Program Age Contact



Download 63.83 Kb.
bet2/5
Sana09.09.2017
Hajmi63.83 Kb.
1   2   3   4   5

Canton Travel Baseball

10

Tom Petty

1345 E Chestnut

Canton 61520

309-224-3936

Bosstang429@yahoo.com

Mossville 10U

10

Jason Wollard

3501 S. Hilton Lane

Peoria 61607

309-241-5381

jwollard@bop.gov

Washington Panthers

10

Dan Reed

1520 Jadens Way

Washington 61571

309-573-3467

Reeds10@comcast.net

Peoria Patriots

10

Jim Ayers

3326 N Peoria

Peoria 61603

309-208-2359 (work)

Jakers20@comcast.net

Tremont 10U Baseball

Peoria Patriots

10

Kevin Kruse

16 Kruse Court

Groveland 61535

309-208-5767

Kkruse7@gmail.com

BNBA Renegades 10U- Miller

10

Doug Miller

1705 Blue Spruce Court

Normal 61761

309-310-6283

Dmiller4264@aol.com

Pekin Shade Park


10

J.J. Tassart

203 Court Street

Pekin 61554

309-346-0724 (work)

Jjtassart21@hotmail.com

Pekin All Stars 10U

10

Jeff Chapman Matt Grashoff

2210 Cordova Ct

Pekin 61554

309-202-0340 309-267-5614

Jrcplus3@gmail.com

Kvl K Hawks

10

Gregg Damron

8121 Robertson Road

Edwards 61528

309-370-3815

Gregg.damron@philips.com

Dunlap Rec Assn 10U

10

Dirk Haley

603 S. Breckenridge

Dunlap 61525

309-208-9800

dnhaley@frontier.com

Olympia (OPBA)

10

Neal Douglas

19124 N. 250 East Road

Danvers 61732

309-275-6883

nealdouglas@hotmail.com

Pekin Union Mission Shade Park

10

Rick Towery Mike Barnes

1714 Memorial Drive

Pekin 61554

309-264-7525

mjkjbarnes@comcast.net

Henry Colts

10

Steve Self

612 Gateway Drive

Henry 61537

309-363-9595

sself@henrysenachwine.org

Peoria Diamond Devils

10

Jim Kelly

4801 N. Prospect Road

Peoria Heights 61616

309-453-8889

jimkellylaw@aol.com

East Peoria 10U

10

Ricky Wetmore

516 Allyn

Creve Coeur 61610

309-363-0387

Ric070497@aol.com

Brad Wallin Tournament

10

Jeff Wallin

NA

NA

NA

Jwallin14@gmail.com

Christian Center

10

Chad Bailey

4100 N Brandywine Drive

Peoria 61614

309-208-9614

cbailey@thechristiancenter.cc

Christian Center

10

Jonathan Walberg

4100 N

Brandywine Drive

Peoria 61614

309-208-9616

jwalberg@thechristiancenter.cc

Morton Travel Lite (B)

10

Tim Davis

545 Rhode Island

Morton 61550

309-634-5613

Davis_tim_e@yahoo.com

East Peoria Community Baseball

10

Phillip Hornung

3901 E. Washington St Apt B

East Peoria 61611

309-370-1989

Phornung67@comcast.net

Rock Falls

10

Bobby Teague

606 East 3rd Street

Rock Falls 61071

815-590-1372

(work)

