Davolash fakulteti ( 2015 y. 24 august) Bolalar kasalliklar


UASH pediatriya kafedrasi



Download 87.73 Kb.
bet2/9
Sana15.01.2017
Hajmi87.73 Kb.
1   2   3   4   5   6   7   8   9

UASH pediatriya kafedrasi

ilkhamdjan.karimdjanov@tma.uz

UASH Ped Ilkhamdjan Karimdjanov

2.4805 MB

turdikul.bobomuratov@tma.uz

UASH Turdikul Bobomuratov

1.1543 KB

gulshan.iskanova@tma.uz

UASH Ped Gulshan Iskanova

561.2441 KB

alavkhan.suleymanov@tma.uz

UASH Ped Alavkhan Suleymanov

255.5498 KB

lola.rakhmanova@tma.uz

UASH Ped Lola Rakhmanova

132.1816 KB

nailya.talipova@tma.uz

UASH Ped NailyaTalipova

47.7666 KB

anvar.tursunbaev@tma.uz

UASH Ped Anvar Tursunbaev

17.0959 MB

kamola.yaxyayeva@tma.uz

UASH Ped Kamola Yaxyayeva

13.7666 KB

shakhnoza.latipova@tma.uz

UASH Ped Shakhnoza Latipova

318.5625 KB

nigora.israilova@tma.uz

UASH Ped Nigora Israilova

1324.2949 KB

umida.zakirova@tma.uz

UASH Ped Umida Zakirova

10.4336 KB

barnoxon.karimova@tma.uz

UASH Ped Barnoxon Karimova

4.7705 KB

shakhnoza.abdusagatova@tma.uz

UASH Ped Shakhnoza Abdusagatova

11.8828 KB

nozima.sadikova@tma.uz

UASH Ped Nozima Sadikova

5.273 MB

umida.karimova@tma.uz

UASH Ped Umida Karimova

6.9783 MB

gulnoza.yusupova@tma.uz

UASH Ped Gulnoza Yusupova

4.538 MB

fatima.holtayeva@tma.uz

UASH Ped Fatima Holtayeva

11.2559 KB

abduqaxxor.samadov@tma.uz

UASH Ped Abduqaxxor Samadov

1.8594 KB










UASH jarroxliq kasalliklar kafedrasi

alijon.faqirov@tma.uz

UMX Alijon Faqirov

1.125 KB




alisher.mominov@tma.uz

UMX Alisher Mominov

1.1299 KB




alisher.oxunov@tma.uz

UMX Alisher Oxunov

11.1071 MB




azam.bobobekov@tma.uz

UMX Azam Bobobekov

3.7656 KB




bahodir.tavasharov@tma.uz

UMX bahodir tavasharov

391.6064 KB




baxtiyor.babadjanov@tma.uz

UMX Baxtiyor Babadjanov

9.5332 KB




baxtiyor.janabaev@tma.uz

UMX Baxtiyor Janabaev

3.582 KB




bobur.abdusamatov@tma.uz

UMX Bobur Abdusamatov

3.8027 KB




davron.jumaniyozov@tma.uz

UMX davron.jumaniyozov

0.7178 KB




ergash.berdiev@tma.uz

UMX Ergash Berdiev

1.125 KB




hairiddin.safarov@tma.uz

UMX Hairiddin Safarov

1.1396 KB




inayat.sattarov@tma.uz

UMX Inayat Sattarov

18.6417 MB




jaxongir.eshniyozov@tma.uz

UMX Jaxongir Eshniyozov

1.1494 KB




sarvar.atakov@tma.uz

UMX Sarvar Atakov

6.292 KB




shavkat.salimov@tma.uz

UMX Shavkat Salimov

430.3994 KB




telman.nuraliev@tma.uz

UMX telman nuraliev

1.1299 KB




tojiddin.fayzullaev@tma.uz

UMX Tojiddin Fayzullaev

1.1494 KB




toxir.qayumov@tma.uz

UMX Toxir Qayumov

1.1201 KB




ubaydulla.polatov@tma.uz

UMX Ubaydulla Polatov

1.1396 KB




ulugbek.ergashev@tma.uz

UMX Ulugbek Ergashev

1.1348 KB




ulugbek.hudoybergenov@tma.uz

