Washington Aegis of Bellevue-al, mc 148 102 nd



Download 126.5 Kb.
Sana10.09.2017
Hajmi126.5 Kb.



Washington
Aegis of Bellevue-AL, MC

148 102nd Avenue SE

Bellevue, WA 98004

888-252-3447 phone

425-895-7638 fax

Bellevue@aegisliving.com


Áegis of Bothell-AL, MC

10605 NE 185th Street

Bothell, WA 98011

425.487.3245 phone

425.481.9782 fax

bothell@aegisliving.com


Áegis of Edmonds-AL, MC

21500 72nd Avenue West

Edmonds, WA 98026

425.776.3600 phone

425.776.3622 fax

edmonds@aegisliving.com


Áegis of Issaquah- AL, MC

780 N. Juniper Street

Issaquah, WA 98027

425.392.8100 phone

425.391.8804 fax

issaquah@aegisliving.com


Áegis of Kent-MC only

10421 SE 248th Street

Kent, WA 98030

253.520.8400 phone

253.520.0360 fax

kent@aegisliving.com


Áegis of Kirkland-AL, MC

13000 Totem Lake Boulevard NE

Kirkland, WA 98034

425.823.7272 phone

425.823.8227 fax

kirkland@aegisliving.com


Áegis Lodge-AL, MC

12629 116th Avenue NE

Kirkland, WA 98034

425.814.2841 phone

425.823.2881 fax

aegislodge@aegisliving.com



Áegis of Lynnwood-AL only

18700 44th Avenue West

Lynnwood, WA 98037

425.712.9999 phone

425.744.1506 fax

lynnwood@aegisliving.com


Áegis at Northgate - MC only

11039 17th Avenue NE

Seattle, WA 98125

206.440.1700 phone

206.440.1613 fax

northgate@aegisliving.com
Áegis of Redmond-AL, MC

7480 W. Lake Sammamish Pkwy

Redmond, WA 98052

425.883.4000 phone

425.882.1823 fax

redmond@aegisliving.com


Aegis at Callahan House

(Shoreline) – MC only

15100 First Avenue NE

Shoreline, WA 98155

206.417.9747 phone

206.417.9711 fax

callahan@aegisliving.com


Aegis Senior Living of Shoreline – IL, AL

14900 First Avenue NE

Shoreline, WA 98155

206.367.6700 phone

206.306-1064 fax

shoreline@aegisliving.com


California
Áegis Gardens-AL, MC

36281 Fremont Boulevard

Fremont, CA 94536

510.739.0909 phone

510.739.0946 fax

aegisgardens@aegisliving.com


Áegis of Aptos- AL, MC

125 Heather Terrace

Aptos, CA 95003

831.684.2700 phone

831.684.2719 fax

aptos@aegisliving.com



Áegis of Carmichael--AL, MC

4050 Walnut Avenue

Carmichael, CA 95608

916.972.1313 phone

916.972.1060 fax

carmichael@aegisliving.com


Áegis of Corte Madera-AL, MC

5555 Paradise Drive

Corte Madera, CA 94925

415.927.4200 phone

415.927.4244 fax

cortemadera@aegisliving.com


Áegis of Dana Point-AL, MC

26922 Camino de Estrella

Dana Point, CA 92624

949.488.2650 phone

949.488.2669 fax

danapoint@aegisliving.com


Áegis of Fremont-AL MC

3850 Walnut Avenue

Fremont, CA 94538

510.739.1515 phone

510.739.1559 fax

fremont@aegisliving.com


Áegis of Granada Hills-AL, MC

10801 Lindley Avenue

Granada Hills, CA 91344

818.363.3373 phone

818.363.1933 fax

granadahills@aegisliving.com


Áegis of Laguna Niguel-AL, MC

32170 Niguel Road

Laguna Niguel, CA 92677

949.496.8080 phone

949.496.8181 fax

lagunaniguel@aegisliving.com


Áegis of Moraga- AL, MC

950 Country Club Drive

Moraga, CA 94556

925.377.7900 phone

925.377.7929 fax

moraga@aegisliving.com




Áegis of Napa- AL, MC

2100 Redwood Road

Napa, CA 94558

707.251.1409 phone

707.251.1410 fax

napa@aegisliving.com


Áegis of Pleasant Hill-AL, MC

1660 Oak Park Boulevard

Pleasant Hill, CA 94523

925.939.2700 phone

925.939.2785 fax

pleasanthill@aegisliving.com


Áegis of San Rafael-AL, MC

111 Merrydale Road

San Rafael, CA 94903

415.472.6530 phone

415.472.3969 fax

sanrafael@aegisliving.com


Áegis at Shadowridge-AL, MC

1440 South Melrose Drive

Oceanside, CA 92056

760.806.3600 phone

760.806.9508 fax

shadowridge@aegisliving.com


Áegis of San Francisco-AL, MC

2280 Gellert Boulevard

South San Francisco, CA 94080

650.952.6100 phone

650.952.5186 fax

sosanfrancisco@aegisliving.com


Áegis of Ventura-AL, MC

4964 Telegraph Road

Ventura, CA 93003

805.650.1114 phone

805.650.6283 fax

ventura@aegisliving.com



Nevada
Áegis of Las Vegas- MC only

9100 West Desert Inn Road

Las Vegas, NV 89117

702.240.3070 phone

702.240.3072 fax

lasvegas@aegisliving.com



Key: IL= Independent Living

AL = Assisted Living



MC = Memory Care




Download 126.5 Kb.

Do'stlaringiz bilan baham:




Ma'lumotlar bazasi mualliflik huquqi bilan himoyalangan ©hozir.org 2020
ma'muriyatiga murojaat qiling

    Bosh sahifa
davlat universiteti
ta’lim vazirligi
O’zbekiston respublikasi
maxsus ta’lim
zbekiston respublikasi
o’rta maxsus
davlat pedagogika
axborot texnologiyalari
nomidagi toshkent
pedagogika instituti
texnologiyalari universiteti
navoiy nomidagi
samarqand davlat
guruh talabasi
ta’limi vazirligi
nomidagi samarqand
toshkent axborot
toshkent davlat
haqida tushuncha
Darsning maqsadi
xorazmiy nomidagi
Toshkent davlat
vazirligi toshkent
tashkil etish
Alisher navoiy
Ўзбекистон республикаси
rivojlantirish vazirligi
matematika fakulteti
pedagogika universiteti
таълим вазирлиги
sinflar uchun
Nizomiy nomidagi
tibbiyot akademiyasi
maxsus ta'lim
ta'lim vazirligi
махсус таълим
bilan ishlash
o’rta ta’lim
fanlar fakulteti
Referat mavzu
Navoiy davlat
umumiy o’rta
haqida umumiy
Buxoro davlat
fanining predmeti
fizika matematika
universiteti fizika
malakasini oshirish
kommunikatsiyalarini rivojlantirish
davlat sharqshunoslik
jizzax davlat