Monteago68@yahoo.com

Roanoke-Benson

10

Mark Kennell

1005 W High Street

Roanoke 61561

309-261-4477

mkennell@martinbro.com

Greater Midwest Baseball Tournaments

10

Eric Hooper

22 High Gate

St. Louis 63132

314-753-0627

eric@gmbz.com

First Pitch Baseball

10

Don Flinn

1709 Lincoln Road

Champaign 61821

217-778-7784

don@firstpitchbaseball.com

East Peoria 10U

10

Todd Coon

513 High Oak

East Peoria 61611

309-370-5363

todd@studiotwenty.com

Limestone 10U

10

Chris Marsh

6306 S. Navajo Drive

Bartonville 61607

309-360-6575

blakebrett@sbcglobal.net

East Peoria

10

Corey Campbell

231 Justice Drive

East Peoria 61611

309-696-7290

campbellcorey@comcast.net

BPA Central Illinois

10

Joe Bolen

501 High Oak Drive

East Peoria 61611

309-264-5490

cenillbpa@gmail.com

Midwest Elite Baseball

11

Jeff Paul

1702 Fairfield Drive

Normal 61761

309-530-5370

saintsbaseball@comcast.net

Hitmen Sports Complex

11

Scott Harding

P.O. Box 1111

Milan 61264

309-236-6348

shardingqcbaseball@gmail.com

Limestone Rockets Tournament Dir

11

Mike Schmitt

14 Waibel Road

Bartonville 61607

309-657-2964

mschmitt@multiad.com

JP Sportz

11

John Pieritz

2620 38th Street

Rock Island 61201

309-236-8322

john@jpsportz.com

BPA Boys Baseball

11

Gerry Gund

932 N Vaughn Drive

Kankakee 60901

815-953-6306

IllinoisBPA@comcast.net

BC Baseball


11

Steve Dullard

351 N Purdy Lane

Columbia, MO 65201

573-823-9733

sdullard@bcbaseball.org

Normal Cornbelters Professional Baseball “Field of Dreams”


11

Zach Ziler

1000 W. Raab Road

Normal 61761

417-388-0108 cell

309-451-3448 work

zziler@normalbaseball.com

Tiger Baseball

11

Craig Dickens

604 West Hudon Street

Princeton 61356

309-264-2822

sdickens@frontier.com

Brad Wallin Tournament

11

Jeff Wallin

NA

NA

NA

Jwallin14@gmail.com

Peoria Park

District

11

Nick McDuffee

2218 Prospect

Peoria 61603

309-681-2867 (work)

nmcduffee@peoriaparks.org

Olympia

11

Mark Fasse

NA

Minier 61759

309-825-9226

rfdinc@dtnspeed.net

BNBA 11U Renegades (Short)

11

Ryan Short

2987 Blue Heron Road

Normal 61761

309-532-2592

shortre@unit5.org

Tiger Travel Baseball

11

Doug Robbins

12835 2345 E. Street

Princeton ??????

815-303-7622

Robbinsfamily99@yahoo.com

Richwoods

11

Bill Joseph

11014 N. Northfield Lane

Dunlap 61525

309-208-0883

billjoseph@djoseph.com

Rome Youth Activities

11

Dave King

21019 N Deerbluffs Drive

Chillicothe 61523

309-256-3227

Duckhunter34@frontier.com

Pony 11U Twins

11

Eric Corcoran

212 Pheasant Lane

Hudson 61748

309-838-5895

Bleed4blue@aol.com

Pony 11U Twins

11

Bruce Hardt

108 Hunter Court

Hudson 61748

309-825-3797

Bhardt@carpetweavers.net

Quad City Hitmen

11

Dave VanDerGinst

NA

NA

309-269-7333

Milanhj@aol.com

Twin City Scorpions

11

David Guimond

2510 Blarney Stone

Bloomington 61704

309-275-6181

athomejennifer@hotmail.com

Richwoods (RYBA)

