Davolash fakulteti ( 2015 y. 24 august) Bolalar kasalliklar


Quz kasalliklar kafedrasi



Download 87.73 Kb.
bet4/9
Sana15.01.2017
Hajmi87.73 Kb.
1   2   3   4   5   6   7   8   9

Quz kasalliklar kafedrasi

abdusamad.axrarov@tma.uz

Kuz Abdusamad Axrarov

4.7883 MB




dilobar.toychibayeva@tma.uz

Kuz Dilobar Toychibayeva

4.7857 MB




erkin.bilalov@tma.uz

Kuz Erkin Bilalov

9.4961 MB




fazilat.baxritdinova@tma.uz

Kuz Fazilat Baxritdinova

4.7893 MB




muyassar.karimova@tma.uz

Kuz Muyassar Karimova

4.7883 MB




qumrijon.narziqulova@tma.uz

Kuz Qumrijon Narziqulova

4.7864 MB




sanjar.madrakhimov@tma.uz

Kuz Sanjar Madrahimov

8.7126 MB




saodat.nazirova@tma.uz

Kuz Saodat Nazirova

4.7882 MB




sayida.egamberdiyeva@tma.uz

Kuz Sayida Egamberdiyeva

20.6608 MB




sayidaxon.mirraximova@tma.uz

Kuz Sayidaxon Mirraximova

4.7883 MB




umarova.kamola@tma.uz

Kuz Umarova Kamola

4.8755 MB




umida.hodjaeva@tma.uz

Kuz Umida Xodjayeva

14.2375 MB




zebiniso.kuryazova@tma.uz

Kuz Zebiniso Kuryazova

27.066 MB





TIBBIY PEDAGOGIKA FAKULTETI

Ftiziatriya

h.babamatova@tma.uz

FT hilola babamatova

19.4156 MB

k.mukhamedov@tma.uz

FT kozim mukhamedov

47.481 MB

m.khodjayeva@tma.uz

FT mavluda khodjayeva

15.7363 MB

m.djurabayeva@tma.uz

FT muhabbat djurabayeva

20.4642 MB

n.parpieva@tma.uz

FT nargiza parpieva

4.6751 MB

n.yusupov@tma.uz

FT nuriddin yusupov

8.0379 MB

s.kayumova@tma.uz

FT sabina kayumova

16.6901 MB

sh.massavirov@tma.uz

FT Sherali massavirov

27.3228 MB

x.safayev@tma.uz

FT xasan safayev

26.1993 MB

z.makhmudova@tma.uz

FT zulfiya makhmudova

13.227 MB


Psixiatriya va narkologiya kafedrasi

d.mirxodjaeva@tma.uz

PedPsixolo Mirxodjayeva Dilorom Botirovna

1001.0918 KB




arman.tadjibaev@tma.uz

PSI Arman Tadjibaev

21.9567 MB




denis.kim@tma.uz

PSI denis kim

11.626 MB




gavhar.teshabaeva@tma.uz

PSI Gavhar Teshabaeva

2.2175 MB




gulmira.razikova@tma.uz

PSI gulmira razikova

2.2701 MB




gulnoza.ruzieva@tma.uz

PSI Gulnoza Ruzieva

337.6165 MB




inara.xayredinova@tma.uz

PSI Inara Xayredinova

71.2197 MB




lola.shadmanova@tma.uz

PSI Lola Shadmanova

28.1546 MB




marina.kevorkova@tma.uz

PSI Marina Kevorkova

3.6963 KB




mirzoxid.zakirov@tma.uz

PSI Mirzoxid Zakirov

5.9306 MB




nargiza.yadgarova@tma.uz

PSI Nargiza Yadgarova

57.0469 MB




nazira.xodjaeva@tma.uz

PSI Nazira Xodjaeva

123.2715 KB




nozima.tolipova@tma.uz

PSI Nozima Tolipova

172.0955 MB




shaxnoza.magzumova@tma.uz

PSi Shaxnoza Magzumova

1.9385 MB




shoxrux.sultanov@tma.uz

PSI Shoxrux Sultanov

3.7939 KB




zarif.ashurov@tma.uz

