Davolash fakulteti ( 2015 y. 24 august) Bolalar kasalliklar


Pedagogika va psixologiya kafedrasi



Download 87.73 Kb.
bet8/9
Sana15.01.2017
Hajmi87.73 Kb.
1   2   3   4   5   6   7   8   9

Pedagogika va psixologiya kafedrasi

baxriddin.umarov@tma.uz

PVP Baxriddin Umarov

12.707 KB




yoqit.raxmonova@tma.uz

PVP Yoqit Raxmonova

1.1299 KB




feruza.iskanjanova@tma.uz

PVP Feruza.Iskanjanova

1.1445 KB




nigyara.rustamova@tma.uz

PVP Nigyara.Rustamova

1.1396 KB




malohat.komilova@tma.uz

PVP Malohat.Komilova

1.1348 KB




m.maxammadjonova@tma.uz

PVP M.Maxammadjonova

1.1348 KB




shavkat.mamaradjabov@tma.uz

PVP Shavkat.Mamaradjabov

1.1543 KB




alisher.saydullayev@tma.uz

PVP Alisher.Saydullayev

1.1494 KB




pedagoga.psixologiya@tma.uz

PVP pedagoga.psixologiya

1.1543 KB





OLIY MALUMOTLI XAMSHIRALAR FAKULTETI

Sud tibbioti kafedrasi

bobur.yaqubov@tma.uz

SUDT Bobur Yaqubov

0.7031 KB

erkin.jumaniyozov@tma.uz

SUDT Erkin Jumaniyozov

7.957 KB

ibroxim.baxriev@tma.uz

SUDT Ibroxim Baxriev

9.4504 MB

nilufar.axmedova@tma.uz

SUDT Nilufar Axmedova

12.9463 KB

shokir.beknazarov@tma.uz

SUDT Shokir Beknazarov

60.8164 KB

tulqin.axmedov@tma.uz

SUDT Tulqin Axmedov

0.7061 KB

zafar.ulugov@tma.uz

SUDT Zafar Ulugov

0.7002 KB

zayniddin.giyosov@tma.uz

SUDT Zayniddin Giyosov

0.7148 KB


Ijtimoiy fanlar kafedrasi

alisher.razzokov@tma.uz

IF Alisher Razzokov

1370.9863 KB

bobosher.ruziev@tma.uz

IF Bobosher Ruziev

1.6543 KB




dusmurot.norkulov@tma.uz

IF Dusmurot Norkulov

1.1396 KB




eldor.tukhtaboev@tma.uz

IF Eldor Tukhtaboev

608.748 KB




farida.umarova@tma.uz

IF Farida Umarova

1.125 KB




feruza.atamuratova@tma.uz

IF Feruza Atamuratova

26.5647 MB




holida.sultonova@tma.uz

IF Holida.Sultonova

92 KB




laziz.maxmudov@tma.uz

IF Laziz Maxmudov

1.125 KB




nafosat.zikirova@tma.uz

IF Nafosat Zikirova

89.2881 KB




nilufar.niyozova@tma.uz

IF Nilufar Niyozova

824.7559 KB




nodira.abduraxmonova@tma.uz

IF Nodira Abduraxmonova

1.1543 KB




saboxat.alimova@tma.uz

IF Saboxat Alimova

6.87 MB




suxrob.norkulov@tma.uz

IF Suxrob Norkulov

1.1299 KB




umida.miraxmedova@tma.uz

IF Umida Miraxmedova

1.8315 MB




yuldosh.maxmudov@tma.uz

IF Yuldosh Maxmudov

1.1348 KB





Xamshiralik ishi

fazilat.shukurova@tma.uz

XI fazilat shukurova

0.7148 KB




ilmira.razikova@tma.uz

XI ilmira razikova

0.709 KB




malika.saidova@tma.uz

XI malika saidova

0.7061 KB




marifatxon.seydaliyeva@tma.uz

XI marifatxon seydaliyeva

0.7295 KB




mutabar.abduganiyevna@tma.uz

XI mutabar abduganiyevna

0.7266 KB




niluphar.djurayeva@tma.uz

XI Niluphar Djurayeva

0.6543 KB




