Program Age Contact



Download 63.83 Kb.
bet3/5
Sana09.09.2017
Hajmi63.83 Kb.
1   2   3   4   5

3606 Rave Road

Bloomington 61704

309-830-5788

Bb27whip@frontier.com

Renegades 11 U

11

Matt Wisdom

22 Sunset Road

Bloomington 61701

309-825-3650

Jpw8589@yahoo.com

Canton

11

Tim Sprout

Ben Owens

236 Ingersoll Blvd

Canton 61520

309-338-1233

Tsprout03@yahoo.com

Peoria Irish 11U

11

Paul Manning

2403 W. Annamere Drive

Dunlap 61525

309-258-4313

Ppmanning32@hotmail.com

Minonk

11

Rich Luckey

Mike May

227 N Walnut

Minonk 61760

309-261-7520

Mmay71@frontier.com

Greater Midwest Baseball Tournaments

11

Eric Hooper

22 High Gate

St. Louis 63132

314-753-0627

eric@gmbz.com

First Pitch Baseball

11

Don Flinn

1709 Lincoln Road

Champaign 61821

217-778-7784

don@firstpitchbaseball.com

Pony 11U Twins

11

Joe McCullough

2914 Grandview Drive

Bloomington 61704

309-212-4199

mcbloomie@comcast.com

BPA Central Illinois

11

Joe Bolen

501 High Oak Drive

East Peoria 61611

309-264-5490

cenillbpa@gmail.com

Midwest Elite Baseball

12

Jeff Paul

1702 Fairfield Drive

Normal 61761

309-530-5370

saintsbaseball@comcast.net

Hitmen Sports Complex

12

Scott Harding

P.O. Box 1111

Milan 61264

309-236-6348

shardingqcbaseball@gmail.com

Limestone Rockets Tournament Dir

12

Mike Schmitt

14 Waibel Road

Bartonville 61607

309-657-2964

mschmitt@multiad.com

JP Sportz

12

John Pieritz

2620 38th Street

Rock Island 61201

309-236-8322

john@jpsportz.com

BPA Boys Baseball

12

Gerry Gund

932 N Vaughn Drive

Kankakee 60901

815-953-6306

IllinoisBPA@comcast.net

BC Baseball


12

Steve Dullard

351 N Purdy Lane

Columbia, MO 65201

573-823-9733

sdullard@bcbaseball.org

Normal Cornbelters Professional Baseball “Field of Dreams”


12

Zach Ziler

1000 W. Raab Road

Normal 61761

417-388-0108 cell

309-451-3448 work

zziler@normalbaseball.com

Tiger Baseball

12

Craig Dickens

604 West Hudon Street

Princeton 61356

309-264-2822

sdickens@frontier.com

CEGCYRA

(Eureka)

12

Julie Brewer

P.O. Box 22

Goodfield 61742

309-370-9590

pgmdirector@cegcyra.org

Peoria Patriots

12

Jim Ayers

3326 N Peoria

Peoria 61603

309-208-2359 (work)

Jakers20@comcast.net

Pekin Shade Park


12

J.J. Tassart

203 Court Street

Pekin 61554

309-346-0724 (work)

Jjtassart21@hotmail.com

Brad Wallin Tournament

12

Jeff Wallin

NA

NA

NA

Jwallin14@gmail.com

Peoria Park

District

12

Nick McDuffee

2218 Prospect

Peoria 61603

309-681-2867 (work)

