Davolash fakulteti ( 2015 y. 24 august) Bolalar kasalliklar


Anatomiya va OJTA kafedrasi



Download 87.73 Kb.
bet5/9
Sana15.01.2017
Hajmi87.73 Kb.
1   2   3   4   5   6   7   8   9

Anatomiya va OJTA kafedrasi

baxtiyor.xudoybergenov@tma.uz

AVO baxtiyor xudoybergenov

4.3364 MB

dilorom.adilbekova@tma.uz

AVO dilorom adilbekova

3.5346 MB

dinara.kattaxodjaeva@tma.uz

AVO dinara kattaxodjaeva

5.3166 MB

gayrat.kurbonov@tma.uz

AVO gayrat kurbonov

5.6586 MB

hurmat.ollanazarov@tma.uz

AVO hurmat ollanazarov

3.0029 MB

ilich.gulmanov@tma.uz

AVO ilich gulmanov

12.8247 MB

jobir.ahmedov@tma.uz

AVO jobir.ahmedov

13.9363 MB

maxmuda.sagdullaeva@tma.uz

AVO maxmuda sagdullaeva

3.4695 MB

nadjiyulla.shamirzaev@tma.uz

AVO nadjiyulla shamirzaev

11.204 MB

nosir.xasanov@tma.uz

AVO nosir xasanov

3.4694 MB

said.tursunov@tma.uz

AVO said tursunov

3.4389 MB

sauliya.xodjanazarova@tma.uz

AVO sauliya xodjanazarova

3.439 MB

shuhrat.shernazarov@tma.uz

AVO shuhrat shernazarov

19.7269 MB

tulyagan.sagatov@tma.uz

AVO tulyagan sagatov

3.6917 MB

utkir.mirsharapov@tma.uz

AVO utkir mirsharapov

3.9486 MB

zumrad.sodikova@tma.uz

AVO zumrad sodikova

3.439 MB


Travmatologiya, xarbiy dala va neyrojarroxlik kafedrasi

bekzod.ubaydullaev@tma.uz

T XDX bekzod ubaydullaev

0.7178 KB

bobur.turdibekov@tma.uz

T XDX bobur turdibekov

0.7119 KB

dilorom.murodova@tma.uz

T XDX dilorom murodova

4.7539 KB

gulnora.alihojaeva@tma.uz

T XDX gulnora alihojaeva

54.9063 KB

iktam.suvonov@tma.uz

T XDX iktam suvonov

25.7979 KB

jamshid.ashrapov@tma.uz

T XDX jamshid ashrapov

0.7119 KB

jamshid.norchaev@tma.uz

T XDX jamshid norchaev

3.3652 KB

jurabek.dilov@tma.uz

T XDX jurabek dilov

5.2314 KB

saodat.asilova@tma.uz

T XDX saodat asilova

64.0498 KB

shavkat.toshmatov@tma.uz

T XDX shavkat toshmatov

5.6387 MB

sherzod.kazakov@tma.uz

T XDX sherzod kazakov

3.3564 KB

utkir.murodov@tma.uz

T XDX utkir nmurodov

1.494 MB

zera.arslanova@tma.uz

T XDX zera arslanova

0.7061 KB


Oncologiya va nur tashhisi kafedrasi

alisher.gaziyev@tma.uz

ONT alisher gaziyev

5.124 MB




alisher.kakhkharov@tma.uz

ONT alisher kakhkharov

95.9979 MB




dilbar.almuradova@tma.uz

ONT dilbar almuradova

55.5715 MB




farrukh.fayziev@tma.uz

ONT farrukh fayziev

0.709 KB




gulbakhor.rakhmanova@tma.uz

ONT gulbakhor rakhmanova

250.043 KB




guzal.khaydarova@tma.uz

ONT guzal khaydarova

14.6135 MB




khamid.matyusupov@tma.uz

ONT khamid matyusupov

0.7148 KB




kurbankulov.uktam@tma.uz

ONT kurbankulov uktam

17.4162 MB




maksud.mallaev@tma.uz

