Davolash fakulteti ( 2015 y. 24 august) Bolalar kasalliklar



Download 87.73 Kb.
bet1/9
Sana15.01.2017
Hajmi87.73 Kb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9
DAVOLASH FAKULTETI ( 2015 y. 24 august)

Bolalar kasalliklar




diloram.abdullaeva@tma.uz

BK Abdullaeva Diloram Telmanovna

27.6128 MB

gulboxor.axmedova@tma.uz

BK Axmedova Gulboxor Xusanovna

1.1396 KB

barno.xalmatova@tma.uz

BK barno xalmatova

3.091 MB

u.fayziyeva@tma.uz

BK Fayziyeva O’g’ilbubi Rozibadalovna

1.1104 KB

dilbar.kurbanova@tma.uz

BK Kurbanova Dilbar Raximovna

6.8331 MB

baris.pavlov@tma.uz

BK Pavlov Baris Pavlovich

1.1152 KB

elianora.shamsiyeva@tma.uz

BK Shamsiyeva Elianora Rinatovna

3.6875 KB

nasiba.sotiboldiyeva@tma.uz

BK Sotiboldiyeva Nasiba Rajabovna

2.0059 MB

erkin.xudoyqulov@tma.uz

BK Xudoyqulov Erkin Abdurazoqivich

1.1348 KB


Urologiya kafedrasi

azamat.mirkhamidov@tma.uz

Urol azamat mirkhamidov

35.8813 MB




farkhad.akilov@tma.uz

Urol farkhad akilov

1.125 KB




hurshid.hudoyberdiev@tma.uz

Urol hurshid hudoyberdiev

5.5656 MB




muzaffar.tukhtamishev@tma.uz

Urol muzaffar tukhtamishev

1.1592 KB




shukhrat.mukhtarov@tma.uz

Urol shukhrat mukhtarov

1.1445 KB




ulugbek.abdufattaev@tma.uz

Urol ulugbek abdufattaev

3.1177 MB
















LOR kasalliklar kafedrasi

abdumalik.hakimov@tma.uz

LOR Abdumalik Khakimov

1367.6387 KB

azizkhon.shaumarov@tma.uz

LOR azizkhon shaumarov

1375.1875 KB

bakhtiyor.normurodov@tma.uz

LOR bakhtiyor normurodov

1383.9473 KB

dilnoza.bobomurodova@tma.uz

LOR dilnoza bobomurodova

1403.8125 KB

dr.djuraev@tma.uz

LOR Djuraev Jamolbek Abdukaxxorovich

2.494 MB

gavhar.khaydarova@tma.uz

LOR gavhar khaydarova

20.2551 MB

hayitboy.matkuliev@tma.uz

LOR hayitboy matkuliev

1372.0049 KB

jamolbek.djuraev@tma.uz

LOR jamolbek djuraev

1.3789 KB

khalida.shaykhova@tma.uz

LOR khalida shaykhova

1.5725 MB

navruz.djabbarov@tma.uz

LOR navruz djabbarov

1370.1104 KB

nigora.abdullaeva@tma.uz

LOR nigora abdullaeva

1367.6387 KB

nozim.ahundjanov@tma.uz

LOR nozim ahundjanov

4.8125 MB

sanjar.sharipov@tma.uz

LOR sanjar sharipov

1367.627 KB

shakhlo.bakieva@tma.uz

LOR shakhlo bakieva

1374.6152 KB

shohimardon.khodjanov@tma.uz

LOR shohimardon khodjanov

2.1143 KB

sh.boymurodov@tma.uz

LOR Shukhrat Abdujalilovich Boymurodov

104.3134 MB

kamoliddin.tillaev@tma.uz

LOR Tillaev Kamoliddin

1369.8779 KB

ulugbek.khasanov@tma.uz

LOR ulugbek khasanov

6.1598 MB

yokub.kurbanov@tma.uz

LOR Yokub Kurbanov

1367.1934 KB

Fakultet va gospital jarroxligi kafedrasi

abduraxmon.imamov@tma.uz

FGX Abduraxmon Imamov

15.7925 MB

akmal.irnazarov@tma.uz

FGX Akmal Irnazarov

15.7868 MB

askar.asrarov@tma.uz

FGX Askar Asrarov

16.4395 MB

dilmurod.ganiev@tma.uz

FGX Dilmurod Ganiev

15.7973 MB

dilshod.saxiboev@tma.uz

FGX Dilshod Saxiboev

15.7924 MB

farxod.xadjibaev@tma.uz

FGX Farxod Xadjibaev

15.7868 MB

murod.xakimov@tma.uz

FGX Murod Xakimov

297.4111 MB

saidamir.djafarov@tma.uz

FGX Saidamir Djafarov

20.7383 MB

ulugbek.berkinov@tma.uz

FGX Ulugbek Berkinov

20.0656 MB

yulya.xamidova@tma.uz

FGX Yulya Xamidova

15.7867 MB

mahmud.karimov@tma.uz

FGXmahmud karimov

0.7061 KB

oybek.sattarov@tma.uz

FGXOybek Sattarov

15.7923 MB

ravshan.sunnatov@tma.uz

FGXRavshan Sunnatov

15.7897 MB

rustam.mominov@tma.uz

FGXRustam Mominov

9.9045 MB

sardor.normuxamedov@tma.uz

FGXSardor Normuxamedov

15.8679 MB

sarvar.xalikov@tma.uz

FGXSarvar Xalikov

15.7947 MB

shavkat.karimov@tma.uz