nmcduffee@peoriaparks.org

East Peoria Community Baseball

12

Billy Combs

220 Howard Street

East Peoria 61611

309-645-7385

Redsfan821@yahoo.com

Morton Bronco (U12/11)B

12

Eric Samp

1812 Copperfield Drive

Morton 61550

309-258-9266

ericsamp@comcast.net

Lightning Baseball

12

Patrick Gilroy

332 S Santa Fe

Princeville 61559

309-678-1823

pat@verticalsoftware.net

Christian Center

12

Chad Bailey

4100 N Brandywine Drive

Peoria 61614

309-208-9614

cbailey@thechristiancenter.cc

Christian Center

12

Jonathan Walberg

4100 N

Brandywine Drive

Peoria 61614

309-208-9616

jwalberg@thechristiancenter.cc

East Peoria Community Baseball

12

Phillip Hornung

3901 E. Washington St Apt B

East Peoria 61611

309-370-1989

Phornung67@comcast.net

Rock Falls

12

Bobby Teague

606 East 3rd Street

Rock Falls 61071

815-590-1372

(work)

Monteago68@yahoo.com

Twin City Lightning

12

Doug Gillam

1714 Fraser Drive

Normal 61761

309-825-2060

dougruns@comcast.net

McLean County Twins 12U

12

David Theile

13 Cameron Ct

Bloomington 61704

309-530-4813

Dsjr13@frontier.com

Prairie Central Hawks 12U

12

Randy Meister

507 S. 2nd Street

Fairbury 61739

815-419-4405

randntray@hotmail.com

Metamora

Warbirds

12

Tim Damery

918 N Washington Street

Metamora 61548

309-303-9747

timothypdamery@yahoo.com

McLean County Pony Twin City Rampage

12

Steve Bruso

17 Conway Circle

Bloomington 61704

309-212-2416

twincityrampage@gmail.com

Dunlap Rec Association 12U Gold

12

Tony Matranga

1618 Geneva Road

Peoria

309-369-0750

Cubspride78@yahoo.com

Henry U-12

12

David Boucher

3297 E 50th Street

Putnam 61560

309-369-4527

dave@dgmboucher.com

Olympia Spartans

12

Michael George

25540 Longview Road

Hopedale 61747

309-838-2911

Michael.george.gve1@statefarm.com

Dunlap

(Travel Coordinator)