PSI Zarif Ashurov

199.864 MB





Pedagogika va psixologiya kafedrasi

alisher.saydullayev@tma.uz

PVP Alisher.Saydullayev

1.1494 KB




baxriddin.umarov@tma.uz

PVP Baxriddin Umarov

19.5303 KB




feruza.iskanjanova@tma.uz

PVP Feruza.Iskanjanova

1.1445 KB




m.maxammadjonova@tma.uz

PVP M.Maxammadjonova

1.1348 KB




malohat.komilova@tma.uz

PVP Malohat.Komilova

1.1348 KB




nigyara.rustamova@tma.uz

PVP Nigyara.Rustamova

1.1396 KB




pedagoga.psixologiya@tma.uz

PVP pedagoga.psixologiya

1.1543 KB




shavkat.mamaradjabov@tma.uz

PVP Shavkat.Mamaradjabov

1.1543 KB




yoqit.raxmonova@tma.uz

PVP Yoqit Raxmonova

1.1299 KB





Klinik farmakologiya kafedrasi

dilfuza.akbarova@tma.uz

KLF Dilfuza.Akbarova

1.934 MB

dilorom.abdusamatova@tma.uz

KLF Dilorom.Abdusamatova

796.8232 KB

durdona.pulatova@tma.uz

KLF Durdona.Pulatova

5.9056 MB

gulnoza.akbarova@tma.uz

KLF Gulnoza.Akbarova

645.3984 KB

lola.musaeva@tma.uz

KLF lola musaeva

2.8041 MB

nargiza.pulatova@tma.uz

KLF nargiza pulatova

727.4609 KB

shaxnoza.saidova@tma.uz

KLF Shaxnoza Saidova

538.7373 KB

abdujalol.yakubov@tma.uz

KLF Yakubov Abdujalol Vahabovich

720.6543 KB

pulat.zufarov@tma.uz

KLF Zufarov Pulat Saatovich

4.9735 MB


Patologiya kafedrasi

bakhtiyor.iriskulov@tma.uz

PAT bakhtiyor iriskulov

0.7207 KB

bokhodir.magrupov@tma.uz

PAT bokhodir magrupov

1.1396 KB

dildara.yuldasheva@tma.uz

PAT dildara yuldasheva

2.6677 MB

erkin.eshboev@tma.uz

PAT erkin eshboev

21.6104 KB

hamza.boboev@tma.uz

PAT hamza boboev

4.4951 KB

hasan.tursunov@tma.uz

PAT hasan tursunov

10.5997 MB




ismoiljon.allanazarov@tma.uz

PAT ismoiljon allanazarov

115.416 KB




isroil.turaev@tma.uz

PAT isroil turaev

3.749 KB




jahongir.ortikov@tma.uz

PAT jahongir ortikov

1.1348 KB




jamolkhon.kayumov@tma.uz

PAT jamolkhon kayumov

20.8675 MB




khushvakt.beknazarov@tma.uz

PAT khushvakt beknazarov

2.4004 KB




malika.kodirova@tma.uz

PAT malika kodirova

1.1299 KB




mavlyuda.gaybullaeva@tma.uz

PAT mavlyuda gaybullaeva

2.6895 KB




murod.salomov@tma.uz

PAT murod salomov

10.287 MB




radjab.israilov@tma.uz

PAT radjab israilov

3.2783 KB




rano.tadjiboeva@tma.uz

PAT rano tadjiboeva

38.3604 KB




umid.tulyaganov@tma.uz

PAT umid tulyaganov

2.6523 KB




zuhra.boboeva@tma.uz

PAT zuhra boboeva

1.1201 KB




UASH Malaka Oshirish kafedrasi

abdigaf.gadaev@tma.uz

UASH MO Abdigaf Gadaev

87.5156 KB

abdul.boboev@tma.uz

UASH MO Abdul Boboev

25.6619 MB

abdunabi.razikov@tma.uz

UASH MO Abdunabi Razikov

95.5628 MB




abdusal.kulkaraev@tma.uz

UASH MO Abdusal Kulkaraev

