4. tmo gold tl – Carona (CH) 22 maggio 2011



Download 96.02 Kb.
Sana21.01.2017
Hajmi96.02 Kb.

4. TMO GOLD - 4. TL – Carona (CH) 22 maggio 2011


HAL

( 6.2 km, 335 m, 21 Po.)


1. Stefano Maddalena 68 Bironico O-92 Piano di Magad 50:53

2. Alessandro Santini 80 Sorengo GOLD Savosa 55:41

3. Pietro Ferretti 92 Camorino O-92 Piano di Magad 57:13

4. Michele Ren 72 Ponte Capriasca ASCO Lugano 1:00:24

5. Stefano Castelli 75 Lugaggia ASCO Lugano 1:03:47

6. Guido Macconi 80 Vezio Societa Unitas Malc 1:10:27

7. Mikhail Anuchkin 93 TOL 1:10:46

8. Matteo Crippa 90 Besana Polisportiva Besane 1:11:32

9. Davide Rusconi 81 Lecco ASD Nirvana Verde 1:13:55

10. Tommaso Civera 84 Fitmonza 1:20:49

11. Valerio Brocco 81 Pavia enea casaccia orien 1:24:09

12. Stefano Gottardi 76 Paderno Dugnano Tumiza Orienteering 1:26:22

13. Marco Colombo 70 Lecco ASD Nirvana Verde 1:27:42

14. Alessandro Dipace 75 Cabiate Varese Orienteering 1:33:45

15. Kristian Bosisio 76 Agno SCOM Mendrisio 1:35:47

16. Oscar Galimberti 65 Milano Unione Lombarda 1:45:45

17. Stefano Farina 77 Lecco ASD Nirvana Verde 2:12:55

18. Stephen Hargrave 62 Milano Unione Lombarda 2:15:08

19. Stefano Galletti 67 Milano C.O. Aget Lugano 2:16:03

Andrea Beltraminelli 75 Gordola CO UTOE Bellinzona Po.f.

Gianni Guglielmetti 86 Manno GOLD Savosa Po.f.

Cattaneo Fabio 78 Voghera Polisportiva Centro Po.f.

Luigi Giuliani 92 Besana Polisportiva Besane Po.f.

Matteo Civillini 92 Besana Polisportiva Besane Po.f.

Maurizio Todeschini 93 Sesto Calende Sesto76 Po.f.

Paolo Mario Grassi 77 Fitmonza Po.f.

Oleg Anuchkin 62 TOL Po.f.

HAM

( 4.5 km, 185 m, 18 Po.)


1. Lorenzo Oleggini 84 Monteceneri O-92 Piano di Magad 46:05

2. Giovanni Carbonetti 80 Massagno ASCO Lugano 46:47

3. Benedetto Castelli 78 Porza ASCO Lugano 51:05

4. Aliaksei Tsitovich 82 Massagno C.O. Aget Lugano 56:18

5. Niccolò Castelli 82 ASCO Lugano 56:59

6. Mattia Gollub 91 SCOM Mendrisio 57:07

7. Pascal Rosselli 76 Savosa GOLD Savosa 59:37

8. Oscar Croci 73 Tesserete ASCO Lugano 59:39

9. Leandro Gianini 83 Camorino CO UTOE Bellinzona 1:02:28

10. Sandro Guggiari 85 Giubiasco C.O. Aget Lugano 1:04:30

11. Francesco Tellaroli 82 Locarno CO UTOE Bellinzona 1:05:44

12. Matteo Ferrari 85 Riva San Vitale SCOM Mendrisio 1:09:22

13. Ruben Ricca 92 Cadenazzo O-92 Piano di Magad 1:10:08

14. Fabrizio Rosa 74 Sorengo Societa Unitas Malc 1:11:42

15. Giacomo Derighetti 92 Quartino O-92 Piano di Magad 1:11:55

16. Michele Rusca 89 Comano C.O. Aget Lugano 1:12:39

17. Paolo Consoli 69 Milano SCOM Mendrisio 1:16:02

Paolo Piattini 74 Cagiallo ASCO Lugano Po.f.



HAK

( 3.7 km, 160 m, 18 Po.)