ONT Maksud Mallaev

63.1719 KB




marat.khodjibekov@tma.uz

ONT marat khodjibekov

0.7148 KB




mirjalol.djuraev@tma.uz

ONT mirjalol djuraev

0.7119 KB




munira.norbekova@tma.uz

ONT munira norbekova

0.7119 KB




munojat.ismailova@tma.uz

ONT munojat ismailova

90.9932 KB




murod.khudoyorov@tma.uz

ONT murod khudoyorov

45.0924 MB




nigora.atakhanova@tma.uz

ONT nigora atakhanova

65.482 MB




nozima.akramova@tma.uz

ONT nozima akramova

7.5774 MB




rustam.fayzullaev@tma.uz

ONT rustam fayzullaev

53.6152 KB




sabokhat.mirzaraimova@tma.uz

ONT sabokhat mirzaraimova

0.7266 KB




zulxumor.xoldarova@tma.uz

ONT zulxumor xoldarova

0.7178 KB





Fakultet va gospital jarroxligi kafedrasi

baxtiyor.israilov@tma.uz

FVGJ Baxtiyor Israilov

0.7148 KB

farxod.nazirov@tma.uz

FVGJ Farxod Nazirov

0.7061 KB

feruz.nazirov@tma.uz

FVGJ Feruz Nazirov

0.7031 KB

georgiy.paxomov@tma.uz

FVGJ Georgiy Paxomov

0.709 KB

ilxom.magzumov@tma.uz

FVGJ Ilxom Magzumov

0.7061 KB

maksud.nishonov@tma.uz

FVGJ Maksud Nishonov

0.709 KB

maruf.mahmudov@tma.uz

FVGJ Maruf Mahmudov

0.7061 KB

matmurodov.sailhon@tma.uz

FVGJ Matmurodov Sailhon

0.7178 KB

mirshavkat.akbarov@tma.uz

FVGJ Mirshavkat Akbarov

0.7178 KB

mirxokim.pulatov@tma.uz

FVGJ Mirxokim Pulatov

0.7119 KB

nazira.aripova@tma.uz

FVGJ Nazira Aripova

0.7061 KB

otabek.eshonxodjayev@tma.uz

FVGJ Otabek Eshonxodjayev

0.7236 KB

rustam.sadikov@tma.uz

FVGJ Rustam Sadikov

0.7061 KB

rustem.xayaliyev@tma.uz

FVGJ Rustem Xayaliyev

0.7119 KB

saloxiddin.raimov@tma.uz

FVGJ Saloxiddin Raimov

0.7148 KB

shuhrat.kosimov@tma.uz

FVGJ Shuhrat Kosimov

0.709 KB

sobir.jamalov@tma.uz

FVGJ Sobir Jamalov

0.7031 KB

uktam.ismailov@tma.uz

FVGJ Uktam Ismailov

0.7061 KB

zafar.ismatullayev@tma.uz

FVGJ Zafar Ismatullayev

0.7178 KB

zafar.karimov@tma.uz

FVGJ Zafar Karimov

0.7031 KB











Fakultet va gospital terapiya kafedrasi

azim.jabbarov@tma.uz

FVGT azim jabbarov

118.7576 MB

malika.maqsudova@tma.uz

FVGT malika maqsudova

28.8791 MB

mirhakim.pulatov@tma.uz

FVGT mirhakim pulatov

0.7119 KB

mirzo.juraev@tma.uz

FVGT mirzo juraev

89.3099 MB

muzaffar.usarov@tma.uz

FVGT muzaffar usarov

56.2123 MB

naima.nasriddinova@tma.uz

FVGT naima nasriddinova

0.7178 KB

nodir.sultanov@tma.uz

FVGT nodir sultanov

70.1035 KB

nozima.babajanova@tma.uz

FVGT nozima babajanova

0.7148 KB

olga.skosireva@tma.uz

FVGT olga skosireva

0.7061 KB

rustam.saydaliev@tma.uz

FVGT rustam saydaliev

7.3125 KB

shoira.qadirova@tma.uz

FVGT shoira qadirova

9.7778 MB

