Dennis Knauss



Download 74.5 Kb.
Sana26.05.2017
Hajmi74.5 Kb.




2008 CENTRAL WHITEHALL LEAGUE DIRECTORY – www.eteamz.com/cwl


PRESIDENT

Dennis Knauss

4567 Hoffman Drive







Whitehall, PA 18052







H-610-502-0609







C-484-357-7413







Email: brittyr@aol.com

VICE-PRESIDENT

Chris Pincin

C-610-248-9131





































SECRETARY

Sharon Dougherty

920 E. Paoli St.







Allentown, PA 18103







610-791-5924







C-610-762-9693







Email: SharonD0918@aol.com

TREASURER

Gloria O’Connell

841 Bridge Street







Catasauqua, PA 18032







H-610-264-8178







C-610-703-0805







Email: mrso5855@cs.com

BOARD OF GOVERNORS

TBA








































UMPIRE ASSIGNORS

Bruce Leslie

610-767-6023




“”

C-610-248-0531




Chris Pincin

C-610-248-9131




ORGANIZATIONS

LEAGUE REP

PRESIDENT/CEO

ALLEN TOWNSHIP

Mark White

144 Becker Ave.

Northampton, PA 18067

610-262-7852

M-610-428-0689

Email: mwhite@inbox.com



Tom Fiorvanti

326 Howertown Rd.

Northampton, PA 18067

610-703-8067

Email: fstfio@rcn.com


BATH-EAST ALLEN

Bob Luckenbach

Bob Luckenbach

210 Goldenrod Crossing

Bath, PA 18014

610-837-9255

(C)484-894-0417

Email: luck1015@aol.com; bluckenbach@beayc.org



BOWMANSTOWN

Kenny Luers

737 Lafayette Ave

Palmerton, PA 18071

H-610-826-7540

C-610-737-4382

Email: pk3cu@ptd.net



Todd Solt

610-852-2100



CATASAUQUA

Jeff Dolon

670 Palomino Drive

North Catasauqua, PA 18032

610-266-3517

Email: jgsdolo@enter.net


Mike Sziy

122 Front St.

Catasauqua, PA 18032

610-266-1008

Email: msziy@aol.com


CEMENTON

Kris Kline

4117 Park St.

Whitehall

610-262-5916

C: 484-951-6791

Email: klinks29@verizon.net



Steve Nemeth

5018 Washington Avenue

Whitehall, PA 18052

H: 610-262-0220

C: 484-597-1550

Email: nemethhome1@verizon.net



COPLAY

Russell Pace

24 N. 5th St.

Coplay, PA 18037

H-610-261-5160

C-732-312-7404

Email: rapace@beckman.com



Dean Molitoris

5 S. 4th St.

Coplay, PA 18037

H-610-262-6307

C-610-653-8347

Email: dean.molitoris@moravian.edu



EGYPT

Tom Yablonski

610-266-6579

Email: tey61@aol.com


Mark Katkovin

C-484-553-0226

Email: katman9092@aol.com


FULLERTON

TBA

Eric Beltz

930 – 5th St.

Whitehall, PA 18052

610-573-8185

Email: baseball@fmpaa.org

bmscadcam@rcn.com



HAMILTON PARK

Jerry Collins

1040 Hawthorn Road

Allentown, PA 18103

610-433-5304

Email: JCNATOWN@aol.com


Jerry Collins

HOKENDAUQUA

Dino Sinatore

3322 South Ruch St.

Whitehall, PA 18052

610-820-9908

Email: dsinatore@gmail.com


Steve Vrabel

3414. N. Front St.

Whitehall, PA 18052

610-266-5164

Email: steve.vrabel@mt.com


LEHIGH TOWNSHIP

Ken Hantz

479 Mulberry Dr.

Walnutport, PA 18088

610-767-6066

C-610-392-3313

Email: keagles1@verizon.net



Richard Mullen

674 Stagecoach Drive

Cherryville, PA 18035

610-760-0958

Email: rmuller@vitsacoming.com


NORTHAMPTON

Scott Golomb

3595 Belfrey Road

Northampton, PA

H-610-262-0147

C-610-703-5050

Email: boss.351@verizon.net



John Emmons

313 – 21st St.

Northampton, PA 18067

H-610-261-2087

C-484-239-4994

Email: jmcte@juno.com



SALISBURY


Todd Irwin

1411 Sage St.

Allentown, PA 18103

610-709-0315

C-484-515-5889

Email: irwin_86@msn.com



Frank Walsh

1413 Seidersville Road

Bethlehem, PA 18015

610-807-9037

C-484-809-0358

Email: wbravo@rcn.com



SCHADT AVENUE


Mike Wunsh

1951 Ronald Drive

Whitehall, PA 18052

C-215-896-4921

W-610-799-6809

Email: property@ptd.net


Dave Packenham

2655 Crystal Drive

Whitehall, PA 18052

C-610-390-1594

H-610-432-2059

Email: dhpack5@verizon.net,

Dave.packenham@us.nestle.com


John Kelly

2832 Pinecone Drive

Whitehall, PA 18052

610-770-9539

Email: kellyjohnf@verizon.net


ST. ELIZABETH

John O’Connell, Sr.

841 Bridge Street

Catasauqua, PA 18032

610-264-8178

Email: johnoconnell360@cs.com


Jeff Scheuren

1755 Michael Drive

Whitehall, PA 18052

610-432-5577

Email: jeffs1@ptd.net


WEST END YOUTH CENTER


Bob Yocum

1838 Highland Street

Allentown, PA 18104

610-437-0349

Email: yocumr@parklandsd.org


Charlie Carbonetto

327 N.Marshall Street

Allentown, PA 18104

610-439-1097



Email: ccarbonetto@agere.com





Do'stlaringiz bilan baham:


Ma'lumotlar bazasi mualliflik huquqi bilan himoyalangan ©hozir.org 2019
ma'muriyatiga murojaat qiling

    Bosh sahifa