Host Site Location Contact



Download 18.35 Kb.
Sana09.09.2017
Hajmi18.35 Kb.
IFAS CEU Day – 2010


Host Site

Location

Contact

Phone #

Bradford Co.

Starke

Tim Wilson timwilson@ufl.edu

904-966-6224

Brevard Co.

Cocoa

Linda Seals lseals@ufl.edu

321-952-4536

Calhoun Co.

Blountstown

Judy Ludlow judy.ludlow@ufl.edu

850-674-8323

Charlotte Co.

Port Charlotte

Ralph Mitchell ralph.mitchell@charlottefl.com
Holly Shackelford holly.shackelford@charlottefl.com

941-764-4344

Citrus Co.

Lecanto

Matt Lenhardt matthew.lenhardt@bocc.citrus.fl.us

352-527-5700

Citrus REC

Lake Alfred

Jen Dawson jdawson@crec.ifas.ufl.edu

863-956-1151 ext. 1226

Collier Co.

Naples

Doug Caldwell dougbug@ufl.edu

239-353-4244

Columbia Co.

Lake City

Derek Barber dlbarber@ufl.edu

386-752-5384

DeSoto Co.

Arcadia

Anna Beswick abeswick@ufl.edu

863-993-4846

Duval Co.

Jacksonville

Erin Harlow ErinE@coj.net

904-387-8850

Everglades REC

Belle Glade

Ron Rice rwr@ufl.edu

Les Baucum lbaucum@ufl.edu



561-996-1655

Ft. Lauderdale REC

Davie

Monica Elliott melliott@ufl.edu

954-577-6315

Gulf Co.

Wewahitchka

Roy Carter rlcarter@ufl.edu

850-639-3200

Hernando Co.

Brooksville

Stacy Strickland jsstrick@ufl.edu

352-754-4433

Highlands Co.

Sebring

John Alleyne jalley05@ufl.edu

863-402-6540

Hillsborough Co.

Seffner

Dave Palmer dkp205@ufl.edu

813-744-5519 ext 107

Holmes Co.

Bonifay

Shep Eubanks bigbuck@ufl.edu

850-547-1108

Indian River REC

Ft Pierce

Ed Skvarch eask@ufl.edu and
Tim Gaver tgaver.49@ufl.edu

772-468-3922

Jackson Co.

Marianna

Clyde Smith clydeipm@ifas.ufl.edu

850-482-9620

Jefferson Co.

Monticello

Jed Dillard dillardjed@ufl.edu

850-342-0187

Lee Co.

Fort Myers

Stephen Brown brownsh@leegov.com

239-533-7513

Levy Co.

Bronson

Audry Sharp amsharp@ufl.edu

352-486-5131

Madison Co.

Madison

Dan Fenneman dfenneman@ufl.edu

850-973-4138

Manatee Co.

Palmetto

Crystal Snodgrass crys21@ufl.edu

941-722-4524

Mid Florida REC

Apopka

Juanita Popenoe jpopenoe@ufl.edu

352-343-4101

Monroe Co.

Key West

Kim Gabel gabel-kim@monroecounty-fl.gov

305-292-4501

Nassau Co.

Callahan

Steve Gaul sgaul@ufl.edu

904-879-1019

North Florida REC - Quincy

Quincy

Charlene Cupp Kinch accupp@ufl.edu

850-875-7101

North Florida REC – Live Oak

Live Oak

Elena Toro etoro@ufl.edu

386-362-2771

Okaloosa Co.

Crestview

Gerald Edmondson gedmondson@co.okaloosa.fl.us

850-689-5850

Okeechobee Co.

Okeechobee

Dan Culbert indianco@ufl.edu

Pat Hogue beefman@ufl.edu



863-763-6469

Osceola Co.

Kissimmee

Jennifer Welshans-Pelham jwel2@OSCEOLA.ORG

321-697-3000

Palm Beach Co.

West Palm Beach

Bill Schall bschall@pbcgov.org

561-233-1725

Pinellas Co.

Largo

Jane Morse jvmorse@ufl.edu

727-582-2562

Plant Science Unit

Citra

Mark Kann mkann@ufl.edu

352-591-2678, ext 284

Polk Co.

Bartow

Mary Beth Henry mbhenry@ufl.edu

863-519-8677

Putnam Co.

