Quad-City Area Labor-Management Council



Download 68.5 Kb.
Sana09.09.2017
Hajmi68.5 Kb.

Quad-City Area Labor-Management Council

Board of Directors

Richard Baltazor, Treasurer MidAmerican Energy rlbaltazor@midamerican.com

P.O. Box 4350

Davenport, Iowa 52808


Joni Dittmer Kraft Oscar Mayer Foods Joni.Dittmer@kraft.com

1337 West Second Street

Davenport, Iowa 52802
Joan Eastlund AFT-IFT Local 1836 EastlundJ@bhc.edu

6600 34th Avenue

Moline, Illinois 61265
Joe Findley AFGE Local 2119 FindleyJ@ria.army.mil

P.O. Box 818

Moline, Illinois 61266
Bob Kallenberger UFCW District Local 431 Bkallenberger@UFCW431.com

1401 West Third Street

Davenport, Iowa 52802
Cheryl Marsden Black Hawk College Marsdenc@bhc.edu

6600 34th Street

Moline, Illinois 61265
Gary Moore, Co-Chair Teamsters Local 238 Mooreenterp@earthlink.net

421 East 31st Street

Davenport, Iowa 52802
Paul Regginello, Secretary UAW Local 1896 Reggiekann@aol.com

3105 West Laurel

Davenport, Iowa 52804
Mary Sanders Rock Island Arsenal sandersm@ria.army.mil

SOSRI-SF


Rock Island, Illinois 61299
Otto Stegmaier John Deere Davenport Works stegmaierottoc@JohnDeere.com

P.O. Box 4198

Davenport, Iowa 52808
Charles Teas, Co-Chair Sears Manufacturing Company cteas@searsseating.com

P.O. Box 3667

Davenport, Iowa 52808-3667
Kaye Whitley AFSCME Local 1132 kwhitley@moline.il.us

2501½ 24th Avenue

Rock Island, Illinois 61201
Directors serve two years terms. No compensation paid to directors.
7/2/03

Quad-City Area Labor-Management Council

Advisory Committee

Alan Anderson Illowa Constr L-M CouncIL alana@netexpress.net

2112 53rd St

Moline IL 61265


Cathy Cooks Wellmark Blue Cross Blue Shield cooksc@wellmark.com

1830 E 54th St

Davenport IA 52807
Michael Couch John Deere Harvester Works cs14404@deere.com

1100 13th Ave

East Moline IL 61244
Stephen Hall Rock Island Arsenal halls@ria.army.mil

AMSOS-HRC Bldg 90

Rock Island IL 61299
Jim Hecker UAW Ag-Imp Department heckerjime@jdcorp.deere.com

1530 46th Ave Ste E

Moline IL 61265
John Honeycutt UFCW Distr Local 431 jhoneycutt@ufcw431.com

1401 W 3rd St

Davenport IA 52802
Dan Huber DavenportOne chamber@netexpress.net

130 W 2nd St

Davenport IA 52801
Mark Kapfer EICCD mkapfer@eiccd.cc.ia.us

306 W River Dr

Davenport IA 52801
Mike Kriegermeier IBEW Local 109 mikek0530@cs.com

501 15th St

Moline IL 61265
Cheryl Kurtz New Life Outpatient Center nlsawa@aol.com

2322 E Kimberly Rd Ste 200N

Davenport IA 52807
Robert LaMarre Nichols-Homeshield lamarrer@nicholsal.com

PO Box 3808

Davenport IA 52808
Dale Loff AFT-IFT Local 1836-retired dloff98@aol.com

2914 24th Ave A

Moline IL 61265
Barbara Marsden Genesis Behavioral Resources marsden@genesishealth.com

2535 Maplecrest Rd Ste #26

Bettendorf IA 52722

Deni McCarter Genesis Occupational Health mccarterd@genesishealth.com

2350 41st St

Moline IL 61265


Gerald Meehan FMCS jmeehan@fmcs.gov

401 Main Ste 910

Peoria IL 61602
Jim Moore City of Davenport jim@ci.davenport.ia.us

226 W 4th St

Davenport IL 52801
Ron Mueller John Deere Seeding Group muellerronaldj@johndeere.com

