724)-437-2821,  zenobir@lhsd.org

Ringgold School District
Mr. Earl Gilpin, (visual art)  egilpin@ringgold.org
- Donora Elementary Center, 401 Waddell Ave., Donora, Pa. 15033, (724)-379-7600

Uniontown Area School District
Mrs. Karen Spencer, (visual art)  wadek@amil.uniontown.k12.pa.us
- Menallen Elementary, 7527 National Pike, Uniontown, PA 15401, (724)438-4160
- Wharton Elementary, 136 Elliotsville Rd., Farmington, PA 15437, (724) 329-5510
- Franklin Elementary , 242 Buena Vista Road, Vanderbilt, Pennsylvania  15486, (724) 628-6030
Ms. Aimee Vacanti, (visual art)  vacantia@mail.uniontown.k12.pa.us
- Lafayette Elementary, 303 Connellsville Street, Uniontown, PA 15401,  (724)-438-3581

Arts Educator 2.0 - Participants List

Dr. David Berlin (music, theater, technology mentor)  musictheory@cmu.edu
2021 Stillwater Dr., Gibsonia, PA 15044, 724-444-5456

Brownsville Area School District
Mrs. Bethany Hughes, (music)  bhughes@basd.org
- Brownsville Area Middle School, 3 Falcon Drive, Brownsville, PA 15417, (724)-785-2155
Mrs. Tricia Rohlf, (theater) trohlf@basd.org   trohlf@atlanticbb.net
- Brownsville Area High School, 1 Falcon Drive, Brownsville, PA  15417, (724) 785-8200

Carmichaels Area School District
Mr. Jason Baily, (music)  baily03@mac.com
- Carmichaels Elementary Center, 225 North Vine street, Carmichaels, PA 15320, (724)-966-5045

Charleroi Area School District
Ms. Elizabeth Gessner (music)  EGessner@charleroisd.org   emg328@hotmail.com
- Charleroi Area Elementary Center, 75 Fescen Drive, Charleroi, PA 15022, (724)-483-5554

Ringgold School District
Mrs. Diane Adder, (music) dader@ringgold.org
- Carroll Middle School, 120 Alexander Ave., Monongahela,PA 15063, (724)-379-7600
Mr. Jason Mamajek, (technology) jmamajek@ringgold.org
- Carroll Middle School, 120 Alexander Drive, Monongahela, PA 15063, (724)-379-7600

Washington School District
Mr. Thomas Bryker, (visual art)  bryker@washington.k12.pa.us
- Washington High School, 201 Allison Ave., Washington, PA 15301, (724)-223-5085
Mr. David Dayton (music)  daytond@washington.k12.pa.us
- Washington High School, 201 Allison Avenue, Washington, PA  15301
Mrs. Tracey Gilpin (visual art)  gilpin@washington.k12.pa.us
- Washington Park Primary School, 801 East Wheeling Street, Washington, PA  15301, (724)-223-5060
Ms. Cindy Gregg (music)  cgregg@washington.k12.pa.us
- Washington Park Intermediate, 801 East Wheeling Street, Washington, PA  15301, (724)-223-5060
Ms. Lorraine Kelly (theater) kellyl@washinton.k12.pa.us
- Washington Park Middle School, 801 East Wheeling Street, Washington, PA  15301, (724)-223-5060
Mr. Mark Poole (music)  poolem@washington.k12.pa.us
- Washington High School, 201 Allison Avenue, Washington, PA  15301, (724)-223-5085
- Washington Park Middle School, 801 East Wheeling Street, Washington, PA  15301, (724)-223-5060

West Greene School District
Mr. Michael Bruno, (music) brunom@wgsd.org
- Springhill-Freeport Elementary, 1055 Deep Valley Road, New Freeport, PA 15352, (724)-447-2331 
- Graysville Elementary, 1029 West Roy Furman Highway, Graysville, PA 15337, (724)-428-3592 

Do'stlaringiz bilan baham:


Ma'lumotlar bazasi mualliflik huquqi bilan himoyalangan ©hozir.org 2019
ma'muriyatiga murojaat qiling

    Bosh sahifa