1. Gianni Ghezzi 62 Pregassona C.O. Aget Lugano 52:01

2. Alberto Cavalli 66 Avegno GOV 52:51

3. Daniele Bernasconi 73 Gudo ASCO Lugano 53:23

4. Fabio Gaspari 74 Cadenazzo CO UTOE Bellinzona 54:58

5. Mathias Arpagaus 63 Castagnola C.O. Aget Lugano 56:05

6. Gabriele Zanzi 63 Ponte Capriasca ASCO Lugano 57:02

7. Elio Derighetti 69 Vira-Gambarogno O-92 Piano di Magad 58:16

8. John Derighetti 64 Quartino O-92 Piano di Magad 59:13

9. Oscar Malva 83 Zürich GOLD Savosa 1:02:21

10. Marc Zanini 67 Dübendorf ASCO Lugano 1:02:41

11. Franco Rezzonico 78 Ponte Capriasca ASCO Lugano 1:03:13

12. Luca Foresti 91 ASD Agorosso 1:03:58

13. Giulio Allidi 79 Mairengo CO UTOE Bellinzona 1:05:00

14. Aldo Madonna 63 Origlio GOLD Savosa 1:05:05

15. Francesco Della Torre 72 Como Orienteering Como a 1:05:48

16. Dante Scolari 66 Gordemo SCOM Mendrisio 1:11:18

17. Michele Dolfi 87 Pregassona ASCO Lugano 1:12:05

18. Roberto Rampa 62 Morbio Superiore SCOM Mendrisio 1:13:53

19. Sandro Corsi 65 Novaggio GOLD Savosa 1:14:56

20. Mauro Borri 66 Bedano C.O. Aget Lugano 1:18:09

21. Roberto Poggiati 56 Castagnola C.O. Aget Lugano 1:22:58

22. Andrea Frigerio 77 Pregassona ASCO Lugano 1:27:06

23. Attilio Amato 68 Milano Unione Lombarda 1:28:27

24. Giancarlo Vanoni 65 Lugano GOLD Savosa 1:39:00

25. Albrizio Paolo 84 Voghera Polisportiva Centro 1:42:48

26. Ferruccio Unternährer 64 Pregassona ASCO Lugano 1:53:47

Michele Santini 82 Sorengo GOLD Savosa Po.f.

Piero Labanti 68 Milano Unione Lombarda Po.f.



HB

( 2.9 km, 132 m, 12 Po.)


1. Elia Stampanoni 77 Bigorio USC Capriaschese 30:33

2. Mattia Salvioni 94 Besana Polisportiva Besane 33:28

3. Luca Mapelli 86 Besana Polisportiva Besane 43:19

4. Massimo Bonini 67 Ponte Capriasca ASCO Lugano 43:36

5. Lorenzo Bassi 93 Como Orienteering Como a 44:59

6. Alessandro Marzari 74 Milano Unione Lombarda 46:07

7. Claudio Fonti 63 Riazzino O-92 Piano di Magad 48:56

8. Siva Steiner 67 Cagiallo ASCO Lugano 49:23

9. Luca Farina 73 Milano Unione Lombarda 49:37

10. Brandolini Andrea 94 Voghera Polisportiva Centro 51:10

11. Massimo-Nadia Fioroni Cadro C.O. Aget Lugano 52:11

12. Adriano Ferracin 65 Gravesano GOLD Savosa 52:30

13. Corrado Filippini 65 Bignasco GOV 52:57

14. Vinicio Bosshard 66 Lugano CO UTOE Bellinzona 54:51

15. Pierluigi Brazzola 66 Odogno ASCO Lugano 55:46

16. Giuseppe Lacentra 61 Agarone O-92 Piano di Magad 57:43

17. Antonio Vescovo 61 Barbengo C.O. Aget Lugano 1:00:11

18. Matteo Oleggini 56 Monteceneri - Rive O-92 Piano di Magad 1:00:30

19. Andrea De Robertis 94 Varese Varese Orienteering 1:01:38

20. Sergio Cantoreggi 65 Cagiallo O-92 Piano di Magad 1:02:53

21. Enrico Villa Polisportiva Besane 1:04:38

22. Simone Consonni 69 Maggia GOV 1:06:36

23. Leonida Stampanoni 74 USC Capriaschese 1:11:34

24. Giuseppe Tealdo GS Delta 1:15:11

25. Matteo Dell'Andrino 71 Corticiasca C.O. Aget Lugano 1:20:49

26. Riki Caldelari Dino SCOM Mendrisio 1:22:55

27. Reto Depedrini 67 Rivera O-92 Piano di Magad 1:23:05

28. Thomas Saner 55 Ascona O-92 Piano di Magad 1:39:01

29. Michele Spagnoli 68 Busto Arsizio Sesto76 1:49:45

Claudio Caldelari Dino SCOM Mendrisio Po.f.

Misco Molone 94 Vezia ASCO Lugano Po.f.

H40

( 5.4 km, 220 m, 19 Po.)


