Attended Invitee List Email



Download 22.82 Kb.
Sana14.03.2017
Hajmi22.82 Kb.
NCACH Chelan-Douglas CHI Meeting 4-10-2015

Attended

Invitee List

Email

Organization




Able, Kevin

kabel@lcch.net

Lake Chelan Comm. Hospital

X

Adams, Winnie

winniea@ncesd.org

NCESD




Anderson, Lisa

lisa.anderson@molinahealthcare.com

Molina Healthcare of Washington




Angilley, Debbie

Coordinator@gmail.com 

Coalition for Children & Families




Angilley, Debbie

togetherda@nwi.net

Together For Drug-Free Youth




Armburo, Alberto

aaramburo6930@student.wvc.edu

Wenatchee Valley College




Arnold, Dr. John

jarnold@lcch.net

Sanctuary at the Lake




Barnett, Lori

Lbarnett@east-wenatchee.com

City of East Wenatchee




Beck, Suzy

suzanne.beck417@gmail.com

NCECC




Bellamy, Reagan

rbellamy@wvc.edu

Wenatchee Valley College




Bills, Jack




Colonial Vista/Local Resident




Blake, Diane

Dianeb@cascademedical.org

Cascade Medical




Brawley, Sally

sbrawley@eastmontparks.com

Eastmont Metropolitan Parks District




Buckles, Bruce

bucklb@dshs.wa.gov

Aging and Adult Care




Bucknum, Patrick

pbucknum@cvch.org

Columbia Valley Comm. Health




Bugert, Bob

bob@cdlandtrust.org

Chelan Douglas Land Trust




Burnett, Brian

brian.burnett@co.chelan.wa.us

Chelan County Sherrif

X

Bywater, Nancy

nancy@mtstuartpt.com

Mt. Stuart Physical Therapy

X

Cantu, Mario

Mario.Cantu@molinahealthcare.com

Molina Healthcare of Washington

X

Cardwell-Burns, Tamara

tcardwell-burns@cdrsn.org

Chelan Douglas RSN




Carmack, Edwin

edwin.carmack@cwhs.com

Confluence Health




Cass, Erin

Erin@WellnessPlaceWenatchee.org

Wellness Place




McCormick, Hannah

HannahM@nwjustice.org

NW Justice Project




Charlton, Christine

christine@vandorensales.com

Van Doren Sales




Charlton, Matt

mcharlton@manson.org

Manson School District




Christiansen, Garn

christenseng@eastmont206.org

Eastmont School District




Clark, Russ

mayorri@nwi.net

City of Rock Island




Collins, Heidi

shkcc.randy@gmail.com







Condotta, Cary

cary.condotta@leg.wa.gov







Conklin, Janet

mayor@nwi.net

City of Bridgeport




Conner, Hillary

hillary@wenymca.org

YMCA




Cook , Rinita

rcook@ncecc.org

NCECC




Dappen, Andy

adappen@charter.net

Wenatchee Outdoors




Darnell. Darlene

ddarnell@ccyakima.org

Catholic Fam. & Child Srvs.




Davis, Jeffrey

jdavis2@wvmedical.com

Confluence

X

Davis, Kris

kris.davis@ccyakima.org

Catholic Fam. & Child Srvs.




De Vaney, Royal

waterville@nwi.net

City of Waterville




Detoma, Frank

Dustwo1352@yahoo.com

Center for Drug & Alcohol Treatment




England, Doug

Doug.England@CO.CHELAN.WA.US

Chelan County Commissioner




Farajdo-Perez, Misael

mfajper@gmail.com

Wenatchee Valley Lutheran Latino Ministry




Farivar, Cheryl

mayor@cityofleavenworth.com

City of Leavenworth




Flones, Brian

flones.b@wenatcheeschools.org

Wenatchee School District




Friedrich, Beulah




Local Resident




Gjesdal, Harvey

hgjesdal@co.douglas.wa.us

Douglas County Sherrif




Gnomes, Jeff

Jeff.gomes@cityofcashmere.org

City of Cashmere




Goedde, Bob

bgoedde@cityofchelan.us

City of Chelan




Goehner, Keith

Keith.Goehner@CO.CHELAN.WA.US

Chelan County Commissioner

X

Gonzalez, Alejandra

alejandrag@chs-wa.org

Childrens Home Society




Green, Yvonne

yvonneg712@gmail.com

Local Resident




Guy, Amber

guyae@dshs.wa.gov

DSHS




Hafer, Erin

erin.hafer@chpw.org

Community Health Plan of Washington




Hagland, Linda

Linda@wendowntown.org

Wenatchee Downtown Business Assoc.




