Long-Term Chairperson



Download 36 Kb.
Sana09.09.2017
Hajmi36 Kb.
Cowboy Country Youth Exchange Committee

2009-2010



Long-Term Chairperson

Bobbe Fitzhugh

873 Esterbrook Road

Douglas, Wyoming 82633

307-358-6457 Home

307-359-3311 Cell

bobbefitzhugh@gmail.com

France, Belgium



Co-Chairperson

Beth Vandewege

515 East 22nd

Cheyenne, WY 82001

307-638-1273 (home)

307-630-2441 (cell)



dayfam2@msn.com

Argentina, Turkey, Czech/Slovakia, Peru





Responsible Officer

Dave Bostrom

P.O. Box 98

809 S. Railway Ave.

Worland, Wyoming 82401

307-347-3227 Home

307-347-6151 Work

307-347-6227 Fax



mba-db@mbawyoming.com

Immigration Issues



Insurance

Anne Bluemel

P.O. Box 247

1205 Elk Street

Kemmerer, Wyoming 83101-0247

307-877-4924 Home

307-877-4455 Office

307-877-4457 Fax



Anne_Bluemel@hamsfork.net


CCYE Counselor

Kathy Majerus

2622 Pioneer

Cheyenne, Wyoming 82001

307-638-0281 Home

307-631-7502 Cell

307-637-3404 Office

307-638-0281 Fax



kmajerus@wyoming.com

Treasurer

Josephine Gilpatrick

3914 Village Drive

Riverton, Wyoming 82501

307-856-6466 Home, Office, Fax

gilpatrick@wyoming.com


Secretary

Terry Collins

108 N. Bent Street

Powell, Wyoming 82435

307-754-2272 Work

307-754-9577 Fax

307-254-3914 Cell

terryc08@bresnan.net

Mexico, Chile, Taiwan, Thailand


Bill Moellenhoff

1900 Willow Springs Way

Fort Collins, Colorado 80528

970-282-3630 Home

970-225-3443 Office

970-226-5036 Fax

bgmoe2@q.com

Germany, Switzerland, Norway, Denmark, Sweden



Sonja Stump

102 Cedar Ridge

P.O. Box 830

Thermopolis, Wy 82443

307-864-5336 Home

307-864-5688 Office

307-921-1039 Cell

307-864-5797 Fax



sstump@directairnet.com

Australia, Spain, Poland, Italy



Neil Harrison

1711 Beaufort Street

Laramie, WY 82072-1944

307-745-9088 Home, Office, Fax



Neil_e_harrison@yahoo.com

Brazil, Ecuador




Julie Yates

215 Cajetan

Ft. Collins, CO 80524

970-219-9613 (cell)



yates@yates.net

Event Coordinator



Club Compliance Liaison

Rene Kemper

920 South 5th Street

Douglas, WY 82633

307-358-4402 (work)

307-351-0470 (cell)



kemper@communicomm.com

Bus Trip Coordinator

Gentry Moellenhoff

1900 Willow Springs Way

Fort Collins, Colorado 80528

970-282-3630 Home

bgmoe2@q.com


Patrick Day

515 E. 25th Street

Cheryenne, WY 82001

307-638-1273 (home)

Risk Management/Legal Issues

pday@hollandhart.com


District Secretary

Kellie Tovar

3729 W. 22nd St.

Greeley, CO 80634

970-506-1036 (ph/fax)

Rotary5440@yahoo.com


District Governor

Dave Scriven

6911 Casper Mtn. Road

Casper, WY 82601

307-237-1434 Home

307-266-9117 Work

307-265-1420 Fax

dscriven@rotary5440.org


District-Governor-Elect

Bryan Cooke

1933 21st Avenue

Greeley, CO 80631-5213

970-353-8303 (Home)

cookesahib@yahoo.com


District Treasurer

Joni Kumor

Casper, WY

W: (307) 234-7800


F: (307) 234-5414
jonik@wyocpa.com


Download 36 Kb.

Do'stlaringiz bilan baham:




Ma'lumotlar bazasi mualliflik huquqi bilan himoyalangan ©hozir.org 2020
ma'muriyatiga murojaat qiling

    Bosh sahifa
davlat universiteti
ta’lim vazirligi
O’zbekiston respublikasi
maxsus ta’lim
zbekiston respublikasi
o’rta maxsus
davlat pedagogika
axborot texnologiyalari
nomidagi toshkent
pedagogika instituti
texnologiyalari universiteti
navoiy nomidagi
samarqand davlat
guruh talabasi
toshkent axborot
nomidagi samarqand
ta’limi vazirligi
haqida tushuncha
toshkent davlat
Darsning maqsadi
xorazmiy nomidagi
Toshkent davlat
vazirligi toshkent
tashkil etish
Alisher navoiy
rivojlantirish vazirligi
Ўзбекистон республикаси
matematika fakulteti
pedagogika universiteti
таълим вазирлиги
sinflar uchun
Nizomiy nomidagi
tibbiyot akademiyasi
maxsus ta'lim
ta'lim vazirligi
o’rta ta’lim
махсус таълим
bilan ishlash
fanlar fakulteti
Referat mavzu
umumiy o’rta
haqida umumiy
Navoiy davlat
Buxoro davlat
fanining predmeti
fizika matematika
universiteti fizika
malakasini oshirish
kommunikatsiyalarini rivojlantirish
jizzax davlat
davlat sharqshunoslik