Davolash fakulteti ( 2015 y. 24 august) Bolalar kasalliklar


Gistologiya va tibbiy biologiya kafedrasi



Download 87.73 Kb.
bet3/9
Sana15.01.2017
Hajmi87.73 Kb.
1   2   3   4   5   6   7   8   9

Gistologiya va tibbiy biologiya kafedrasi

akmal.daminov@tma.uz

GTB Akmal Daminov

1.1201 KB

anvar.abduvaliyev@tma.uz

GTB anvar abduvaliyev

1.1396 KB

aziza.otajonova@tma.uz

GTB Aziza Otajonova

10.132 MB

fazilatxon.rahimjonova@tma.uz

GTB Fazilatxon Rahimjonova

1.8076 KB

feruza.azizova@tma.uz

GTB feruza azizova

6.1117 MB

jahongir.mirzarahimov@tma.uz

GTB jahongir mirzarahimov

1.9043 KB

kushaliyev.olim@tma.uz

GTB Kushaliyev Olim Akramovich

2.457 KB

nurilla.sagdullayev@tma.uz

GTBnurilla sagdullayev

8.1035 KB

olim.kushaliyev@tma.uz

GTBolim kushaliyev

7.2881 KB

polat.holiqov@tma.uz

GTBpolat holiqov

1.1201 KB

quddus.rasulov@tma.uz

GTBquddus rasulov

1.125 KB

shahodat.adilova@tma.uz

GTBshahodat adilova

1.1348 KB

shaxlo.maxmudova@tma.uz

GTBshaxlo maxmudova

14.2828 MB

shoira.xudiyberganova@tma.uz

GTBshoira.xudiyberganova

28.6426 KB

surayyo.ishandjanova@tma.uz

GTBsurayyo ishandjanova

2.4034 MB



Ichki kasalliklar propedevtikasi kafedrasi

aida.eshmurzaeva@tma.uz

IPK Aida Eshmurzaeva

1.1348 KB

dildora.shokirova@tma.uz

IPK Dildora Shokirova

1.1396 KB

dilora.suleymanova@tma.uz

IPK Dilora Suleymanova

1.1445 KB

dinara.parpiboeva@tma.uz

IPK dinara parpiboeva

0.7148 KB

farida.shakirova@tma.uz

IPK Farida Shakirova

1.1348 KB

govkhar.nosirova@tma.uz

IPK Govkhar Nosirova

1.1348 KB

inoyat.salixova@tma.uz

IPK Inoyat Salixova

3.0684 KB

jaloliddin.pulatov@tma.uz

IPK Jaloliddin Pulatov

1.1445 KB

maruf.karimov@tma.uz

IPK Karimov Maruf

1.1201 KB

maksuda.shamsutdinova@tma.uz

IPK Maksuda Shamsutdinova

1.1543 KB

malika.pattoxova@tma.uz

IPK Malika Pattoxova

1.1348 KB

marina.sibirkina@tma.uz

IPK Marina Sibirkina

1.1348 KB

mirilxom.solixov@tma.uz

IPK Mirilxom Solixov

1.1348 KB

mirzohid.musaqov@tma.uz

IPK Mirzohid Musaqov

1.1348 KB

movlyuda.azimova@tma.uz

IPK Movlyuda Azimova

48.584 KB

nargiza.musaeva@tma.uz

IPK Nargiza Musaeva

2.1904 KB

nargiza.xabilova@tma.uz

IPK Nargiza Xabilova

1.1348 KB

nigora.toxtayeva@tma.uz

IPK Nigora Toxtayeva

64.2715 KB

nurali.narziyev@tma.uz

IPK Nurali Narziyev

1.1299 KB

saboxat.turaxodjaeva@tma.uz

IPK Saboxat Turaxodjaeva

1.1543 KB

saida.normatova@tma.uz

IPK Saida Normatova

1.1299 KB

saida.sobitxodjaeva@tma.uz

IPK Saida Sobitxodjaeva

1.1494 KB

shaxnoza.sobirova@tma.uz

IPK Shaxnoza Sobirova

1.1396 KB

sherzod.zokirxodjaev@tma.uz

IPK Sherzod Zokirxodjaev

1.1543 KB

shoira.bobojonova@tma.uz

IPK Shoira Bobojonova

2.8154 KB

umida.nuriddinova@tma.uz