xasan.mamatkulov@tma.uz

FVGT xasan mamatkulov

10.4257 MB

zamira.umarova@tma.uz

FVGT zamira umarova

9.9398 MB

abduburxon.qurbonov@tma.uz

GTB Abduburxon Qurbonov

1.1494 KB


YUkumli va bolalar yukumli kasalliklar kafedrasi

akram.abidov@tma.uz

YUK akram abidov

199.0479 KB

baxtiyor.begmatov@tma.uz

YUK baxtiyor begmatov

1.1396 KB

baxtiyor.shukurov@tma.uz

YUK baxtiyor shukurov

1.1396 KB

donaxon.mirzadjanova@tma.uz

YUK donaxon mirzadjanova

2.3252 KB

gulnara.khudaykulova@tma.uz

YUK gulnara khudaykulova

148.0577 MB

ilmira.imamova@tma.uz

YUK ilmira imamova

1.125 KB

jaxongir.anvarov@tma.uz

YUK jaxongir anvarov

18.2051 MB

khamidulla.magzumov@tma.uz

YUK khamidulla magzumov

1.1494 KB

laziz.tuychiev@tma.uz

YUK laziz tuychiev

4.3384 MB

lydmila.aladova@tma.uz

YUK lydmila aladova

304.3213 KB

mavluda.karimova@tma.uz

YUK mavluda karimova

1.1348 KB

maxbuba.muminova@tma.uz

YUK maxbuba muminova

1.1348 KB

muborakxon.akhmedova@tma.uz

YUK muborakxon akhmedova

1.1543 KB

nikolay.davis@tma.uz

YUK nikolay davis

40.0661 MB

shaxnoza.nabieva@tma.uz

YUK shaxnoza nabieva

36.1729 KB

shuxrat.bobojonov@tma.uz

YUK shuxrat bobojonov

2.3066 KB

svetlana.osipova@tma.uz

YUK svetlana osipova

248.0977 KB

tajigul.niyazova@tma.uz

YUK tajigul niyazova

1171.9922 KB

turgunpulat.daminov@tma.uz

YUK turgunpulat daminov

1.1494 KB

zulfiya.maksudova@tma.uz

YUK zulfiya maksudova

1.1396 KB




Download 87.73 Kb.

Do'stlaringiz bilan baham:
1   2   3   4   5   6   7   8   9




Ma'lumotlar bazasi mualliflik huquqi bilan himoyalangan ©hozir.org 2020
ma'muriyatiga murojaat qiling

    Bosh sahifa
davlat universiteti
ta’lim vazirligi
O’zbekiston respublikasi
maxsus ta’lim
zbekiston respublikasi
o’rta maxsus
davlat pedagogika
axborot texnologiyalari
nomidagi toshkent
pedagogika instituti
texnologiyalari universiteti
navoiy nomidagi
samarqand davlat
guruh talabasi
toshkent axborot
nomidagi samarqand
ta’limi vazirligi
haqida tushuncha
toshkent davlat
Darsning maqsadi
xorazmiy nomidagi
Toshkent davlat
vazirligi toshkent
tashkil etish
Alisher navoiy
rivojlantirish vazirligi
Ўзбекистон республикаси
matematika fakulteti
pedagogika universiteti
таълим вазирлиги
sinflar uchun
Nizomiy nomidagi
tibbiyot akademiyasi
maxsus ta'lim
ta'lim vazirligi
o’rta ta’lim
махсус таълим
bilan ishlash
fanlar fakulteti
Referat mavzu
umumiy o’rta
haqida umumiy
Navoiy davlat
Buxoro davlat
fanining predmeti
fizika matematika
universiteti fizika
malakasini oshirish
kommunikatsiyalarini rivojlantirish
jizzax davlat
davlat sharqshunoslik