1. Roberto Tettamanti 65 Medeglia SCOM Mendrisio 52:35

2. Antonio Guglielmetti 62 Maggia GOV 53:41

3. Thomas Hiltebrand 55 Cadro C.O. Aget Lugano 54:12

4. Marco Gaia 68 Lamone GOLD Savosa 55:02

5. Tiziano Boiani 71 Cadenazzo O-92 Piano di Magad 55:49

6. Silvio Vicari 61 Bellinzona CO UTOE Bellinzona 59:34

7. Riccardo Maddalena 66 Gordevio GOV 1:05:44

8. Moritz Etter 62 ASD Agorosso 1:07:12

9. Peter Braun 70 Fitmonza 1:08:18

10. Eugenio Pedrazzini 71 Lugano ASCO Lugano 1:11:40

11. Enrico Ferrari 70 Tesserete O-92 Piano di Magad 1:12:11

12. Stefano Bettelini 65 Breno Societa Unitas Malc 1:12:54

13. Alberto Pura 62 Cugnasco O-92 Piano di Magad 1:14:03

14. Angelo Bozzola 62 Rovello Porro Varese Orienteering 1:17:06

15. Peter Schrämmli 65 Taverne ASCO Lugano 1:17:29

16. Thomas Banfi 71 Vezia GOLD Savosa 1:18:23

17. Giuseppe Magenes 68 Besana Polisportiva Besane 1:20:10

18. Luca Schwank 71 Pregassona GOLD Savosa 1:20:42

19. Eugenio Pessina 62 Lainate Polisportiva Punto 1:22:57

20. Corrado Cattaneo 63 Tesserete ASCO Lugano 1:26:24

21. Giorgio Ernesto Gatti 64 Milano Polisportiva Punto 1:31:41

22. Bertotti Francesco 67 Pavia Polisportiva Centro 1:32:22

23. Thomas Gloor 64 Basel OLV Baselland 1:47:16

24. Roberto Baitieri 67 Como Orienteering Como a 1:51:01

25. Alessio Imberti 71 Milano Unione Lombarda 1:57:52

26. Luigi Guzzo 62 Besana Polisportiva Besane 1:58:54

27. Remo Ravasio 62 ASD Agorosso 2:01:40

28. Stefano Bellini 57 Milano Unione Lombarda 2:16:26

Francesco Guglielmetti 54 Manno GOLD Savosa Po.f.

H50

( 3.8 km, 155 m, 15 Po.)


1. Michele Guglielmetti 57 Ligornetto GOLD Savosa 38:44

2. Olivier Minotti 60 S.Antonino CO UTOE Bellinzona 47:53

3. Raffaele Crivelli 55 Morbio Inferiore SCOM Mendrisio 48:21

4. Silvio Bianchi 58 Biasca CO UTOE Bellinzona 49:06

5. Massimo Accorroni 58 Varese Varese Orienteering 49:24

6. Matteo Besomi 60 Tesserete ASCO Lugano 50:48

7. Alessandro Pawlowski 60 Rivera O-92 Piano di Magad 50:59

8. Filippo Pezzati 60 Sagno SCOM Mendrisio 51:35

9. Ruedi Lais 53 Wallisellen GOLD Savosa 51:37

10. Piercarlo Gaia 61 Giubiasco O-92 Piano di Magad 51:43

11. Alessandro Manzoni 60 Besana Polisportiva Besane 52:59

12. Cesare Gianola 55 Bosco Luganese GOLD Savosa 54:17

13. Daniel Würsten 61 Schattdorf OLG KTV Altdorf 54:22

14. Gianni Pettinari 57 Corzoneso C.O. Aget Lugano 54:41

15. Paolo Beltraminelli 61 Pregassona ASCO Lugano 57:18

16. Luciano Hochstrasser 56 Villa Luganese C.O. Aget Lugano 57:28

17. Rémy Steinegger 57 Vaglio GOLD Savosa 1:01:01

18. Antonio Kocsis 59 Porza ASCO Lugano 1:03:46

19. Fabio Würmli 55 Wädenswil GOLD Savosa 1:04:20

20. Sergio Pirovano 56 Besana Polisportiva Besane 1:04:46

21. Pierleonardo Scacchi 52 Cadro GOLD Savosa 1:06:51

22. Ivan Civera 58 ASD Agorosso 1:08:22

23. Ivano Benini 54 Besana Polisportiva Besane 1:09:28

24. Luca Battistoni 59 Venegono Superiore Varese Orienteering 1:12:00

25. Albino Campana 58 Cagiallo ASCO Lugano 1:12:42

26. Claudio Carli 59 Milano Sesto76 1:15:11

27. Gian Paolo Ramelli 58 Riazzino O-92 Piano di Magad 1:15:12

28. Roberto Di Bacco 56 Presezzo 1:25:02

29. Roberto Pompele 57 Milano Unione Lombarda 1:47:15

30. Davide Ponti 61 Milano GOLD Savosa 2:19:41

Roberto Sardella 60 Casciago Varese Orienteering Po.f.

H60

( 3.3 km, 110 m, 14 Po.)


1. Rino Rigassi 50 Breganzona Societa Unitas Malc 42:35

2. Thomas Wild 51 Glarona Glarner OLG 43:27

3. Fausto Tettamanti 36 Sementina CO UTOE Bellinzona 47:45

4. Rolf Sutter 51 Caslano Societa Unitas Malc 47:52

5. Luigi Penati 50 Como Orienteering Como a 57:38

6. Carlo Nessi 44 Besana Polisportiva Besane 58:53

7. Tarcisio Minghetti 43 Cadenazzo O-92 Piano di Magad 1:02:39

8. Francesco Gendotti 41 Prato (Leventina) CO UTOE Bellinzona 1:06:29

9. Giorgio Tettamanti 39 Morbio Superiore SCOM Mendrisio 1:07:56

10. Kurt Rothweiler 47 Rüti ZH thurgorienta 1:10:27

11. Hannes Zaugg 49 Aeugst am Albis O-92 Piano di Magad 1:12:32

12. Loris Fedele 42 Comano GOLD Savosa 1:16:00

13. Giuseppe Ceresa 49 Como Orienteering Como a 1:17:51

14. Mario Maddalena 42 Cadenazzo O-92 Piano di Magad 1:19:54

15. Ildefonso Toschini 33 Bellinzona CO UTOE Bellinzona 2:01:58

16. Claudio Isotta 50 Cureglia C.O. Aget Lugano 2:06:02

Roberto Noseda 48 Bodio TI Societa Unitas Malc Po.f.