501 River Dr

Moline IL 61265
Michael O’Brien UAW Local 281 o'brienmichaelf@johndeere.com

PO Box 4198

Davenport IA 52808
Gery Oestern Sears Manufacturing Co. Goestern@searsseating.com

P. O. Box 3667

Davenport, IA 52808-3667
Harriet Phelps New Era Mediation hap@surfbest.net

2550 Middle Rd Ste 101

Bettendorf IA 52722
J D Schulte City of Moline jschulte@moline.il.us

619 16th St

Moline IL 61265
Gordon Trampe FMCS gtrampe@fmcs.gov

3343 Southgate Ct SW Ste 111

Cedar Rapids IA 52404
Jerry VonderHaar McLaughlin Body Co jvonderhaar@mclbody.com

2430 River Dr

Moline IL 61265
Lisa Ware Sears Manufacturing Co lware@searsseating.com

Po Box 3667

Davenport IA 52808
Rory Washburn Tri-City Building Trades tcbuildingtrades@aol.com

4602 46th Ave

Rock Island IL 61201
Kathie Womack QC Tri-County VoTech Regions kwomack@riroe.k12.il.us

1275 Avenue of the Cities

East Moline IL 61244
Susan Zelnio IL QC Chamber of Commerce sjzelnio@yahoo.com

622 19th St

Moline IL 61265

Quad-City Area Labor-Management Council

Ex-Officio Members

Charles Brooke City of Davenport 563-326-7701

Mayor

226 W 4th St



Davenport IA 52801
Ann Hutchinson City of Bettendorf annforcongress@aol.com

Mayor


3359 Middle Rd

Bettendorf IA 52722


Dennis Jacobs Illinois State Senator cobs@qconline.com

Senator


604 19th St

Moline IL 61265


Stan Leach City of Moline sleach@moline.il.us

Mayor


619 16th St

Moline IL 61265


Mark Schwiebert City of Rock Island 309-762-9369

Mayor


1528 3rd Ave

Rock Island IL 61201


Denise Bulat Bi-State Regional Planning info@bisateonline.org

Executive Director

1504 3rd Ave

Rock Island IL 61201


Lyle Lohse City of Silvis 309-792-4804

Mayor


1040 1st Ave

Silvis IL 61282


Linda Martin Quad City Development Group lmartin@quadcities.org

Marketing Specialists

1830 2nd Ave

Rock Island IL 61201


Joe Moreno City of East Moline jmoreno@eastmoline.com

Mayor


2617 4th St

East Moline IL 61244




7/2/2003

Download 68.5 Kb.

Do'stlaringiz bilan baham:




Ma'lumotlar bazasi mualliflik huquqi bilan himoyalangan ©hozir.org 2020
ma'muriyatiga murojaat qiling

    Bosh sahifa
davlat universiteti
ta’lim vazirligi
O’zbekiston respublikasi
maxsus ta’lim
zbekiston respublikasi
o’rta maxsus
davlat pedagogika
axborot texnologiyalari
nomidagi toshkent
pedagogika instituti
texnologiyalari universiteti
navoiy nomidagi
samarqand davlat
guruh talabasi
ta’limi vazirligi
nomidagi samarqand
haqida tushuncha
toshkent axborot
toshkent davlat
Darsning maqsadi
xorazmiy nomidagi
Toshkent davlat
vazirligi toshkent
tashkil etish
Alisher navoiy
Ўзбекистон республикаси
rivojlantirish vazirligi
matematika fakulteti
pedagogika universiteti
sinflar uchun
Nizomiy nomidagi
таълим вазирлиги
tibbiyot akademiyasi
maxsus ta'lim
ta'lim vazirligi
bilan ishlash
o’rta ta’lim
махсус таълим
fanlar fakulteti
Referat mavzu
umumiy o’rta
Navoiy davlat
haqida umumiy
Buxoro davlat
fizika matematika
fanining predmeti
universiteti fizika
malakasini oshirish
kommunikatsiyalarini rivojlantirish
davlat sharqshunoslik
jizzax davlat