FGXShavkat Karimov

8.7322 MB

uktamkhon.asrarov@tma.uz

FGXUktamkhon Asrarov

170.4648 KB

utkirbek.matquliev@tma.uz

FGXUtkirbek Matquliev

17.6144 MB

xojiakbar.alidjanov@tma.uz

FGXXojiakbar Alidjanov

21.5162 MB

Asab kasalliklar kafedrasi

anna.prohorova@tma.uz

ASK anna prohorova

286.9355 KB

rano.azizova@tma.uz

ASK Azizova Rano Baxadirovna

0.6426 KB

dilbar.rasulova@tma.uz

ASK dilbar rasulova

0.709 KB

fahmitdin.muratov@tma.uz

ASK fahmitdin muratov

6.071 MB

farruh.saidvaliev@tma.uz

ASK farruh saidvaliev

0.7148 KB

feruza.shermuhamedova@tma.uz

ASK feruza shermuhamedova

0.7266 KB

gulchehra.ishanhodjaeva@tma.uz

ASK gulchehra ishanhodjaeva

0.7324 KB

gulnora.rahmatullaeva@tma.uz

ASK gulnora rahmatullaeva

66.0449 KB

gulnora.rakhimbaeva@tma.uz

ASK gulnora rakhimbaeva

33.4814 KB

hanifa.halimova@tma.uz

ASK hanifa halimova

33.1025 KB

hilola.daminova@tma.uz

ASK hilola daminova

0.709 KB

marxabo.islamova@tma.uz

ASK Islamova Marxabo Anvarovna

0.6504 KB

kamola.mirzaeva@tma.uz

ASK kamola mirzaeva

0.709 KB

maksud.asadullaev@tma.uz

ASK maksud asadullaev

0.7148 KB

maksud.ataniyazov@tma.uz

ASK maksud ataniyazov

0.7148 KB

malika.raimova@tma.uz

ASK malika raimova

0.7061 KB

marhamat.yakubova@tma.uz

ASK marhamat yakubova

1.3135 KB

mavluda.zakirova@tma.uz

ASK mavluda zakirova

0.7119 KB

nilufar.rashidova@tma.uz

ASK nilufar rashidova

0.7148 KB

saodat.aslanova@tma.uz

ASK saodat aslanova

0.709 KB

satima.kuranbaeva@tma.uz

ASK satima kuranbaeva

0.7148 KB

dilshod.tolibov@tma.uz

ASK Tolibov Dilshod Sirojovich

0.6484 KB

n.tursunxodjaeva@tma.uz

ASK Tursunxodjaeva Nodira Turgunovna

0.6504 KB

umida.shamsieva@tma.uz

ASK umida shamsieva

0.709 KB

nargiva.vaxabova@tma.uz

ASK Vaxabova Nargiza Maqsudovna

0.6504 KB




yulduz.musaeva@tma.uz

ASK yulduz musaeva

0.7061 KB




yulduz.parpieva@tma.uz

ASK yulduz parpieva

1.4258 KB




zaripbay.ibadullaev@tma.uz

ASK zaripbay Ibadullaev

21.9102 KB





UASH Akusherliq va ginekologiya kafedrasi

akhmadjon.karimov@tma.uz

UASH AVG Akhmadjon Karimov

1.1396 KB

dilbar.najmutdinova@tma.uz

UASH AVG Dilbar Najmutdinova

1.1494 KB

dilchekhra.yuldasheva@tma.uz

UASH AVG Dilchekhra Yuldasheva

1.1592 KB

dilfuza.komiljanova@tma.uz

UASH AVG Dilfuza Komiljanova

1.1494 KB

dilfuza.sadikova@tma.uz

UASH AVG Dilfuza. sadikova

223.3086 KB

dilrabo.kayumova@tma.uz

UASH AVG Dilrabo Kayumova

1.7793 KB

dilrabo.nazarova@tma.uz

UASH AVG Dilrabo Nazarova

1.1348 KB

gulchekhra.choriyeva@tma.uz

UASH AVG Gulchekhra Choriyeva

1.1543 KB

gulmira.akhmedova@tma.uz

UASH AVG Gulmira Akhmedova

1.1396 KB

gulnoza.juraeva@tma.uz

UASH AVG Gulnoza juraeva

1.1299 KB

khurshida.shodieyva@tma.uz

UASH AVG Khurshida Shodieyva

1.1494 KB

maksad.zahidov@tma.uz

UASH AVG Maksad Zahidov

687.6572 KB

mokhira.sidikkhodjayeva@tma.uz

UASH AVG Mokhira Sidikkhodjayeva

1.1689 KB

nargiza.magzumova@tma.uz

UASH AVG Nargiza Magzumova

1.1396 KB

patima.ataxodjayeva@tma.uz

UASH AVG Patima Ataxodjayeva

1.1494 KB

shuxrat.sultonov@tma.uz

UASH AVG Shuxrat Sultonov

223.7207 KB

umida.mamadalieva@tma.uz

UASH AVG Umida Mamadalieva

1.1396 KB

umida.sagdullayeva@tma.uz

UASH AVG Umida Sagdullayeva

1.1445 KB

umida.turbanova@tma.uz

UASH AVG Umida Turbanova

1.1299 KB




Do'stlaringiz bilan baham:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9


Ma'lumotlar bazasi mualliflik huquqi bilan himoyalangan ©hozir.org 2019
ma'muriyatiga murojaat qiling

    Bosh sahifa