Licensed to Rugby High School hy-tek's Meet Manager 4/5/2016 08: 27 pm



Download 22.75 Kb.
Sana14.02.2017
Hajmi22.75 Kb.
Licensed to Rugby High School HY-TEK's Meet Manager 4/5/2016 08:27 PM

CNDC Indoor - 4/5/2016

Minot State Dome

Results
Boys 55 Meter Dash

===================================================================================

Record: # 6.39 2013 Nigel Hageness, Rugby

Name Year School Seed Finals H# Points

===================================================================================

Finals

1 Smith, Austin Trenton-Trin 6.41 2 10



2 Weisgarber, Caleb Southern McL 6.51 1 8

3 Dela Cruz, Joseph Beulah 6.66 1 6

4 Herold, Dustin Rugby 6.67 3 5

5 Benjamin, Chad Glenburn 6.73 1 4

6 Walters, Tanner Harvey Wells 6.80 2 3

7 Schatz, Austin Velva-Drake/ 6.82 3 2

8 Jepson, Dillan Killdeer 6.85 4 1



32 Battest, Nate Beulah 7.47 5

40 Palaniuk, Tanner Beulah 7.69 6
Boys 200 Meter Dash

===================================================================================

Record: # 23.50 2014 Nigel Hageness, Rugby

Name Year School Seed Finals H# Points

===================================================================================

1 Smith, Austin Trenton-Trin 24.25 1 10

2 Jaeger, Kaden Rugby 25.10 2 8

3 Gallagher, Riley Bottineau Hi 25.13 1 6

4 Fike, Brian Harvey Wells 25.44 2 5

5 Weisgarber, Caleb Southern McL 25.51 1 4

6 Hanson, Koby Southern McL 25.56 6 3

7 Herold, Dustin Rugby 25.62 5 2

8 Hyttinen, Gunnar Southern McL 25.67 3 1

9 Merrell, Isaiah Harvey Wells 25.76 1

10 Cipriani, Dorion Glenburn 25.82 3

11 Walters, Tanner Harvey Wells 26.01 2

12 Brawley, Royce Garrison-Max 26.04 1

13 Wall, Hunter Bottineau Hi 26.07 3

14 Vetch, Keith Rugby 26.08 8

15 Livedalen, Nathan Rugby 26.26 2



16 Dela Cruz, Joseph Beulah 26.38 1
31 Bertolotto, Tate Southern McL 28.04 8

32 Nicolai, Micah New Rockford 28.19 4



33 Walcker, Casey Beulah 28.26 9

34 Arnold, Jacob Benson Count 28.31 5



53 Moore, Carson Beulah 32.44 9

54 Gourneau, Ethan Northern Lig 32.88 7

55 Johnson, Michael Rolette/Wolf 32.90 6

56 Lunday, Lyle Northern Lig 34.00 7


Boys 400 Meter Dash

===================================================================================

Record: # 51.59 1986 Tim Bereland, New Rockford

Name Year School Seed Finals H# Points

===================================================================================