Halle, Dena

denahalle@therapyworkswa.com

Therapy Works




Hankins, Brad

bhankins@lcch.net

Lake Chelan Clinic




Harrison, Randy

rharrison@eastwenatcheepolice.com

East Wenatchee Police




Hawkins, Brad

brad.hawkins@leg.wa.gov







Hedges, Marilyn

mjhedges@aol.com

Community Members




Hoersch, Julie

julie.hoersch@genesishcc.com

Genessis Healthcare

X

Hunter, Renee

togetherrh@nwi.net

Together For Drug-Free Youth




Jans, Phil

phil.jans@co.chelan.wa.us

Juvenile Justice




Jenkins, Steve

sjenkins@co.douglas.wa.us

Douglas County Commissioner




Johnson, Glenn

gjohnson@cashmere.wednet.edu

Cashmere School District




Juarez, Armando

armando@davittlaw.com

Davitt Law




Kagele, Julie

JulieK@cdcac.org

Community Action




Kasnic, Tracey

TKasnic@CWHS.com

Confluence




Kempff, LaDora

lkempff@cwhs.com

Confluence Health




King, Steve

sking@wenatcheewa.gov

City of Wenatchee

X

Kling, Barry

Barry.Kling@cdhd.wa.gov

Chelan Douglas Public Health District




Kulaas, Mark

mkulaas@co.douglas.wa.us

Douglas County Planning




Kuntz, Frank

fkuntz@wenatcheewa.gov

City of Wenatchee




Lacey, Steve

slacy@east-wenatchee.com

City of East Wenatchee




Lafleur, Nicolle










Lane, Andy

alane@cityofleavenworth.com

Leavenworth Planning Commission




Lee, Laurel

laurel.lee@molinahealthcare.com

Molina Healthcare of Washington




Leveque, Amanda

AmandaL@cascadiacd.org

Cascadia Conservation District




Lutz, Curt

curt.lutz@co.chelan.wa.us

Chelan County Regional Justice Center




Lynch, Karen

klynch@cfcs.net

CFCS




Lynch, Mike

mikel@ncesd.org

NCESD




Lyons, Kari

kari@ncwihn.com

NCW Integrative Health Network




Maher, Steve

stephenmaher67@yahoo.com

Run Wenatchee




Manahan, Rob

manahanr@chelanschools.org

Lake Chelan School District

X

Mason, Jenny

jennifer.mason@cwhs.com

Confluence Health




Massey, Amy

admin@ncwedd.com

NCW Economic Development Council




McBride, Chad

Chad.Mcbride@confluencehealth.org

Confluence Health




McBride, Rich

richm@ncesd.org

NCESD




McCormick, Carol

carol.mccormick@cdhd.wa.gov

Chelan Douglas Public Health District

X

McGlothern, Cindy

mcglotc@wsdot.wa.gov

WSDOT




McGuffey, Charles

silverhand_massage@live.com

Silverhand Massage




McHaney, Blair

blair@goldsgymwen.com

Gold's Gym




McRae, Alicia

alicia@ccwha.com

Housing Athority

X

Mendez, Marlen

mmendez@cvch.org

Columbia Valley Comm. Health

X

Meuret, Cathy

cathy.meuret@cdhd.wa.gov

Chelan Douglas Health District




Miller, Bart

bart.miller@nm.com

Northwestern Mutual




Morrow, Irene

imorrow@cvch.org

Columbia Valley Comm. Health




Morrow, Kelly

kmorrow@wvmedical.com

Confluence




Motsenbocker, Bill

bmotsenbocker@cascadesd.org

Cascade School District




Napier, Chase

chase.napier@hca.wa.gov

HCA

X

Neff, John

johnneffnow@gmail.com

NCW Integrative Health Network




Nelson, Cathi

cnelson@waterville.wednet.edu

Waterville School District




Nelson,Phoebe

Pjnel@aol.com

Womens Resource Center




Noah, Able

abel.noah@cwhs.com

CWH Foundation




Nordby, Cora

cnordby@mansfield.wednet.edu

Mansfield School District




Numiller, Pearl

scctty@gmail.com

Local Resident

X

Olson, David

david.olson@confluencehealth.org

Confluence Health




Olson, Kathie

kathie.olson@molinahealthcare.com

Molina Healthcare of Washington




Osgood, Bethany

Bethany.osgood@anthem.com

Amerigroup




Ottley, Shawn

Shawn.Ottley@confluencehealth.org

Confluence Health




Parlette, Linda

Linda.Parlette@leg.wa.gov







Parsons, Matt

mparsons@wenatcheewa.gov

City of Wenatchee




Plecher, Lara

dr.larand@gmail.com

Natural Health Clinic




Plews, Caroll

caroll.plews@confluencehealth.org

Confluence Health




Quinine, Donte

dquinine@wvc.edu

Wenatchee Valley College




Radillo, Ernest

ernest.radillo@gmail.com

NCW Hispanic Chamber of Commerce




Rhyner, Joel

runwenatchee@gmail.com

Run Wenatchee




Richardson, Jim

jrichardson@wvc.edu

Wenatchee Valley College




Rickel, Mike

MikeR@cascadiacd.org

Cascadia Conservation District




Rivera, Jorge

jorgearturo.rivera@molinahealthcare.com

Molina Healthcare of Washington