H18

( 4.7 km, 185 m, 18 Po.)


1. Patrizio Campana 94 Cagiallo ASCO Lugano 1:03:41

2. Luca Pompele 94 Milano Unione Lombarda 1:14:17

3. Jakob Hütter 94 Ligornetto SCOM Mendrisio 1:21:03

4. Giacomo Bassetti 93 Angera Sesto76 1:23:58

5. Matteo Lucentra 93 Agarone O-92 Piano di Magad 1:25:39

6. Bastian Cocco 94 ASD Agorosso 1:33:20

7. Francesco Gatti 94 Milano Polisportiva Punto 1:42:04

8. Paolo Nogara 93 Lecco ASD Nirvana Verde 2:11:32

9. Simone Parisi 94 Caslano GOLD Savosa 2:13:06

Edoardo Centra 94 Castelletto Sopra Sesto76 Po.f.

Mirko Terranova 93 Borgoticino Sesto76 Po.f.

Davide Villa 95 Besana Polisportiva Besane Po.f.



H16

( 3.9 km, 130 m, 15 Po.)


1. Tobia Pezzati 96 Sagno SCOM Mendrisio 39:09

2. Luca Gaia 96 Lamone GOLD Savosa 40:09

3. Zeno Casella 96 Roveredo TI ASCO Lugano 43:11

4. Gioele Maddalena 96 Gordevio GOV 43:36

5. Martin Bisceglia 95 Bedano C.O. Aget Lugano 47:38

6. Alessio Mina 96 Contone - Gambarog O-92 Piano di Magad 49:04

7. Feliciano Pawlowski 95 Rivera O-92 Piano di Magad 51:47

8. Luca Nembrini 95 Cadro C.O. Aget Lugano 54:33

9. Tiziano Di Pietro 95 Agarone O-92 Piano di Magad 57:34

10. Alessio Mondada 96 Cugnasco O-92 Piano di Magad 1:05:03

11. Sebastiano Cassina 95 Cadro C.O. Aget Lugano 1:06:09

12. Raffaele Buoninsegni 96 Morbio Superiore SCOM Mendrisio 1:08:24

13. Samuele Cambianica 96 Cugnasco-Gerra O-92 Piano di Magad 1:13:02

14. Davide Margnini 96 Taino Sesto76 1:13:19

15. Filippo Parisi 96 Caslano GOLD Savosa 1:28:36

16. Michele Mauri Orienteering Como a 1:46:15

17. Lauro Morinini 95 Cugnasco O-92 Piano di Magad 1:48:05

Simone Cattaneo 95 Tesserete ASCO Lugano Po.f.

Jan Maddalena 96 Gordevio GOV Po.f.

Alessandro Galbiati 97 Besana Polisportiva Besane Po.f.

Gionata Grassi 96 Besazio SCOM Mendrisio Po.f.

Manuel Fioroni 95 Cadro C.O. Aget Lugano Po.f.



H14

( 3.3 km, 120 m, 13 Po.)


1. Rocco Cavalli 97 Avegno GOV 34:40

2. Martino Beretta 97 Gordevio GOV 42:53

3. Gionata Quadri 97 Morbio Superiore SCOM Mendrisio 46:51

4. Giona Sala 97 Sagno SCOM Mendrisio 47:04

5. Oreste Garbani 98 Cavigliano GOV 51:00

6. Patrick Würsten 99 Schattdorf OLG KTV Altdorf 51:56

7. Paolo Pedrazzini 97 Massagno GOLD Savosa 55:14

8. Federico Janner 97 Bignasco GOV 59:46

9. Matteo Depedrini 98 Rivera O-92 Piano di Magad 1:07:27

10. Marvin Ferrari 98 Bellinzona O-92 Piano di Magad 1:08:05

11. Simone Ferracin 97 Gravesano GOLD Savosa 1:09:13

12. Alex Priuli 97 Breganzona GOLD Savosa 1:13:05

13. Diego Baratti 97 Ponte Capriasca GOLD Savosa 1:22:50

Jacopo Vescovo 98 Barbengo C.O. Aget Lugano Po.f.

Andrea Poroli 98 Gordevio GOV Po.f.

H12

( 2.2 km, 85 m, 11 Po.)