83.566 MB




dilnoza.turaeva@tma.uz

UASH MO Dilnoza Turaeva

121.3578 MB




dilorom.abzalova@tma.uz

UASH MO Dilorom Abzalova

89.6989 MB




elnora.abduganieva@tma.uz

UASH MO Elnora Abduganieva

1.1445 KB




farruh.haydarov@tma.uz

UASH MO Farruh Haydarov

19.1439 MB




feruza.hogjaeva@tma.uz

UASH MO Feruza Hogjaeva

57.2271 MB




feruza.xalmetova@tma.uz

UASH MO feruza xalmetova

1.1348 KB




fotima.rahmatova@tma.uz

UASH MO Fotima Rahmatova

180.0054 MB




gulchexra.mirzaeva@tma.uz

UASH MO gulchexra mirzaeva

1269.5479 KB




gulmira.alimova@tma.uz

UASH MO Gulmira Alimova

40.4101 MB




holmur.ahmedov@tma.uz

UASH MO Holmur Ahmedov

386.7159 MB




lola.abdurahimova@tma.uz

UASH MO Lola Abdurahimova

107.9898 MB




mamarajab.hurramov@tma.uz

UASH MO Mamarajab Hurramov

14.4653 MB




matlyuba.rahimova@tma.uz

UASH MO Matlyuba Rahimova

242.3728 MB




mohira.rashidova@tma.uz

UASH MO Mohira Rashidova

4.6472 MB




muborak.salaeva@tma.uz

UASH MO Muborak Salaeva

108.86 MB




nargiza.abdurahmanova@tma.uz

UASH MO Nargiza Abdurahmanova

1.1592 KB




nigora.muminova@tma.uz

UASH MO Nigora Muminova

1.1299 KB




nigora.pirmatova@tma.uz

UASH MO Nigora Pirmatova

1003.9072 KB




noila.hudayberganova@tma.uz

UASH MO Noila Hudayberganova

25.6347 MB




rano.dadabaeva@tma.uz

UASH MO Rano Dadabaeva

120.2821 MB




rano.muhitdinova@tma.uz

UASH MO Rano Muhitdinova

2.7152 MB




shahzoda.gulyamova@tma.uz

UASH MO Shahzoda Gulyamova

23.1559 MB






Download 87.73 Kb.

Do'stlaringiz bilan baham:
1   2   3   4   5   6   7   8   9




Ma'lumotlar bazasi mualliflik huquqi bilan himoyalangan ©hozir.org 2020
ma'muriyatiga murojaat qiling

    Bosh sahifa
davlat universiteti
ta’lim vazirligi
O’zbekiston respublikasi
maxsus ta’lim
zbekiston respublikasi
davlat pedagogika
o’rta maxsus
axborot texnologiyalari
nomidagi toshkent
pedagogika instituti
texnologiyalari universiteti
navoiy nomidagi
samarqand davlat
guruh talabasi
ta’limi vazirligi
nomidagi samarqand
toshkent davlat
toshkent axborot
haqida tushuncha
Darsning maqsadi
xorazmiy nomidagi
Toshkent davlat
vazirligi toshkent
tashkil etish
Alisher navoiy
Ўзбекистон республикаси
rivojlantirish vazirligi
matematika fakulteti
pedagogika universiteti
таълим вазирлиги
sinflar uchun
Nizomiy nomidagi
tibbiyot akademiyasi
maxsus ta'lim
ta'lim vazirligi
махсус таълим
bilan ishlash
o’rta ta’lim
fanlar fakulteti
Referat mavzu
Navoiy davlat
haqida umumiy
umumiy o’rta
Buxoro davlat
fanining predmeti
fizika matematika
malakasini oshirish
universiteti fizika
kommunikatsiyalarini rivojlantirish
jizzax davlat
davlat sharqshunoslik