1 Fike, Brian Harvey Wells 56.66 1 10

2 Doornbos, Austin Benson Count 56.75 2 8

3 Boysun, Cole Southern McL 57.39 1 6

4 Copeland, Josh Glenburn 58.61 6 5

5 Hyttinen, Gunnar Southern McL 58.80 1 4

6 Brawley, Royce Garrison-Max 59.15 1 3

7 Neustel, Denny Southern McL 59.52 4 2

8 Torola, Cade Trenton-Trin 59.98 1 1

22 Dahme, Tyler Southern McL 1:06.52 7

23 Yellowbird, Gage Garrison-Max 1:06.53 6

24 Baer, Hunter Garrison-Max 1:06.93 2

25 Yoder, Justin Rolette/Wolf 1:06.96 4

26 Vogle, Ezra Southern McL 1:08.14 3

27 Gibbons, Tony Garrison-Max 1:08.96 4

28 Barnhardt, Tyler Southern McL 1:09.67 5

29 Merrill, Dante Garrison-Max 1:09.80 6

30 Johnson, Nathanial Rugby 1:10.05 4

31 Vandal, Hayden Bottineau Hi 1:17.22 5

32 VanPelt, Dylan Southern McL 1:17.54 7


Boys 800 Meter Run

================================================================================

Record: # 2:03.87 2004 Ross Schilling, Harvey

Name Year School Seed Finals Points

================================================================================

1 Boysun, Cole Southern McL 2:12.46 10



2 Johnson, Ethan Beulah 2:19.13 8

3 Doornbos, Austin Benson Count 2:21.04 6

4 Millang, Kailin Bottineau Hi 2:23.76 5

5 Blessum, Jacob Rugby 2:24.07 4

6 Yanish, Braetyn Velva-Drake/ 2:24.42 3

7 Munro, Grant Northern Lig 2:25.74 2



8 Olson, Isak Beulah 2:27.70 1

9 Copeland, Josh Glenburn 2:27.94



10 Weigel, Jacob Beulah 2:29.64

11 Fiddler, Dayton Beulah 2:29.98

12 Bowen, Orion Killdeer 2:31.05

13 Hoffer, Josh Harvey Wells 2:32.57

14 Mason, Seth Garrison-Max 2:40.48

15 Calkins, Garrett Killdeer 2:43.11

16 Vogle, Ezra Southern McL 2:48.07

17 Frederick, Ben Southern McL 2:55.54

18 Barnhardt, Tyler Southern McL 3:00.50

19 Vandal, Hayden Bottineau Hi 3:03.89
Boys 1600 Meter Run

================================================================================

Record: # 4:39.09 4/2/2015 Elliott Stone, Shiloh Chris

Name Year School Seed Finals Points

================================================================================

1 Hyttinen, Coltan Southern McL 5:08.78 10

2 Bressler, Jonathan Trenton-Trin 5:08.99 8

3 O'Connell, Brett Benson Count 5:12.79 6

4 Lagein, Ben Langdon Area 5:19.52 5

5 Copeland, Josh Glenburn 5:19.75 4

6 Stutlien, Steven Harvey Wells 5:20.21 3

7 Mueller, John Rugby 5:20.65 2

8 Neppl, Kadin Benson Count 5:25.67 1

9 Johnson, Tucker Southern McL 5:30.85

10 Poitra, Jayce Dunseith 5:37.09

11 Faul, Derek Harvey Wells 5:42.64

12 Baer, Hunter Garrison-Max 5:44.12

13 Merrill, Dante Garrison-Max 5:44.77

14 Fetsch, Dylan Langdon Area 5:48.29

15 Yellowbird, Gage Garrison-Max 5:53.03

16 Schmidt, Lance Glenburn 6:44.12
Boys 3200 Meter Run

================================================================================

Record: # 10:41.16 1992 Danny Heckaman, New Rockford

Name Year School Seed Finals Points

================================================================================

1 Schepp, Dawson Rugby 11:04.15 10

2 Bressler, Jonathan Trenton-Trin 11:09.82 8

3 Hyttinen, Coltan Southern McL 11:20.66 6

4 Johnson, Tucker Southern McL 11:26.01 5

5 Neppl, Kadin Benson Count 11:45.01 4

6 Lagein, Ben Langdon Area 11:55.89 3

7 Fiddler, Dayton Beulah 12:06.20 2

8 Stutlien, Steven Harvey Wells 12:09.46 1

9 Mueller, John Rugby 12:11.01

10 Mason, Seth Garrison-Max 12:59.85

11 Louters, Pieter New Rockford 13:10.44

12 Benson, Tate Benson Count 13:22.93

13 Fetsch, Dylan Langdon Area 13:35.18
Boys 55 Meter Hurdles

===================================================================================

Record: # 7.59 2010 Eric Kuntz, Rugby

Name Year School Seed Finals H# Points

===================================================================================