1. Nicola Banfi 99 Vezia GOLD Savosa 19:39

2. Siro Corsi 99 Novaggio GOLD Savosa 20:26

3. Felipe Pedrazzini 00 Viganello ASCO Lugano 27:05

4. Luca Rizzi 99 Lugaggia ASCO Lugano 28:04

5. Fabio Rampa 00 Morbio Superiore SCOM Mendrisio 32:00

6. Mattia Passardi 00 Manno GOLD Savosa 32:04

7. Samuele Consonni 00 Maggia GOV 32:37

8. Giovanni Bassi 00 Rivera O-92 Piano di Magad 35:05

9. Patrick Arosio 99 Torricella GOLD Savosa 35:20

10. Michele Giovanettina 99 Gordevio GOV 35:53

11. Arnas Pagarauskas 99 Dino C.O. Aget Lugano 37:56

12. Lucas Falardi 99 Coldrerio SCOM Mendrisio 39:36

13. Giovanni Rizzi 00 Lugaggia ASCO Lugano 39:44

14. Alex Del Fedele 99 Sala Capriasca ASCO Lugano 41:24

15. Michele Solari 00 Vezia GOLD Savosa 47:27

16. Simone Magenes 01 Besana Polisportiva Besane 47:40

17. Matteo Cattani 00 Bironico O-92 Piano di Magad 56:47

18. Samuele Gobbi 99 Cugnasco O-92 Piano di Magad 59:06

19. Gioele Dell'Andrino 00 Corticiasca C.O. Aget Lugano 1:36:41

Giedi Bernasconi 99 Vezia GOLD Savosa Po.f.



H10

( 1.5 km, 45 m, 9 Po.)


1. Manuele Ren 01 Ponte Capriasca ASCO Lugano 12:14

2. Reto Corsi 01 Novaggio GOLD Savosa 14:00

3. Filippo Cantoreggi 01 Cagiallo O-92 Piano di Magad 15:34

4. Elia Ren 04 Ponte Capriasca ASCO Lugano 19:28

5. Tommaso Besomi 02 Tesserete ASCO Lugano 20:04

6. Giona Cavalli 01 Avegno GOV 24:56

7. Sebastiano Brazzola 01 Odogno ASCO Lugano 25:30

8. Elia Dell'Andrino 02 Corticiasca C.O. Aget Lugano 27:57

9. Ermanno Zerrillo 02 Cademario ASCO Lugano 29:51

10. Febo Corsi 04 Novaggio GOLD Savosa 32:10

11. Dario Filippini 01 Bignasco GOV 33:49

12. Francesco Ceschi 01 O-92 Piano di Magad 34:28

13. Jona Berardi 02 Breno Societa Unitas Malc 34:59

14. Ivanoe Petrosilli 01 Moghegno GOV 36:02

15. Alessandro Zeni 01 Canobbio ASCO Lugano 38:19

16. Noel Braun Fitmonza 43:00

17. Pietro Mittero 01 Ponte Cremenaga Societa Unitas Malc 43:30

18. Marco Baiardi 03 Torricella ASCO Lugano 46:47

19. Santiago/Gabriel Pedra 04 Viganello ASCO Lugano 52:18

20. Mattia Vosti 01 Camorino CO UTOE Bellinzona 1:07:32

Flavio Bellotti 02 Magadino O-92 Piano di Magad Po.f.

DAL

( 4.9 km, 195 m, 19 Po.)


1. Caia Maddalena 74 Bironico O-92 Piano di Magad 58:02

2. Nuria Gysin 82 Rovio SCOM Mendrisio 58:04

3. Michela Conti 68 Bellinzona CO UTOE Bellinzona 1:02:50

4. Elena Guglielmetti Asm 84 Banco GOLD Savosa 1:04:37

5. Federica Maggioni 87 Besana Polisportiva Besane 1:06:19

6. Giulia Pedrazzi 82 Camorino O-92 Piano di Magad 1:08:55

7. Simona Bernasconi 92 Vezia GOLD Savosa 1:14:01

8. Simona Mondada 89 Cugnasco O-92 Piano di Magad 1:19:39

9. Eleonora Pedrazzini 75 Lugano ASCO Lugano 1:20:30

10. Vera Ramelli 87 Riazzino O-92 Piano di Magad 1:24:00

11. Maria Braun 75 Fitmonza 1:40:43

12. Sabina Walder 92 Vezia GOLD Savosa 1:44:19

13. Lucia Ferrarini 82 Lecco ASD Nirvana Verde 1:46:56

14. Karin Bernasconi 76 Gudo ASCO Lugano 2:10:25

Marisa Mengotti 83 Taverne GOLD Savosa Po.f.

Luisa Mondada 91 Cugnasco O-92 Piano di Magad Po.f.



DAK

( 3.3 km, 150 m, 15 Po.)


