Davolash fakulteti ( 2015 y. 24 august) Bolalar kasalliklar


Jamoat salomatligi, soglikni saklashni tashkil etish, boshkarish va fukaro mudofaasi kafedrasi



Download 87.73 Kb.
bet9/9
Sana15.01.2017
Hajmi87.73 Kb.
1   2   3   4   5   6   7   8   9


Jamoat salomatligi, soglikni saklashni tashkil etish, boshkarish va fukaro mudofaasi kafedrasi


guloyim.avezova@tma.uz

ISST guloyim avezova

3.6035 KB




sherzodbek.inakov@tma.uz

ISST sherzodbek.inakov

34.521 MB

botirjon.umarov@tma.uz

JSSST BFM Botirjon Umarov

37.2899 MB

dilorom.alieva@tma.uz

JSSST BFM Dilorom Alieva

26.8506 MB

dilorom.zuparova@tma.uz

JSSST BFM Dilorom Zuparova

31.3112 MB

firuza.yuldasheva@tma.uz

JSSST BFM Firuza Yuldasheva

31.4175 MB

mukhabbat.muyassarova@tma.uz

JSSST BFM Mukhabbat Muyassarova

59.555 MB

muzaffar.makhsumov@tma.uz

JSSST BFM Muzaffar Makhsumov

35.3477 MB

nelli.stojarova@tma.uz

JSSST BFM Nelli Stojarova

48.7689 MB

qurbanoy.nurmamatova@tma.uz

JSSST BFM Qurbanoy Nurmamatova

34.46 MB

hamida.rustamova@tma.uz

JSSST BFM Rustamova Hamida Yelemesovna

85.3866 MB

shakhramboy.karimbaev@tma.uz

JSSST BFM Shakhramboy Karimbaev

16.3994 MB

sharafat.abdurashitova@tma.uz

JSSST BFM Sharafat Abdurashitova

32.0565 MB

tulkin.ibragimov@tma.uz

JSSST BFM Tulkin Ibragimov

113.4179 MB

ugilay.karimova@tma.uz

JSSST BFM Ugilay Karimova

47.0008 MB

ulmasjon.tuymachev@tma.uz

JSSST BFM Ulmasjon Tuymachev

44.6942 MB

bahrom.mamatqulov@tma.uz

JSST bahrom mamatqulov

13.7529 KB

baxodir.boymurod@tma.uz

JSST baxodir boymurod

3.0352 KB

dilfuza.kasimova@tma.uz

JSST dilfuza kasimova

3.6104 KB

dilsora.miragzamovna@tma.uz

JSST dilsora miragzamovna

3.6377 KB

ilmira.urazalieva@tma.uz

JSST ilmira urazalieva

4.7598 KB

kamola.mirzaraximova@tma.uz

JSST kamola mirzaraximova

3.6377 KB

malika.toirova@tma.uz

JSST malika toirova

3.5967 KB

ravshan.azimov@tma.uz

JSST ravshan azimov

1.5058 MB

zilolaxon.adilova@tma.uz

JSST zilolaxon adilova

1225.1943 KB


Download 87.73 Kb.

Do'stlaringiz bilan baham:
1   2   3   4   5   6   7   8   9




Ma'lumotlar bazasi mualliflik huquqi bilan himoyalangan ©hozir.org 2020
ma'muriyatiga murojaat qiling

    Bosh sahifa
davlat universiteti
ta’lim vazirligi
O’zbekiston respublikasi
maxsus ta’lim
zbekiston respublikasi
axborot texnologiyalari
o’rta maxsus
davlat pedagogika
nomidagi toshkent
guruh talabasi
pedagogika instituti
texnologiyalari universiteti
toshkent axborot
xorazmiy nomidagi
samarqand davlat
navoiy nomidagi
rivojlantirish vazirligi
haqida tushuncha
toshkent davlat
ta’limi vazirligi
nomidagi samarqand
vazirligi toshkent
Darsning maqsadi
Toshkent davlat
tashkil etish
Alisher navoiy
kommunikatsiyalarini rivojlantirish
Ўзбекистон республикаси
matematika fakulteti
bilan ishlash
pedagogika universiteti
Nizomiy nomidagi
sinflar uchun
fanining predmeti
таълим вазирлиги
o’rta ta’lim
maxsus ta'lim
fanlar fakulteti
ta'lim vazirligi
tibbiyot akademiyasi
vazirligi muhammad
махсус таълим
Toshkent axborot
umumiy o’rta
haqida umumiy
Referat mavzu
ishlab chiqarish
pedagogika fakulteti
fizika matematika
universiteti fizika
Navoiy davlat