IPK Umida Nuriddinova

1.1396 KB

xabibulla.nurmetov@tma.uz

IPK Xabibulla Nurmetov

1.1445 KB

xilola.rustamova@tma.uz

IPK Xilola Rustamova

1.4805 KB

xolmurod.guliyev@tma.uz

IPK Xolmurod Guliyev

64.5068 KB

zumrad.qurbonova@tma.uz

IPK Zumrad Qurbonova

1.1348 KB


Umumiy va bolalar jarroxligi kafedrasi

bahodir.tavasharov@tma.uz

UMX bahodir tavasharov

337.5742 KB




davron.jumaniyozov@tma.uz

UMX davron.jumaniyozov

0.7178 KB




alisher.oxunov@tma.uz

UMX Alisher Oxunov

11.1046 MB

shavkat.salimov@tma.uz

UMX Shavkat Salimov

1.1299 KB

toxir.qayumov@tma.uz

UMX Toxir Qayumov

1.1201 KB

ulugbek.ergashev@tma.uz

UMX Ulugbek Ergashev

1.1348 KB

alijon.faqirov@tma.uz

UMX Alijon Faqirov

1.125 KB

sarvar.atakov@tma.uz

UMX Sarvar Atakov

1.1201 KB

ulugbek.qosimov@tma.uz

UMX Ulugbek Qosimov

6.3428 KB

baxtiyor.janabaev@tma.uz

UMX Baxtiyor Janabaev

1.1396 KB

alisher.mominov@tma.uz

UMX Alisher Mominov

1.1299 KB

azam.bobobekov@tma.uz

UMX Azam Bobobekov

1.125 KB

baxodir.tavasharov@tma.uz

UASH X Baxodir Tavasharov

1.1445 KB

hairiddin.safarov@tma.uz

UMX Hairiddin Safarov

1.1396 KB

ergash.berdiev@tma.uz

UMX Ergash Berdiev

1.125 KB

bobur.abdusamatov@tma.uz

UMX Bobur Abdusamatov

1.1396 KB

xayrulla.xudaynazarov@tma.uz

UMX Xayrulla Xudaynazarov

1.1592 KB

tojiddin.fayzullaev@tma.uz

UMX Tojiddin Fayzullaev

1.1494 KB

xojiakbar.usmonov@tma.uz

UMX Xojiakbar Usmonov

1.1396 KB

inayat.sattarov@tma.uz

UMX Inayat Sattarov

18.627 MB

ubaydulla.polatov@tma.uz

UMX Ubaydulla Polatov

1.1396 KB

jaxongir.eshniyozov@tma.uz

UMX Jaxongir Eshniyozov

1.1494 KB

yalkin.nadjimitdinov@tma.uz

UMX yalkin nadjimitdinov

1.1543 KB

ulugbek.hudoybergenov@tma.uz

UMX ulugbek hudoybergenov

1.1592 KB

telman.nuraliev@tma.uz

UMX telman nuraliev

1.1299 KB


Anesteziologiya va reanimatologiya kafedrasi




bakxitgul.yusupova@tma.uz

AR Bakxitgul Yusupova

0.7178 KB










erkin.kurbanov@tma.uz

AR Erkin Kurbanov

0.7061 KB










fuzuliddin.aripxodjaev@tma.uz

AR Fuzuliddin Aripxodjaev

0.7295 KB










nematjon.ibragimov@tma.uz

AR Ibragimov Nematjon Komiljonovich

1.1445 KB










muxiddin.ilmuratov@tma.uz

AR Muxiddin Ilmuratov

0.7178 KB










nikxola.yusupova@tma.uz

AR Nikxola Yusupova

0.7119 KB










norbuvi.bektemirova@tma.uz

AR Norbuvi Bektemirova

0.7207 KB










ravshan.sharipov@tma.uz

AR Ravshan Sharipov

0.7119 KB










ruslan.sayipov@tma.uz

AR Ruslan Sayipov

1.502 KB










sadoqat.avezova@tma.uz

AR Sadoqat Avezova

0.709 KB










vyacheslav.avakov@tma.uz

AR Vyacheslav Avakov

0.7148 KB










zokir.urunov@tma.uz

AR Zokir Urunov

0.7002 KB











Fakultet va gospital terapiya kafedrasi