1. Barbara Tunesi Schwank 75 Lugano ASCO Lugano 45:19

2. Cristina Bozzolo Ren 73 Ponte Capriasca ASCO Lugano 46:32

3. Elena Rampado GS Delta 48:25

4. Ina Tsitovich 81 Massagno C.O. Aget Lugano 50:58

5. Mara Tosi 74 Curio ASCO Lugano 51:08

6. Sarah Boiani 74 Cadenazzo O-92 Piano di Magad 51:19

7. Monica Caprari 72 Maggia GOV 51:54

8. Francesca Bozzolo 77 Ponte Capriasca ASCO Lugano 53:32

9. Manuela Schnyder 73 Quartino O-92 Piano di Magad 54:49

10. Elena Mengotti 82 Taverne GOLD Savosa 55:10

11. Flavia/Tulla Spinelli/ 70 Lugaggia ASCO Lugano 55:21

12. Caroline Del Don 80 Camorino ASCO Lugano 55:59

13. Patrizia Besomi 72 Tesserete ASCO Lugano 57:09

14. Isabella Ceppi 84 Vacallo ASCO Lugano 59:09

15. Camilla Moreni 76 Mendrisio SCOM Mendrisio 1:04:25

16. Giorgia Crivelli 84 Ligornetto GOLD Savosa 1:08:22

17. Nadia Galimberti 72 Lainate Polisportiva Punto 1:08:58

18. Nina Nembrini 92 Cadro C.O. Aget Lugano 1:23:37

19. Barbara Banfi 73 Vezia GOLD Savosa 1:25:35

20. Roberta Colombo 78 Varese Orienteering 1:33:35

21. Roberta Borroni 68 Milano Unione Lombarda 1:37:47

22. Elisa Valli 79 Como Orienteering Como a 2:11:48

Fulvia Parisi 62 Caslano GOLD Savosa Po.f.

Valeria Margnetti 90 Camorino O-92 Piano di Magad Po.f.



DB

( 2.6 km, 120 m, 11 Po.)


1. Nathalie Barbancho 73 Cadenazzo ASCO Lugano 39:06

2. Tatà Pedrazzini 74 Viganello ASCO Lugano 48:55

3. Monica Zerrillo 60 Cademario ASCO Lugano 50:53

4. Lisa Arn 60 Roveredo TI ASCO Lugano 54:36

5. Claudia Fluri 64 Wädenswil GOLD Savosa 55:20

6. Raffaella Quadri Arpag 62 Castagnola C.O. Aget Lugano 58:21

7. Caroline Camponovo 69 Breno Societa Unitas Malc 1:00:53

8. Maja Toscanelli 82 Villa Luganese ASCO Lugano 1:05:49

9. Andrea Küttel Petrosil 64 Moghegno GOV 1:08:47

10. Irene Chiesa 48 Comano GOLD Savosa 1:09:42

11. Sara Vosti 71 Camorino CO UTOE Bellinzona 1:10:23

12. Paola Mondada 63 Cugnasco O-92 Piano di Magad 1:11:53

13. Annamaria Solari 71 Vezia GOLD Savosa 1:15:14

14. Ramona Consonni 72 Maggia GOV 1:16:42

15. Giovanna Casellini Bor 66 Bedano C.O. Aget Lugano 1:19:06

16. Stefania Poggiati 62 Castagnola C.O. Aget Lugano 1:22:09

17. Claudia Simonetti 63 Lugano ASCO Lugano 1:26:56

18. Ursina Hartmann 64 Odogno C.O. Aget Lugano 1:47:35

19. Monika Würsten 64 Schattdorf OLG KTV Altdorf 1:56:22

20. Giuliana Ferracin 65 Gravesano GOLD Savosa 2:02:03

Amèle Fux 80 Pregassona CO UTOE Bellinzona Po.f.

D40

( 3.9 km, 150 m, 16 Po.)


1. Marzia Beltraminelli 65 Pregassona ASCO Lugano 48:59

2. Anna Sedran 63 Besana Polisportiva Besane 1:00:44

3. Barbara Metzler 65 Manno GOLD Savosa 1:01:39

4. Laura Gianoni 68 Arbedo CO UTOE Bellinzona 1:02:45

5. Larisa Anuchkina 68 TOL 1:04:03

6. Graziella Quadri Kocsi 65 Porza ASCO Lugano 1:04:58

7. Cristina Turolla 62 Besana Polisportiva Besane 1:05:03

8. Lisa Pellegrini 70 Bellinzona ASCO Lugano 1:05:04

9. Rosella Talamona 68 Varese Varese Orienteering 1:05:27

10. Chiara Cantoreggi 69 Cagiallo O-92 Piano di Magad 1:08:27

11. Daphne Römer Guglielmi 67 Pregassona Societa Unitas Malc 1:08:57

12. Maurizia Corsi 71 Novaggio GOLD Savosa 1:14:21

13. Oxana Shutkovskaya 66 Orienteering Como a 1:14:55

14. Laura Piatti 61 Como Orienteering Como a 1:19:28

15. Barbara Bettelini Ette 68 Breno Societa Unitas Malc 1:20:05

16. Claudia Giopelli 66 Cadro C.O. Aget Lugano 1:20:48

17. Patrizia Bianchi 63 Mesocco GOLD Savosa 1:22:28

18. Maria Adele Lonati 62 Milano Unione Lombarda 1:28:58

19. Elena Poli 66 Gorgonzola Polisportiva Punto 1:36:45

20. Anna Bisceglia 62 Bedano C.O. Aget Lugano 1:40:56

21. Anna Quarto 66 Milano Polisportiva Punto 2:04:18

22. Linda Magenes 70 Grezzago Polisportiva Punto 2:46:05

Andrea Arnet 64 Cadro C.O. Aget Lugano Po.f.

Martina Inderst 69 Caslano GOLD Savosa Po.f.

Joanna Cole 65 Milano Unione Lombarda Po.f.

D50

( 3.2 km, 120 m, 13 Po.)


