Visitor Home Monday September 19, 2016



Download 24.73 Kb.
Sana18.02.2017
Hajmi24.73 Kb.

Brownson House

2016 Fall Girls Basketball Partial Schedule




Visitor Home

Monday September 19, 2016

6:00 Trinity 4 Vs. McGuffey 4

7:00 Char-Houston 5 vs. McGuffey 5

8:00 Avella 6 Vs. Washington 6



Tuesday September 20, 2016

6:00 Char-Houston 4 Vs. Washington 4

7:00 Washington 5 Vs. Belle Vernon 5

8:00 Fort Cherry 5 Vs. Belle Vernon 5



Wednesday September 21, 2016

6:00 Waynesburg 5 Vs. Trinity 5

7:00 Char-Houston 6 Vs. Charleroi 6

8:00 TBA Vs. Burgettstown 6



Monday September 26, 2016

6:00 Burgettstown 4 Vs. Canon-Mac 4

7:00 Burgettstown 5 Vs. McGuffey 5

8:00 Char-Houston 4 Vs. McGuffey 4



Tuesday September 27, 2016

6:00 Trinity vs. Washington 4

7:00 Char-Houston 5 Vs. Fort Cherry 5

8:00 Trinity 5 Vs. Washington 5



Wednesday September 28, 2016

6:00 McGuffey vs. Char-Houston

7:00 Charleroi 6 Vs. Washington 6

Thursday September 29, 2016

6:00 TBA Vs. Canon-Mac 4

7:00 Canon-Mac 5 Vs. Belle Vernon 5

8:00 Burgettstown 5 Vs. Belle Vernon 5



Monday October 3, 2016

6:00 TBA Vs. Burgettstown 4

7:00 Canon-Mac 5 Vs. Trinity 5

8:00 Canon-Mac 6 Vs. Avella 6



Tuesday October 4, 2016

6:00 Canon-Mac 4 Vs. Washington 4

7:00 Trinity 5 Vs. Char-Houston 5

8:00 Charleroi 6 Vs. McGuffey 6

Wednesday October 5, 2016

6:00 Fort Cherry 5 Vs. Washington 5

7:00 Char-Houston 5 Vs. Waynesburg 5

8:00 Burgettstown 6 Vs. Washington 6



Thursday October 6, 2016

6:00 TBA Vs. McGuffey 4

7:00 Canon-Mac 5 Vs. McGuffey 5

8:00 Avella 6 Vs. Char-Houston 6



Monday October 10, 2016

6:00 Trinity 4 Vs. Burgettstown 4

7:00 Char-Houston 4 Vs. Canon-Mac 4

8:00 Avella 6 Vs. Charleroi 6



Tuesday October 11, 2016

6:00 TBA Vs. Washington 4

7:00 Trinity 5 Vs. Fort Cherry 5

8:00 Canon-Mac 5 Vs. Char-Houston 5



Wednesday October 12, 2016

6:00 Canon-Mac 6 vs. McGuffey 6

7:00 Burgettstown 5 Vs. Waynesburg 5

8:00 Char-Houston 6 Vs. Washington 6


Visitor Home

Thursday October 13, 2016

6:00 Canon-Mac 4 Vs. McGuffey 4

7:00 Washington 5 Vs. McGuffey 5

8:00 Burgettstown 6 Vs. Avella 6



Monday October 17, 2016

6:00 Burgettstown 4 Vs. Char-Houston 4

7:00 Waynesburg 5 Vs. Canon-Mac 5

8:00 Char-Houston 5 Vs. Burgettstown 5



Tuesday October 18, 2016

6:00 Canon - Mac 4 vs. Trinity 4

7:00 Canon-Mac 6 vs. Char-Houston 6

8:00 McGuffey 5 Vs. Fort Cherry 5



Wednesday October 19, 2016

6:00 Washington 5 Vs. Char-Houston 5

7:00 Belle Vernon 5 Vs. Trinity 5

8:00 Burgettstown 6 Vs. Canon-Mac 6



Thursday October 20, 2016

6:00 Avella 6 Vs, McGuffey 6



Monday October 24, 2016

6:00 McGuffey 4 Vs. Burgettstown 4

7:00 McGuffey 5 Vs. Waynesburg 5

8:00 McGuffey 6 Vs. Burgettstown 6



Tuesday October 25, 2016

6:00 Washington 4 Vs. Trinity 4