1 Schmidt, Trevor Garrison-Max 8.38 1 10

2 Schmitt, Lane Rugby 8.67 1 8

3 Dukart, Cole Killdeer 8.89 1 6

4 Clements, Ethan Rugby 8.96 2 5

5 Widvey, Chris Harvey Wells 9.69 2 4

6 Yoder, Timothy Rolette/Wolf 9.80 1 3

7 Moos, Brayden Velva-Drake/ 9.86 1 2

8 Vandal, Peter Langdon Area 9.92 1 1

9 Hill, Zach Benson Count 10.95 2

10 Barnhardt, Tyler Southern McL 11.24 2

11 Johnson, Nathanial Rugby 11.76 2


Boys 4x160 Meter Relay

===================================================================================

Record: # 1:16.35 2014 , Killdeer

T Beck, T Rohr, J Benson, H Lincoln

School Seed Finals H# Points

===================================================================================

1 Rugby 'A' 1:19.21 1 10

1) Jaeger, Kaden 2) Michels, Ryan

3) Schmitt, Lane 4) Herold, Dustin

2 Harvey Wells County 'A' 1:21.37 1 8

3 Bottineau High School 'A' 1:22.62 1 6

4 Killdeer 'A' 1:23.04 2 5



5 Beulah 'A' 1:23.69 1 4

6 Benson County 'A' 1:26.03 3 3

7 New Rockford-Sheyenne 'A' 1:26.54 3 2

8 Rolette/Wolford 'A' 1:28.38 2 1

9 Northern Lights 'A' 1:30.65 2

10 Langdon Area 'A' 1:32.27 2

11 Glenburn 'A' 1:33.42 3
Boys 4x400 Meter Relay

================================================================================

Record: # 3:42.20 1985 , Fessenden

School Seed Finals Points

================================================================================

1 Rugby 'A' 3:57.36 10

1) Clements, Ethan 2) Schmaltz, Tyler

3) Heilman, Cade 4) Vetsch, Keith

2 Bottineau High School 'A' 3:57.84 8

3 Beulah 'A' 4:00.41 6

4 Benson County 'A' 4:02.44 5

5 Harvey Wells County 'A' 4:05.44 4

6 Northern Lights 'A' 4:21.11 3


Boys 4x800 Meter Relay

================================================================================

Record: # 9:03.60 1985 , Fessenden

School Seed Finals Points

================================================================================

1 Rugby 'A' 9:39.26 10

1) Blessum, Jacob 2) Mueller, John

3) Schepp, Dawson 4) Schmaltz, Tyler



2 Beulah 'A' 9:46.34 8

3 Killdeer 'A' 10:28.10 6

4 Benson County 'A' 10:35.03 5

5 Northern Lights 'A' 11:07.04 4


Boys High Jump

================================================================================

Record: # 6-04 1994 Stevie Keller, Harvey

Name Year School Seed Finals Points

================================================================================

1 Granger, Payton Harvey Wells 6-05.00# 10

2 Michels, Ryan Rugby 6-02.00 8

3 Gray, Joey New Rockford 5-10.00 6

4 Jepson, Dillan Killdeer 5-08.00 5

5 Gallagher, Riley Bottineau Hi J5-08.00 4

6 Grumbo, TJ Southern McL 5-06.00 3

7 Battest, Nate Beulah J5-06.00 2

8 Walcker, Casey Beulah 5-04.00 1
Boys Pole Vault

================================================================================

Record: # 13-10 2010 Jordan Fisk, Langdon

Name Year School Seed Finals Points

================================================================================

1 Schaper, Eric Beulah 14-00.00# 10

2 Smith, Lukas Southern McL 10-00.00 8

3 Jaeger, Kaden Rugby 9-06.00 6

4 Clements, Ethan Rugby J9-06.00 5

5 Wangler, Ryan Benson Count J9-06.00 4

6 Vandal, Peter Langdon Area 8-06.00 3

7 Herold, Dustin Rugby 8-00.00 2

8 Vogle, Ezra Southern McL 7-06.00 0.50

8 Fischer, John Benson Count 7-06.00 0.50


Boys Long Jump

================================================================================