1. Patrizia Rusca 60 Comano C.O. Aget Lugano 45:01

2. Yvette Zaugg 49 Aeugst am Albis O-92 Piano di Magad 48:53

3. Silvia Zemp Campana 61 Cagiallo ASCO Lugano 52:44

4. Daniela Putzu 61 Venegono Superiore Varese Orienteering 53:37

5. Daniela Guglielmetti 59 Manno GOLD Savosa 55:34

6. Jolanda Gollub 49 Rovio SCOM Mendrisio 1:05:07

7. Lidia Nembrini 52 Cadro C.O. Aget Lugano 1:06:48

8. Carla Bolis 59 Camorino O-92 Piano di Magad 1:07:26

9. Rita Pellegrini 55 Cureglia C.O. Aget Lugano 1:07:51

10. Ruth Müller Gianini 45 Camorino CO UTOE Bellinzona 1:12:02

11. Gerda Guglielmetti 59 Ligornetto GOLD Savosa 1:12:08

12. Ester Hochstrasser 59 Villa Luganese C.O. Aget Lugano 1:13:31

13. Mariangela Gendotti 41 Prato (Leventina) CO UTOE Bellinzona 1:19:07

14. Luisa Soldati 61 Gordola O-92 Piano di Magad 1:19:19

15. Loredana Crippa 56 Besana Polisportiva Besane 1:20:17

16. Pia Pettinari 54 Corzoneso C.O. Aget Lugano 1:30:29

17. Daniela Frigerio 55 Besana Polisportiva Besane 1:32:35

18. Britta-Kajsa Cassina 53 Cadro C.O. Aget Lugano 1:53:35

Dolores Soldini Ferrer 60 Comano C.O. Aget Lugano Po.f.

Bea Arn 57 Sagno SCOM Mendrisio Po.f.



D18

( 3.9 km, 175 m, 17 Po.)


1. Federica Gianola 94 Bosco Luganese GOLD Savosa 45:01

2. Lucia Guglielmetti 93 Aurigeno GOV 49:05

3. Saba Ramelli 94 Riazzino O-92 Piano di Magad 1:03:03

4. Silvia Maria Frangi 93 Como Orienteering Como a 1:39:49

5. Serena Derighetti 93 Quartino O-92 Piano di Magad 1:40:31

D16

( 3.3 km, 120 m, 12 Po.)


1. Noemi Inderst 95 Caslano GOLD Savosa 32:28

2. Noa Bolis 96 Camorino O-92 Piano di Magad 33:58

3. Bianca Derighetti 95 Quartino O-92 Piano di Magad 37:36

4. Maria Derighetti 95 Quartino O-92 Piano di Magad 46:01

5. Jael Arnet 95 Cadro C.O. Aget Lugano 46:23

6. Alessandra Arrigoni 95 Besana Polisportiva Besane 54:16

7. Giaele Quadri 95 Morbio Superiore SCOM Mendrisio 57:53

8. Chiara Caglio 95 Besana Polisportiva Besane 58:31

9. Sonja Würsten 97 Schattdorf OLG KTV Altdorf 1:06:52

D14

( 2.9 km, 120 m, 13 Po.)


1. Lea Balmelli 98 Bosco Luganese GOLD Savosa 35:58

2. Arianna Arpagaus 97 Castagnola C.O. Aget Lugano 39:07

3. Anna Beltraminelli 97 Pregassona ASCO Lugano 39:09

4. Elena Pezzati 99 Sagno SCOM Mendrisio 42:52

5. Francesca Pompele 97 Milano Unione Lombarda 45:46

6. Veronique Graber 97 Agarone O-92 Piano di Magad 54:51

7. Laura Fonti 97 Riazzino O-92 Piano di Magad 56:06

8. Aura Caruso 98 Viganello ASCO Lugano 57:15

9. Diana Fomasi 98 Vacallo SCOM Mendrisio 1:03:03

10. Erica Ceresa 99 Como Orienteering Como a 1:06:11

11. Lea Corsi 98 Novaggio GOLD Savosa 1:07:38

12. Chiara Bettelini 98 Breno Societa Unitas Malc 1:08:14

13. Carolina Besomi 98 Tesserete ASCO Lugano 1:13:33

14. Ylenia Mantovan 98 Vacallo SCOM Mendrisio 1:14:04

15. Tea Poncini 97 Breno Societa Unitas Malc 1:26:38

16. Lorinda Mittero 98 Ponte Cremenaga Societa Unitas Malc 1:33:45

17. Gaia Caruso 97 Viganello ASCO Lugano 1:49:20

Chiara Strozzega 97 Agarone O-92 Piano di Magad Po.f.

Lorena Martinaglia 98 Cadro C.O. Aget Lugano Po.f.

D12

( 1.8 km, 95 m, 11 Po.)