mashkura.rizamukhamedova@tma.uz

FGT Mashkura Rizamukhamedova

1.1738 KB

shukhrat.daminov@tma.uz

FGT Shukhrat Daminov

1.1348 KB

nafisa.ganieva@tma.uz

FGTNafisa Ganieva

62.2207 KB

m.rizamuxamedova@tma.uz

FGT Mashkura Rizamuxamedova

1.1348 KB

shuxrat.daminov@tma.uz

FGT Shuxrat Daminov

1.1299 KB

nigora.axmedova@tma.uz

FGT Nigora Axmedova

1.1299 KB

said.matchanov@tma.uz

FGTSaid Matchanov

272.5391 KB

dildora.nabieva@tma.uz

FGT Dildora Nabieva

766.54 KB

elnora.djuraeva@tma.uz

FGT Elnora Djuraeva

1.1299 KB

shaxlo.kurbonova@tma.uz

FGTShaxlo Kurbonova

1.1348 KB

masuda.kosimova@tma.uz

FGT Masuda Kosimova

1.1299 KB

kamola.nazarova@tma.uz

FGT Kamola.Nazarova

1.1299 KB

feruza.ziyaeva@tma.uz

FGT Feruza.Ziyaeva

1.125 KB

maxsuma.sultonova@tma.uz

FGTMaxsuma.Sultonova

1.1396 KB

nargiza.abduazizova@tma.uz

FGTNargiza.Abduazizova

1.1494 KB

dilnoza.sagatova@tma.uz

FGT Dilnoza.Sagatova

1.1348 KB

shoista.usmonova@tma.uz

FGTShoista.Usmonova

1.1348 KB

nozima.nurmuxamedova@tma.uz

FGTNozima.Nurmuxamedova

1.1543 KB

dilfuza.berdieva@tma.uz

FGT Dilfuza.Berdieva

1.1348 KB

shaxnoza.pulatova@tma.uz

FGTShaxnoza.Pulatova

1.1396 KB

sevara.muxammadieva@tma.uz

FGTSevara.Muxammadieva

1.1494 KB

sharifa.maxmudova@tma.uz

FGTSharifa.Maxmudova

1.1396 KB

gulnora.agzamova@tma.uz

FGT Gulnora.Agzamova

32.0537 KB

midasov.maksud@tma.uz

FGTMidasov.Maksud

1.125 KB

maxsuma.tashmuxamedova@tma.uz

FGTMaxsuma.Tashmuxamedova

1.1641 KB

davlat.kenjabaev@tma.uz

FGT Davlat.Kenjabaev

1.1348 KB

yulduz.abdieva@tma.uz

FGTYulduz.Abdieva

1.125 KB



Download 87.73 Kb.

Do'stlaringiz bilan baham:
1   2   3   4   5   6   7   8   9




Ma'lumotlar bazasi mualliflik huquqi bilan himoyalangan ©hozir.org 2020
ma'muriyatiga murojaat qiling

    Bosh sahifa
davlat universiteti
ta’lim vazirligi
O’zbekiston respublikasi
maxsus ta’lim
zbekiston respublikasi
davlat pedagogika
o’rta maxsus
axborot texnologiyalari
nomidagi toshkent
pedagogika instituti
texnologiyalari universiteti
navoiy nomidagi
samarqand davlat
guruh talabasi
ta’limi vazirligi
nomidagi samarqand
toshkent davlat
toshkent axborot
haqida tushuncha
Darsning maqsadi
xorazmiy nomidagi
Toshkent davlat
vazirligi toshkent
tashkil etish
Alisher navoiy
Ўзбекистон республикаси
rivojlantirish vazirligi
matematika fakulteti
pedagogika universiteti
таълим вазирлиги
sinflar uchun
Nizomiy nomidagi
tibbiyot akademiyasi
maxsus ta'lim
ta'lim vazirligi
махсус таълим
bilan ishlash
o’rta ta’lim
fanlar fakulteti
Referat mavzu
Navoiy davlat
haqida umumiy
umumiy o’rta
Buxoro davlat
fanining predmeti
fizika matematika
malakasini oshirish
universiteti fizika
kommunikatsiyalarini rivojlantirish
jizzax davlat
davlat sharqshunoslik