Record: # 22-05 1995 Stephen Schilling, Mohall

Name Year School Seed Finals Points

================================================================================

1 Smith, Austin Trenton-Trin 19-11.00 10

2 Schmitt, Lane Rugby 19-10.50 8

3 Gray, Joey New Rockford 19-02.00 6



4 Walcker, Casey Beulah J19-02.00 5

5 Schatz, Austin Velva-Drake/ 18-10.00 4

6 Hanson, Koby Southern McL 18-06.50 3

7 Grumbo, TJ Southern McL 18-02.50 2

8 Fischer, Adam Benson Count 17-08.00 1

Boys Triple Jump

================================================================================

Record: # 43-00 2003 Tim Leier, Leeds/Maddock

Name Year School Seed Finals Points

================================================================================

1 Peebles, Chase Langdon Area 40-09.50 10

2 Fischer, Adam Benson Count 40-03.50 8

3 Schmitt, Lane Rugby 38-06.00 6

4 Walcker, Casey Beulah 37-10.00 5

5 Schmidt, Trevor Garrison-Max 36-01.00 4



6 Weigel, Jacob Beulah 35-08.50 3

7 Heilman, Cade Rugby 34-00.00 2

8 Louters, Pieter New Rockford 33-11.50 1

9 Livedalen, Nathan Rugby 33-11.00

10 Morin, Ethan Rugby 33-09.50

11 Arroyo, Gaius New Rockford 32-08.00

-- Zander, Hoyt Killdeer ND
Boys Shot Put

================================================================================

Record: # 57-08 2008 Seth Wisthoff, Glenburn

Name Year School Seed Finals Points

================================================================================

1 Weeks, Dustin Glenburn 45-07.00 10



2 Duttenhefner, Jacey Beulah 41-08.00 8

3 Merrell, Isaiah Harvey Wells 40-06.00 6

4 Schalesky, Andrew Glenburn 39-08.50 5

5 Mendiola, Colby Glenburn 38-03.00 4

6 Smith, Ethan Bottineau Hi 38-02.00 3

7 Bertolotto, Tagen Southern McL 36-11.00 2

8 Tonneson, Austin Bottineau Hi 36-10.00 1
Men - Team Rankings - 15 Events Scored

===============================================================================

1) Rugby 111 2) SOUTHERN MCLEAN 77.50

3) Beulah 69 4) Harvey Wells County 54

5) Benson County 51.50 6) Trenton-Trinity Christian 47

7) Bottineau High School 33 8) Glenburn 32

9) Killdeer 23 10) LANGDON AREA 22

11) Garrison-Max 17 12) New Rockford-Sheyenne 15

13) Velva-Drake/Anamoose-Sawye 11 14) Northern Lights 9



15) Rolette/Wolford 4

Download 22.75 Kb.

Do'stlaringiz bilan baham:




Ma'lumotlar bazasi mualliflik huquqi bilan himoyalangan ©hozir.org 2020
ma'muriyatiga murojaat qiling

    Bosh sahifa
davlat universiteti
ta’lim vazirligi
O’zbekiston respublikasi
maxsus ta’lim
zbekiston respublikasi
davlat pedagogika
o’rta maxsus
axborot texnologiyalari
nomidagi toshkent
pedagogika instituti
texnologiyalari universiteti
navoiy nomidagi
samarqand davlat
ta’limi vazirligi
toshkent axborot
nomidagi samarqand
guruh talabasi
toshkent davlat
haqida tushuncha
Darsning maqsadi
xorazmiy nomidagi
vazirligi toshkent
Toshkent davlat
tashkil etish
Alisher navoiy
Ўзбекистон республикаси
rivojlantirish vazirligi
pedagogika universiteti
matematika fakulteti
sinflar uchun
Nizomiy nomidagi
таълим вазирлиги
tibbiyot akademiyasi
maxsus ta'lim
ta'lim vazirligi
bilan ishlash
махсус таълим
o’rta ta’lim
fanlar fakulteti
Referat mavzu
Navoiy davlat
haqida umumiy
umumiy o’rta
fanining predmeti
Buxoro davlat
fizika matematika
malakasini oshirish
universiteti fizika
kommunikatsiyalarini rivojlantirish
jizzax davlat
tabiiy fanlar