7:00 Char-Houston 4 vs. Canon-Mac 4

8:00 Fort Cherry 5 Vs. Canon-Mac 5



Wednesday October 26, 2016

6:00 Belle Vernon 5 Vs. Char-Houston 5

7:00 Belle Vernon 5 vs. McGuffey 5

8:00 Burgettstown 5 Vs. Trinity 5



Thursday October 27, 2016

6:00 Burgettstown 4 Vs. Trinity 4

7:00 McGuffey 4 Vs. Washington 4

8:00 Canon-Mac 6 Vs. Washington 6



Tuesday November 1, 2016

6:00 McGuffey 6 Vs. Canon-Mac 6

7:00 Canon-Mac 5 Vs. Burgettstown 5

8:00 Washington 5 Vs. Waynesburg 5



Wednesday November 2, 2016

6:00 Burgettstown 4 Vs. Washington 4

7:00 Burgettstown 5 Vs. Canon-Mac 5

8:00 Burgettstown 6 Vs. Char-Houston 6



Thursday November 3,2016

6:00 Trinity 4 Vs. Canon-Mac 4

7:00 Belle Vernon 5 Vs. Waynesburg 5

8:00 Avella 6 Vs. Washington 6



Monday November 7, 2016

6:00 McGuffey 4 Vs. Burgettstown 4

7:00 Char-Houston 4 vs. Trinity 4

8:00 Canon-Mac 6 vs. Avella 6



Tuesday November 8, 2016

6:00 Canon-Mac 4 Vs. Washington 4

7:00 Fort Cherry 5 Vs. Waynesburg 5

8:00 Char-Houston 6 Vs. McGuffey 6



Visitor Home

Wednesday November 9,2016

6:00 Burgettstown 5 Vs. Washington 5

7:00 Burgettstown 6 Vs. Char-Houston 6

Thursday November 10,2016

6:00 McGuffey 4 Vs. Char-Houston 4

7:00 McGuffey 5 Vs. Trinity 5

8:00 Canon-Mac 5 Vs. Washington 5



Monday November 14, 2016

6:00 Char-Houston 6 Vs. McGuffey 6

7:00 Avella 6 vs. Burgettstown 6

Playoffs will begin immediately following the end of the season.



Any person whose conduct is detrimental to the league will be suspended from that game or any remaining games.
You can make a difference during the United Way Campaign. Use Donor Choice – The Brownson House …Code 43 Thank you!

Download 24.73 Kb.

Do'stlaringiz bilan baham:




Ma'lumotlar bazasi mualliflik huquqi bilan himoyalangan ©hozir.org 2020
ma'muriyatiga murojaat qiling

    Bosh sahifa
davlat universiteti
ta’lim vazirligi
O’zbekiston respublikasi
maxsus ta’lim
zbekiston respublikasi
o’rta maxsus
davlat pedagogika
axborot texnologiyalari
nomidagi toshkent
pedagogika instituti
texnologiyalari universiteti
navoiy nomidagi
samarqand davlat
guruh talabasi
ta’limi vazirligi
nomidagi samarqand
toshkent axborot
toshkent davlat
haqida tushuncha
Darsning maqsadi
xorazmiy nomidagi
Toshkent davlat
vazirligi toshkent
tashkil etish
Alisher navoiy
Ўзбекистон республикаси
rivojlantirish vazirligi
matematika fakulteti
pedagogika universiteti
таълим вазирлиги
sinflar uchun
Nizomiy nomidagi
tibbiyot akademiyasi
maxsus ta'lim
ta'lim vazirligi
махсус таълим
bilan ishlash
o’rta ta’lim
fanlar fakulteti
Referat mavzu
Navoiy davlat
umumiy o’rta
haqida umumiy
Buxoro davlat
fanining predmeti
fizika matematika
universiteti fizika
malakasini oshirish
kommunikatsiyalarini rivojlantirish
davlat sharqshunoslik
jizzax davlat