1. Nora Caprari 99 Maggia GOV 20:43

2. Sofia Besomi 99 Tesserete ASCO Lugano 22:24

3. Viviana Gaia 99 Lamone GOLD Savosa 29:18

4. Linda Rezzonico 99 Gravesano GOLD Savosa 35:08

5. Elisa Zerrillo 00 Cademario ASCO Lugano 38:42

6. Elena Parisi 00 Caslano GOLD Savosa 38:58

7. Francesca Bettelini 00 Breno Societa Unitas Malc 39:29

8. Sara Beltraminelli 00 Pregassona ASCO Lugano 41:54

9. Mirjam Würsten 02 Schattdorf OLG KTV Altdorf 44:38

10. Elisa Beretta 99 Gordevio GOV 48:00

11. Luna Caruso 00 Viganello ASCO Lugano 49:15

12. Alessia Tealdo GS Delta 51:32

13. Lara Simonetti 99 Lugano ASCO Lugano 51:58

14. Viola Garbani 00 Cavigliano GOV 56:24

15. Alessia Toletti 99 Ponte Cremenaga Societa Unitas Malc 1:04:46

16. Gaia Mittero 00 Ponte Cremenaga Societa Unitas Malc 1:16:57

17. Irene Tomiello 02 Grezzago Polisportiva Punto 2:21:27

Eleonora De Favari 99 Brugherio Polisportiva Punto Po.f.

Chiara Baratti 99 Ponte Capriasca GOLD Savosa Po.f.

Letizia Ferril 99 Miglieglia Societa Unitas Malc Po.f.

Prisca Grassi 99 Besazio SCOM Mendrisio Po.f.

Dalila Mantovan 99 Vacallo SCOM Mendrisio Po.f.



D10

( 1.5 km, 45 m, 9 Po.)


1. Laura Gaia 02 Lamone GOLD Savosa 20:41

2. Arianna Cambianica 01 Cugnasco-Gerra O-92 Piano di Magad 23:48

3. Alice/Laura Maddalena/ 02 Bironico O-92 Piano di Magad 31:03

4. Anna Banfi 02 Vezia GOLD Savosa 35:04

5. Martina Rizzi 02 Lugaggia ASCO Lugano 37:21

6. Martina/Nuria Kauffman 02 Vezia GOLD Savosa 37:50

7. Aline/Diva Brazzola/Ca 02 Odogno ASCO Lugano 48:53

8. Carlotta/Alessia Conso 01 Maggia GOV 54:35

Martina Braun Fitmonza Po.f.

OK

( 2.0 km, 80 m, 11 Po.)


1. Jacopo Mazza 94 Binago Orienteering Como a 21:55

2. Jonathan Bellini 98 Como Orienteering Como a 30:24

3. Pietro Maggi 59 Carate Vrio Orienteering Como a 31:08

4. Marco Garbani 64 Verscio GOV 33:37

5. Jon Schätti 02 Minusio 36:46

6. Michela Depedrini 70 Rivera O-92 Piano di Magad 38:10

7. Carlo Bellotti 73 Magadino O-92 Piano di Magad 42:13

8. Bianca Dossi Polisportiva Besane 46:10

9. Fabio Guazzo Orienteering Como a 46:37

10. Massimiliano Radice 97 Orienteering Como a 50:03

11. Luigi Manara 55 Carimate 50:56

12. Simone Foiada 05 Massagno O-92 Piano di Magad 55:46

13. Marta Radice 98 Como Orienteering Como a 57:11

14. Monica Ren 77 Lugano ASCO Lugano 57:51

15. Elli-Tarantino GS Delta 1:03:48

16. Barbara De Marchi 97 Orienteering Como a 1:03:49

17. Fumagalli-Tarantino GS Delta 1:05:03

18. Clarissa Cammarata 02 Cureglia 1:05:33

19. Emilie Brazzola 05 Odogno ASCO Lugano 1:05:55

20. Marco De Favari 62 Brugherio Polisportiva Punto 1:07:25

21. Chiara Miri 97 San Antonio da Pado 1:08:16

22. Zakaria Mesnaoui 98 Orienteering Como a 1:11:05

23. Viola Berardi 05 Breno Societa Unitas Malc 1:16:21

24. Nadia Canonica Dell'An 68 Corticiasca C.O. Aget Lugano 1:22:26

25. Francesca Gatti 97 Carimate 1:22:30

26. Giulia Gambagnati 98 Carimate Orienteering Como a 1:25:43

27. Mariasole Pezzoli 96 Cadro C.O. Aget Lugano 1:26:08

28. Elisabetta Ziggiotti 55 Vezia C.O. Aget Lugano 1:27:02

29. Eva Casartelli 97 Orienteering Como a 1:31:43

30. Ranvoisy Brafferio Lugano C.O. Aget Lugano 1:33:33

31. Ana Maria Martinaglia 58 Cadro C.O. Aget Lugano 1:53:24

Paolo De Robertis 57 Varese Varese Orienteering Po.f.

Raffaella Martinaglia 62 Cadro C.O. Aget Lugano Po.f.

Barbara De Angelis 69 Como Orienteering Como a Po.f.



Giovanni Miri 99 San Antonio da Pado Po.f.

Riccardo Vosti 71 Camorino CO UTOE Bellinzona Po.f.

Do'stlaringiz bilan baham:


Ma'lumotlar bazasi mualliflik huquqi bilan himoyalangan ©hozir.org 2017
ma'muriyatiga murojaat qiling

    Bosh sahifa