UMX ulugbek hudoybergenov

1.1592 KB




ulugbek.qosimov@tma.uz

UMX Ulugbek Qosimov

6.3428 KB




xayrulla.xudaynazarov@tma.uz

UMX Xayrulla Xudaynazarov

1.1592 KB




xojiakbar.usmonov@tma.uz

UMX Xojiakbar Usmonov

1.1396 KB




yalkin.nadjimitdinov@tma.uz

UMX yalkin nadjimitdinov

1.1543 KB




UASH va endokrinologiya kafedrasi

abror.hamraev@tma.uz

UASH Endo Abror hamraev

1378.916 KB

barno.abdullaeva@tma.uz

UASH Endo Barno abdullaeva

2.2695 KB

barno.shagazatova@tma.uz

UASH Endo Barno shagazatova

1.1396 KB

dilfuza.artikova@tma.uz

UASH Endo Dilfuza artikova

7.6211 KB

dlorom.najmuddinova@tma.uz

UASH Endo Dlorom najmuddinova

20.5205 KB

dlorom.urinbayevna@tma.uz

UASH Endo Dlorom urinbayevna

21.8145 KB

dono.azizova@tma.uz

UASH Endo Dono Azizova

1.1152 KB

farida.mirzakarimova@tma.uz

UASH Endo Farida mirzakarimova

31.0146 KB

feruza.maksudova@tma.uz

UASH Endo Feruza maksudova

57.4375 KB

gulnoza.raxmatullaeva@tma.uz

UASH Endo Gulnoza raxmatullaeva

1.1592 KB

halida.xalimova@tma.uz

UASH Endo Halida xalimova

1.1299 KB

hilola.mirahmedova@tma.uz

UASH Endo Hilola mirahmedova

2.0926 MB

jumamurod.haytimbetov@tma.uz

UASH Endo Jumamurod haytimbetov

1.1592 KB

mamlakat.rustamova@tma.uz

UASH Endo Mamlakat rustamova

2.0896 MB

margarita.muxtorova@tma.uz

UASH Endo Margarita muxtorova

1.1494 KB

movjuda.tagayeva@tma.uz

UASH Endo Movjuda tagayeva

16.4226 MB

nargiza.nomozova@tma.uz

UASH Endo Nargiza nomozova

1.1348 KB

nargiza.salimova@tma.uz

UASH Endo Nargiza salimova

2.1493 MB

nargiza.solieva@tma.uz

UASH Endo Nargiza solieva

3.1201 KB

nataliya.xabirova@tma.uz

UASH Endo Nataliya xabirova

1.1396 KB

nigora.sodiqova@tma.uz

UASH Endo Nigora sodiqova

3.1465 KB

pokiza.azizova@tma.uz

UASH Endo Pokiza azizova

4.8008 KB

saida.sadikova@tma.uz

UASH Endo Saida sadikova

200.4482 KB

sanam.xayrullaeva@tma.uz

UASH Endo Sanam xayrullaeva

1.1396 KB


UASH va klinik allergologiya kafedrasi


abdulla.irnazarov@tma.uz

UASH KLA Abdulla Irnazarov

1.1396 KB

feruza.abdumalikova@tma.uz

UASH KLA Abdumalikova Feruza Bahtiyarovna

200.8008 KB

abduqodir.juraev@tma.uz

UASH KLA abduqodir juraev

0.7031 KB

asiya.gimadudinova@tma.uz

UASH KLA Asiya Gimadudinova

1.1445 KB

bobir.khalmuhamedov@tma.uz

UASH KLA bobir khalmuhamedov

7.6181 MB

nodira.bobodjanova@tma.uz

UASH KLA Bobodjanova Nodira Erkinovna

1.1445 KB

nailya.dadabaeva@tma.uz

UASH KLA Dadabaeva Nailya

1.1348 KB

dilfuza.yarmukhamedova@tma.uz

UASH KLA Dilfuza Yarmukhamedova

1.1641 KB

umida.eshniyazova@tma.uz

UASH KLA Eshniyazova Umida Nodirovna

1.1396 KB

fatima.irsalieva@tma.uz

UASH KLA Fatima Xusnutdinovna Irsalieva

18.2715 KB

hamida.yuldasheva@tma.uz