11

Bob Schwier

2200 W. Dover Court

Dunlap 61525

309-370-3193

Bob.schwier@comcast.net

Hollis Park Tigers

11

Matt Rademaker

5016 Sir Lionel Ct.

Mapleton 61547

309-265-5554

Therad6@hotmail.com

Team Champion Fitness

11

Jeff Schade

NA

Pontiac 61764

309-706-8891 (work)

jschade@champfit.com

Prairie Central

11

Scott Nowak

103 Lakeview Drive

Fairbury 61739

815-419-7179

nowakdc@frontier.com

Morton MYBA U11

11

Greg Crider

805 N Ohio

Morton 61550

309-208-5033

Gcrider33@yahoo.com

Pekin Gamers

11

Mike Holcomb

905 Jefferson

Pekin 61554

309-267-5428

mike@flatoutbaseball.com

KVL K-Hawks

11

Todd Johnson

11521 W. Chase Land

Kickapoo 61517

309-643-5900

kvlkhawks@yahoo.com

Morton Bronco (U12/11)B

11

Eric Samp

1812 Copperfield Drive

Morton 61550

309-258-9266

ericsamp@comcast.net

Washington 11U

11

Lance Escue

809 Wellington Drive

Washington 61571

309-643-4549

lsescue@aol.com

Twin City Hornets Bloomington

11

Aaron Brown

1621 Rockingham Drive

Normal 61761

309-212-1622

Abrown2389@yahoo.com

Renegades

11

Jason Zogg

1 Valley Brook

Bloomington 61704

309-287-7366

Zogger97@frontier.com

C.I.C.

11

David Graham

1201 W Truitt Avenue

Chillicothe 61523

309-231-4852

Djcgiam3@hotmail.com

Twin City Thunder

11

Audelle Cummings

Katalog: Text -> Documents
Text -> Verordnung zur Festsetzung von natürlichen Lebensräumen und Arten von gemeinschaftlichem Interesse sowie von Europäischen Vogelarten nach § 26 Abs. 3a und § 26a Abs
Text -> Sportmorgen vom 17. Januar 2017
Text -> Text – Memory – Monument The use of the past in Italian Renaissance culture Summer school Rome, 16-28 July 2013 Literature
Documents -> Annex fields 1 & 2 East Shore Fields 1, 2, 3 & 4 City of New Haven Park and rec
Documents -> 2016 Summer Coach List by Age
Documents -> Eligibility: Only usa registered “B” or “C” Rec Ball Teams, Ages to be determined by the usa cutoff date of December 31, 2016. Spring 2017 age. Exception: Only
Documents -> Boys summer basketball league
Documents -> Mason Athletic Booster Association (maba) Minutes: February 22, 2010 Harvard Room: 6: 30 pm President: Fred Rausch called the meeting to order. Dr. Bright/Judy Brown: Rotary Club
Documents -> 7th Annual West Allis Nathan Hale Shootout
Documents -> Pepsi Field

Download 63.83 Kb.

Do'stlaringiz bilan baham:
1   2   3   4   5




Ma'lumotlar bazasi mualliflik huquqi bilan himoyalangan ©hozir.org 2020
ma'muriyatiga murojaat qiling

    Bosh sahifa
davlat universiteti
ta’lim vazirligi
O’zbekiston respublikasi
maxsus ta’lim
zbekiston respublikasi
o’rta maxsus
davlat pedagogika
axborot texnologiyalari
nomidagi toshkent
pedagogika instituti
texnologiyalari universiteti
navoiy nomidagi
samarqand davlat
guruh talabasi
ta’limi vazirligi
nomidagi samarqand
toshkent axborot
toshkent davlat
haqida tushuncha
Darsning maqsadi
xorazmiy nomidagi
Toshkent davlat
vazirligi toshkent
tashkil etish
Alisher navoiy
Ўзбекистон республикаси
rivojlantirish vazirligi
matematika fakulteti
pedagogika universiteti
таълим вазирлиги
sinflar uchun
Nizomiy nomidagi
tibbiyot akademiyasi
maxsus ta'lim
ta'lim vazirligi
махсус таълим
bilan ishlash
o’rta ta’lim
fanlar fakulteti
Referat mavzu
Navoiy davlat
umumiy o’rta
haqida umumiy
Buxoro davlat
fanining predmeti
fizika matematika
universiteti fizika
malakasini oshirish
kommunikatsiyalarini rivojlantirish
davlat sharqshunoslik
jizzax davlat