venera.baybekova@tma.uz

XI venera baybekova

0.7119 KB





Tillar kafedrasi

akmal.aslanov@tma.uz

TIL Akmal Aslanov

0.7031 KB




baxtiyor.axunov@tma.uz

TIL Baxtiyor Axunov

0.7119 KB




dildora.xolboeva@tma.uz

TIL Dildora Xolboeva

0.7119 KB




faiza.nurmatova@tma.uz

TIL Faiza Nurmatova

10.6651 MB




feruza.muxamedova@tma.uz

TIL Feruza Muxamedova

0.7148 KB




gulbahor.mirraximova@tma.uz

TIL Gulbahor Mirraximova

0.7236 KB




gulfura.tashmetova@tma.uz

TIL Gulfura Tashmetova

0.7178 KB




irina.pozdnisheva@tma.uz

TIL Irina Pozdnisheva

31.7897 MB




klara.avilova@tma.uz

TIL Klara Avilova

30.3535 KB




muqaddam.saydullaeva@tma.uz

TIL Muqaddam Saydullaeva

0.7236 KB




muxabbat.kaxxorova@tma.uz

TIL Muxabbat Kaxxorova

0.7178 KB




naima.solixova@tma.uz

TIL Naima Solixova

0.7061 KB




nargiza.kuchkarova@tma.uz

TIL Nargiza Kuchkarova

8.3819 MB




nasiba.mirzaeva@tma.uz

TIL nasiba mirzaeva

0.709 KB




olga.bazarova@tma.uz

TIL Olga Bazarova

0.7031 KB




patima.toshxodjaeva@tma.uz

TIL Patima Toshxodjaeva

0.7207 KB




rozana.abdullaeva@tma.uz

TIL Rozana Abdullaeva

4.7603 MB




shafoat.shirinkulova@tma.uz

TIL Shafoat Shirinkulova

0.7236 KB




shaxodat.karimova@tma.uz

TIL Shaxodat Karimova

0.7148 KB




shoaziz.shoraximov@tma.uz

TIL Shoaziz Shoraximov

40.8232 KB




surayyo.rustamova@tma.uz

TIL surayyo rustamova

0.7148 KB




ziyoda.akramova@tma.uz

TIL Ziyoda Akramova

0.709 KB




aitaliy.grebenkin@tma.uz

TRAV aitaliy grebenkin

1.1396 KB





Download 87.73 Kb.

Do'stlaringiz bilan baham:
1   2   3   4   5   6   7   8   9




Ma'lumotlar bazasi mualliflik huquqi bilan himoyalangan ©hozir.org 2020
ma'muriyatiga murojaat qiling

    Bosh sahifa
davlat universiteti
ta’lim vazirligi
O’zbekiston respublikasi
maxsus ta’lim
zbekiston respublikasi
davlat pedagogika
o’rta maxsus
axborot texnologiyalari
nomidagi toshkent
pedagogika instituti
texnologiyalari universiteti
navoiy nomidagi
samarqand davlat
guruh talabasi
ta’limi vazirligi
nomidagi samarqand
toshkent davlat
toshkent axborot
haqida tushuncha
Darsning maqsadi
xorazmiy nomidagi
Toshkent davlat
vazirligi toshkent
tashkil etish
Alisher navoiy
Ўзбекистон республикаси
rivojlantirish vazirligi
matematika fakulteti
pedagogika universiteti
таълим вазирлиги
sinflar uchun
Nizomiy nomidagi
tibbiyot akademiyasi
maxsus ta'lim
ta'lim vazirligi
махсус таълим
bilan ishlash
o’rta ta’lim
fanlar fakulteti
Referat mavzu
Navoiy davlat
haqida umumiy
umumiy o’rta
Buxoro davlat
fanining predmeti
fizika matematika
malakasini oshirish
universiteti fizika
kommunikatsiyalarini rivojlantirish
jizzax davlat
davlat sharqshunoslik