The list of people who can enter he- controlled area



Download 39 Kb.
Sana23.01.2017
Hajmi39 Kb.
THE LIST OF PEOPLE WHO CAN ENTER

HE- CONTROLLED AREA
 

 Name

responsibility

email

Phone number

Pawel de Barbaro

HCAL GLIMOS

pawel.de.barbaro@cern.ch

16-3464

Ianos Schmidt

HE operator

ianos.schmidt@cern.ch

16-4789

Arjan Heering

HE operator

arjan.heering@cern.ch

16-3459

Vitali Smirnov

HE operator

vitali.smirnov@cern.ch

076-468-8645

Alexander Vishnevskiy

HE operator

Alexandre.Vichnevski@cern.ch

71628

Alexey Volkov

HE operator

Alexei.Volkov@cern.ch

74490

Alexey Kalinin

HE operator

Alexey.Kalinin@cern.ch

74490

Vladimir Talov

HE operator

Vladimir.Talov@cern.ch

74490

Andrei Korablev

HE operator

Andrei.Korablev@cern.ch

74490

Leonid Turchanovich

HE operator

Leonid.Tourtchanovitch@cern.ch

74490

Wolfgang funk

EE/ES







Ken bell

EE/ES







Claude detraz

EE/ES







Jose mulon

EE/ES







Jean-paul chatelain

EE/ES







 

 
Download 39 Kb.

Do'stlaringiz bilan baham:




Ma'lumotlar bazasi mualliflik huquqi bilan himoyalangan ©hozir.org 2020
ma'muriyatiga murojaat qiling

    Bosh sahifa
davlat universiteti
ta’lim vazirligi
O’zbekiston respublikasi
maxsus ta’lim
zbekiston respublikasi
davlat pedagogika
o’rta maxsus
axborot texnologiyalari
nomidagi toshkent
pedagogika instituti
texnologiyalari universiteti
navoiy nomidagi
samarqand davlat
guruh talabasi
ta’limi vazirligi
nomidagi samarqand
toshkent davlat
toshkent axborot
haqida tushuncha
Darsning maqsadi
xorazmiy nomidagi
Toshkent davlat
vazirligi toshkent
tashkil etish
Alisher navoiy
Ўзбекистон республикаси
rivojlantirish vazirligi
matematika fakulteti
pedagogika universiteti
таълим вазирлиги
sinflar uchun
Nizomiy nomidagi
tibbiyot akademiyasi
maxsus ta'lim
ta'lim vazirligi
махсус таълим
bilan ishlash
o’rta ta’lim
fanlar fakulteti
Referat mavzu
Navoiy davlat
haqida umumiy
umumiy o’rta
Buxoro davlat
fanining predmeti
fizika matematika
malakasini oshirish
universiteti fizika
kommunikatsiyalarini rivojlantirish
jizzax davlat
davlat sharqshunoslik