UASH KLA hamida yuldasheva

0.7148 KB

fotima.irsalieva@tma.uz

UASH KLA Irsalieva Fotima Husnitdinovna

1.1348 KB

umida.kamilova@tma.uz

UASH KLA Kamilova Umida Kabirovna

1.125 KB

saida.madenova@tma.uz

UASH KLA Madenova Saida

1.125 KB

makhsuda.zubaydullaeva@tma.uz

UASH KLA Makhsuda Zubaydullaeva

668.8379 KB

margarita.bendinger@tma.uz

UASH KLA Margarita Bendinger

12.458 KB

sarvar.mavlyanov@tma.uz

UASH KLA Mavlyanov Sarvar Iskandarovich

2.1523 KB




munira.makhmudova@tma.uz

UASH KLA Munira Makhmudova

1.1396 KB

jamshidbek.nazarov@tma.uz

UASH KLA Nazarov Jamshidbek Azadbekovich

1.1445 KB

nazarov.ozodbek@tma.uz

UASH KLA Nazarov Ozodbek Ahmedovich

1.1299 KB

nazira.narmukhamedova@tma.uz

UASH KLA Nazira Narmukhamedova

1.1592 KB

nilufar.jumamuratova@tma.uz

UASH KLA Nilufar Jumamuratova

1.1543 KB

qutbiddin.nizamov@tma.uz

UASH KLA Nizamov Qutbiddin Fathullaevich

1.1396 KB

ulugbek.nizamov@tma.uz

UASH KLA Nizamov Ulugbek Irgashevich

537.8047 KB

nargiza.nurillaeva@tma.uz

UASH KLA Nurillaeva Nargiza Muhtarhanovna

330.6113 KB

nuritdinova.nigora@tma.uz

UASH KLA Nuritdinova Nigora

7.1621 KB

otabek.yusupov@tma.uz

UASH KLA Otabek Yusupov

1.125 KB

surayyo.kholmukhamedova@tma.uz

UASH KLA Surayyo Kholmukhamedova

14.5371 KB

surayyo.shukurjanova@tma.uz

UASH KLA Surayyo Shukurjanova

1.1543 KB

minavar.tursunova@tma.uz

UASH KLA Tursunova Minavar Ulugbekovna

1.1396 KB

zulfiya.shoalimova@tma.uz

UASH KLA zulfiya shoalimova

2.0498 KB

zulfuya.shoalimova@tma.uz

UASH KLA Zulfuya Shoalimova

1.1445 KB



Download 87.73 Kb.

Do'stlaringiz bilan baham:
1   2   3   4   5   6   7   8   9




Ma'lumotlar bazasi mualliflik huquqi bilan himoyalangan ©hozir.org 2020
ma'muriyatiga murojaat qiling

    Bosh sahifa
davlat universiteti
ta’lim vazirligi
O’zbekiston respublikasi
maxsus ta’lim
zbekiston respublikasi
davlat pedagogika
o’rta maxsus
axborot texnologiyalari
nomidagi toshkent
pedagogika instituti
texnologiyalari universiteti
navoiy nomidagi
samarqand davlat
guruh talabasi
ta’limi vazirligi
nomidagi samarqand
toshkent davlat
toshkent axborot
haqida tushuncha
Darsning maqsadi
xorazmiy nomidagi
Toshkent davlat
vazirligi toshkent
tashkil etish
Alisher navoiy
Ўзбекистон республикаси
rivojlantirish vazirligi
matematika fakulteti
pedagogika universiteti
таълим вазирлиги
sinflar uchun
Nizomiy nomidagi
tibbiyot akademiyasi
maxsus ta'lim
ta'lim vazirligi
махсус таълим
bilan ishlash
o’rta ta’lim
fanlar fakulteti
Referat mavzu
Navoiy davlat
haqida umumiy
umumiy o’rta
Buxoro davlat
fanining predmeti
fizika matematika
malakasini oshirish
universiteti fizika
kommunikatsiyalarini rivojlantirish
jizzax davlat
davlat sharqshunoslik