Robbins, Tom

TRobbins@wenatcheewa.gov

Wenatchee Police




Robinson, Julie

therobinson5@msn.com

Wenatchee School District/Resident




Robinson, Steve

Steve.Robinson@pybusmarket.org

Pybus Market




Rongren, Heather

hronngren@cvch.org

Dental Society of Chelan Douglas




Rutherford, Peter

Peter.Rutherford@confluencehealth.org

Confluence




Sattler, Scott

ssattler@bridgeport.wednet.edu

Bridgeport School District




Schauer, Shiloh

shiloh@wenatchee.org

Wenatchee Chamber of Commerce




Scheffelmeier, Michelle

mscheffelmaier@cfadt.org

Center For Drug & Alcohol Treatment




Shennum, Rev. Laura

revlaurashennum@gmail.com

Cascade Unitarian Universalist Fellowship

X

Sims, Shannon

Shannon.Sims@healthalliance.org

Health Alliance




Small, Mary

mary.small@cdhd.wa.gov

Chelan Douglas Public Health District




Smith, Jeff

Jeff.Smith@chelanpud.org

Chelan PUD




Snell, Tom

mansfield@nwi.net

City of Mansfield




Snyder, Doug

dsnyder@co.douglas.wa.us

Douglas County Commissioner




Soodsaard, Suda

suda.soodsaard@cdhd.wa.gov

CDHD

X

Sparks, Kay

sparks3@nwi.net

Mental Health Stakeholder Group




Stanton, Ken

kstanton@co.douglas.wa.us

Douglas County Commissioner




Steele, Mike

director@lakechelan.com

Lake Chelan Chamber of Commerce




Sterner, Ken

sternk@dshs.wa.gov

Aging and Adult Care




Stipe, Beth

beth@cfncw.org

NCW Community Foundation




Stover, Loretta

lstover@cfadt.org

Center For Drug & Alcohol Treatment




Switzer, Carmen

Carmen.switzer@chpw.org

CHPW

X

Titleman, Donna

titledk@dshs.wa.gov

DSHS/Wenatchee Community Service

X

Tuason, Anita

anitat@fpncw.org

Family Planing of NCW




Vivanco, Ismael

ivivanco@entiatschools.org

Entiat & Pallisades School District




Vradenbury, Keith

kvradenburg.city@entiatwa.us

City of Entiat

X

Walker, Alan

alan@uwcdc.org

United Way of Chelan Douglas




Walker, JoAnn

joann@walkerclan.com

Pybus Market




Wallingford, Carol

carol.wallingford@chpw.org

CHPW




Walter, Ron

Ron.Walter@CO.CHELAN.WA.US

Chelan County Commissioner

X

Warner, Nancy

nwarner@applecapital.net

IRIS




Watkins, Millie

mwatkins@orondo.wednet.edu

Orondo School District




West, Kristen

Kristen@empirehealthfoundation.org

Empire Health Foundation

X

Wilkens, Jeff

jeff@wvtc.org

Wenatchee Transportation Council




Williams, Allison

awilliams@wenatcheewa.gov

City of Wenatchee




Woodiwiss, Denette

woodida@dshs.wa.gov

DSHS-Community Service Office




Woodward, Charlene

charlenew@dogwise.com

NAMI Chapter




Yanagimachi, Lilith

lilith.yanagimachi@co.chelan.wa.us

Chelan County Planning




Zahn, Nancy

nancyz@ncesd.org

NCESD Wellness Committee




Zavala, Mary

mzavala@esd.wa.gov

Worksource

X

Sorom, Jenny

Jenny.sorom@confluencehealth.org

Confluence Health

X

Madsen, Marya




Amerigroup

X

Benegas, Augustin

abenegas@lcch.net

Lake Chelan Community Hospital

X

Hernandez, Jesus

Jesus.hernandez@communitychoice.us

Community Choice

X

Miller, Deb

Deb.miller@communitychoice.us

Community Choice


Download 22.82 Kb.

Do'stlaringiz bilan baham:




Ma'lumotlar bazasi mualliflik huquqi bilan himoyalangan ©hozir.org 2020
ma'muriyatiga murojaat qiling

    Bosh sahifa
davlat universiteti
ta’lim vazirligi
O’zbekiston respublikasi
maxsus ta’lim
zbekiston respublikasi
o’rta maxsus
davlat pedagogika
axborot texnologiyalari
nomidagi toshkent
pedagogika instituti
texnologiyalari universiteti
navoiy nomidagi
samarqand davlat
guruh talabasi
ta’limi vazirligi
nomidagi samarqand
toshkent axborot
toshkent davlat
haqida tushuncha
Darsning maqsadi
xorazmiy nomidagi
Toshkent davlat
vazirligi toshkent
tashkil etish
Alisher navoiy
Ўзбекистон республикаси
rivojlantirish vazirligi
matematika fakulteti
pedagogika universiteti
таълим вазирлиги
sinflar uchun
Nizomiy nomidagi
tibbiyot akademiyasi
maxsus ta'lim
ta'lim vazirligi
махсус таълим
bilan ishlash
o’rta ta’lim
fanlar fakulteti
Referat mavzu
Navoiy davlat
umumiy o’rta
haqida umumiy
Buxoro davlat
fanining predmeti
fizika matematika
universiteti fizika
malakasini oshirish
kommunikatsiyalarini rivojlantirish
davlat sharqshunoslik
jizzax davlat