East Palatka

Jacque Breman civilday@ufl.edu

Lisa Mullis lmullis@ufl.edu



386-329-0318

Range Cattle REC

Ona

Dennis Kalich dkalich@ufl.edu

863-735-1314

Santa Rosa Co.

Milton

Mike Donahoe MikeD@santarosa.fl.gov

850-623-3868

Santa Rosa Co.

Jay

John Atkins srcextag@ufl.edu

850-675-6654

Southwest Florida REC

Immokalee

Mongi Zekri maz@ufl.edu

863-674-4092

St. Johns Co.

Hastings

Steven Lands lands4210@ufl.edu

904-692-4944

Taylor Co.

Perry

Clay Olson cbolson@ufl.edu

850-838-3508

Tropical REC

Homestead

Mary Lamberts lamberts@ufl.edu and

Jonathan Crane jhcr@ufl.edu



305-246-7000

UF Campus

Bldg. 499

Jerry Wasdin jwas@ufl.edu

352-392-1120

UF Campus

G0001 McCarty Hall

Fred Fishel weeddr@ufl.edu

352-392-4721

Volusia Co.

DeLand

Dana Venrick dvenrick@ufl.edu

386-822-5778

Walton Co.

DeFuniak Springs

Mike Goodchild mjgo@ifas.ufl.edu

850-892-8172

Washington Co.

Chipley

Andy Andreasen amajr@ufl.edu

850-638-6180

Katalog: files
files -> Amerika qo'shma shtatlari (aqsh)
files -> Jahon qishloq xo’jaligiga umumiy ta’rif
files -> O‘zbekistonda Oziq-ovqat dasturini amalga oshirishning muhim zaxiralari
files -> O`zbekistonning eng go`zal va betakror makonlaridan biri bu Farg`ona vodiysidir. Iqlim sharoiti, geografik joylashuvi, tabiiy boyliklari kabi qator xislatlariga ko`ra Farg`ona qadimdan e'tibor qozonib kelgan
files -> O‘rta asrlar Sharq allomalari va mutafakkirlarining tarixiy merosi, uning zamonaviy sivilizatsiya rivojidagi roli va ahamiyati
files -> Valyutani tartibga solish to'G'risida o'zbekiston Respublikasi Qonuniga o'zgartishlar va qo'shimchalar kiritish haqida
files -> Vazirlar Mahkamasining 1994 yil 13 apreldagi 206-son qarori bilan tasdiqlangan
files -> Garov to'G'risidagi o'zbekiston respublikasi qonuniga o'zgartishlar va qo'shimchalar kiritish haqida
files -> Ipoteka to'G'risida qonunchilik palatasi tomonidan 2006 yil 28 iyunda qabul qilingan Senat tomonidan 2006 yil 25 avgustda ma'qullangan

Download 18.35 Kb.

Do'stlaringiz bilan baham:




Ma'lumotlar bazasi mualliflik huquqi bilan himoyalangan ©hozir.org 2020
ma'muriyatiga murojaat qiling

    Bosh sahifa
davlat universiteti
ta’lim vazirligi
O’zbekiston respublikasi
maxsus ta’lim
zbekiston respublikasi
o’rta maxsus
davlat pedagogika
axborot texnologiyalari
nomidagi toshkent
pedagogika instituti
texnologiyalari universiteti
navoiy nomidagi
samarqand davlat
guruh talabasi
ta’limi vazirligi
nomidagi samarqand
toshkent axborot
toshkent davlat
haqida tushuncha
Darsning maqsadi
xorazmiy nomidagi
Toshkent davlat
vazirligi toshkent
tashkil etish
Alisher navoiy
Ўзбекистон республикаси
rivojlantirish vazirligi
matematika fakulteti
pedagogika universiteti
таълим вазирлиги
sinflar uchun
Nizomiy nomidagi
tibbiyot akademiyasi
maxsus ta'lim
ta'lim vazirligi
махсус таълим
bilan ishlash
o’rta ta’lim
fanlar fakulteti
Referat mavzu
Navoiy davlat
umumiy o’rta
haqida umumiy
Buxoro davlat
fanining predmeti
fizika matematika
universiteti fizika
malakasini oshirish
kommunikatsiyalarini rivojlantirish
davlat sharqshunoslik
jizzax davlat