12

Brian Holt

14420 Mendenhall Road

Princeville 61559

309-696-4081

brianh@alcastcompany.com

Greater Midwest Baseball Tournaments

12

Eric Hooper

22 High Gate

St. Louis 63132

314-753-0627

eric@gmbz.com

Lightning Baseball

12

Ron Penick

9402 Philander ChaseLane

Brimfield 61517

309-256-1883

kingbeeabuzz@aol.com

Midwest Central Baseball

12

Zach Roberts

910 East Wshington Street

Manito 61546

309-840-0908

Roberts@midwestcentral.org

Richwoods

12

Mark Nelan

5510 Briarcrest Ct

Peoria 61614

309-453-1180

marknelan@nelanwongllc.com

Peoria Irish U-12

12

Troy Pudik

5428 W. Stonebridge

Peoria 61615

309-635-7051

tpudik@cmrslaw.com

East Peoria

12

Chris Billingsley

120 Justice Drive

East Peoria 61611

309-369-5461

Cbnli67@yahoo.com

East Peoria

12

Emmett Tribbett

204 Crescent

East Peoria 61611

309-265-7401

Emmett.tribbett@comcast.net

Pekin Shade 12U

12

Larry Milsteadt

1102 Maple Street

Pekin 61554

309-648-7526

lmilsteadt@yahoo.com

Morton Bronco Travel-Lite

12

Doug Hischke

99 Diamond Point

Morton 61550

309-303-7725

Doug.rdc@gmail.com

Princeton Tiger Travel Baseball

12

Tim Parry

610 West Hudson

Princeton 61356

815-915-6165

Tparry3@frontier.com

Morton U12 Dirtbags

12

Eric Weber

224 S. Missouri

Morton 61550

309-657-4511

eweber@ciracad.com

Streator Bandits

12

John Brown

33 Manhatten Drive

Streator 61364

815-674-8688

Mrbrown626@hotmail.com

Richwoods 12U

12

Steve Terrell

6801 N Micheleln

Peoria 61614

309-231-9559

Terrell11@sbcglobal.net

Eureka Sting

12

John Streit

1903 Lake Avenue

Eureka 61530

309-369-2404

jtstreit@gmail.com

Tremont 12U – B

12

Rick Polhemus

P.O. Box 331

Tremont 61568

309-303-7079

polhemus@arnd.com

Twin City Stampede

12

Mike Kuhn

3152 Marimarsh Lane

Normal 61761

309-532-1472

Mike.kuhn51@comcast.net

Washington 12U

12

Doug Harper

NA

NA

309-231-7825

douglasharp@aol.com

Mossville 12U All Star

12

Randy Stoecker

3621 E Cloverleaf Lane

Chillicothe 61523

309-339-4773

Chilliman1865@aol.com

MYBA

12

John Pfeifers

232 S Morton

Morton 61550

309-657-3404

Pfeifers4@gmail.com

DeeMack Warriors

12

Kevin Deary

29779 White Oak Drive

Mackinaw 61755

309-359-8315

(home)

kjdeany@frontier.com

Roanoke-Benson

12

Jonathan weber

202 Joseph Street

Roanoke 61561

309-648-7728

jweber@kuhlco.com

Roanoke-Benson

Katalog: Text -> Documents
Text -> Verordnung zur Festsetzung von natürlichen Lebensräumen und Arten von gemeinschaftlichem Interesse sowie von Europäischen Vogelarten nach § 26 Abs. 3a und § 26a Abs
Text -> Sportmorgen vom 17. Januar 2017
Text -> Text – Memory – Monument The use of the past in Italian Renaissance culture Summer school Rome, 16-28 July 2013 Literature
Documents -> Annex fields 1 & 2 East Shore Fields 1, 2, 3 & 4 City of New Haven Park and rec
Documents -> 2016 Summer Coach List by Age
Documents -> Eligibility: Only usa registered “B” or “C” Rec Ball Teams, Ages to be determined by the usa cutoff date of December 31, 2016. Spring 2017 age. Exception: Only
Documents -> Boys summer basketball league
Documents -> Mason Athletic Booster Association (maba) Minutes: February 22, 2010 Harvard Room: 6: 30 pm President: Fred Rausch called the meeting to order. Dr. Bright/Judy Brown: Rotary Club
Documents -> 7th Annual West Allis Nathan Hale Shootout
Documents -> Pepsi Field

Download 63.83 Kb.

Do'stlaringiz bilan baham:
1   2   3   4   5




Ma'lumotlar bazasi mualliflik huquqi bilan himoyalangan ©hozir.org 2020
ma'muriyatiga murojaat qiling

    Bosh sahifa
davlat universiteti
ta’lim vazirligi
O’zbekiston respublikasi
maxsus ta’lim
zbekiston respublikasi
o’rta maxsus
axborot texnologiyalari
davlat pedagogika
nomidagi toshkent
pedagogika instituti
guruh talabasi
texnologiyalari universiteti
navoiy nomidagi
samarqand davlat
toshkent axborot
nomidagi samarqand
haqida tushuncha
toshkent davlat
ta’limi vazirligi
xorazmiy nomidagi
Darsning maqsadi
vazirligi toshkent
tashkil etish
Toshkent davlat
rivojlantirish vazirligi
Alisher navoiy
matematika fakulteti
Ўзбекистон республикаси
pedagogika universiteti
sinflar uchun
bilan ishlash
maxsus ta'lim
Nizomiy nomidagi
таълим вазирлиги
tibbiyot akademiyasi
ta'lim vazirligi
o’rta ta’lim
fanlar fakulteti
kommunikatsiyalarini rivojlantirish
fanining predmeti
махсус таълим
umumiy o’rta
haqida umumiy
Referat mavzu
fizika matematika
Navoiy davlat
Buxoro davlat
universiteti fizika
ishlab chiqarish
Fuqarolik jamiyati
pedagogika fakulteti