Oakesdale nighthawk



Download 6.75 Kb.
Sana27.06.2017
Hajmi6.75 Kb.

OAKESDALE NIGHTHAWK

BASKETBALL 2015-2016


REVISED 6/9/15

DATE OPPONENT LOCATION GJV BJV GV BV
Tuesday, Dec. 1 DeSales Walla Walla 3:00 4:30 6:00
Friday, Dec. 4 NWC (Boys only) NWC 6:00 7:30
Saturday, Dec. 5 Selkirk Oakesdale 3:30 5:00 6:30
Tuesday, Dec. 8 College Place Oakesdale 4:30 6:00 7:30
Friday, Dec. 11 Asotin Asotin 4:30 6:00 7:30
Saturday, Dec. 12 Garfield/Palouse Gar/Pal 3:30 5:00 6:30
Friday, Dec. 18 Pomeroy Pomeroy 3:30 5:00 6:30

Saturday, Dec. 19 Touchet Oakesdale 3:30 5:00 6:30


Tuesday, Dec. 22 LWK (Girls only) Oakesdale 6:00
Tuesday, Dec. 29 College Place College Place 1:00 2:30 4:00
Tuesday, Jan. 5 Asotin Oakesdale 4:30 6:00 7:30
Friday, Jan. 8 St. John/Endicott Oakesdale 4:30 6:00 7:30
Monday, Jan. 11 NWC (Boys only) Oakesdale 6:00 7:30
Saturday, Jan. 9 Liberty Christian Richland 3:30 5:00 6:30
Friday, Jan. 15 Colton Oakesdale 4:30 6:00 7:30
Saturday, Jan. 16 Garfield/Palouse Oakesdale 3:30 5:00 6:30
Friday, Jan. 22 Liberty Christian Oakesdale 4:30 6:00 7:30
Saturday, Jan. 23 St. John/Endicott St. John 3:30 5:00 6:30
Friday, Jan. 29 Pomeroy Oakesdale 4:30 6:00 7:30
Saturday, Jan. 30 Touchet Touchet 3:30 5:00 6:30
Tuesday, Feb. 2 LWK (Girls only) Washtucna 6:00
Friday, Feb. 5 Colton Colton 4:30 6:00 7:30
DISTRICT PLAYOFFS: FEB. 10-20 REGIONALS: FEB. 26-27
STATE CHAMPIONSHIPS IN SPOKANE: MARCH 2nd – MARCH 5th

Do'stlaringiz bilan baham:


Ma'lumotlar bazasi mualliflik huquqi bilan himoyalangan ©hozir.org 2017
ma'muriyatiga murojaat qiling

    Bosh sahifa